Pozitivan test, a ne vidi se trudnoća na ultrazvuku

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ana777

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Molim pomoc ako je netko imao slicno iskustvo, zadnja menstruacija bila je 21.12. Test sam radila 21. i 22.1. oba su pozitivna. Danas sam bila kod gin, to bi trebalo biti 5+4, radio mi je ultrazvuk i rekao da ne vidi nista zatim sam napomenula da imam jako duge cikluse oko 35-40 dana pa je rekao da se onda zato ne vidi i da dođem za 2 tjedna. Meni vrag nije dao mira pa sam isla privatno vaditi betu i ona iznosi 1731. 01, a pise da se od 1000 vec moze vidjeti gestacijska vrecica pa me sada plasi zasto se nista nije vidjelo.

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    iskreno ne znam sad vezano za betu, ali koliko znam uvijek te naruce iza 6,7 tjedana jer se prije ne vidi.

    ali uzmi s rezervom, mozda netko od curki bolje zna

  • Ana777

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Hej, hvala na savjetima.
    Od simptoma imam samo bolne grudi i imala sam neki mljecni iscjedak jedno vrijeme ali je stalo. Mislim da cu otici u ponedjeljak kod privatnika jer ovaj moj ginekolog ima dosta stari ultrazvuk pa je mozda i u tome problem. 

  • Ana777

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Ana777

    Hej, hvala na savjetima.
    Od simptoma imam samo bolne grudi i imala sam neki mljecni iscjedak jedno vrijeme ali je stalo. Mislim da cu otici u ponedjeljak kod privatnika jer ovaj moj ginekolog ima dosta stari ultrazvuk pa je mozda i u tome problem.
    Bravo moguce upravo da je do uzv, nego obavezno cim prije ponovi betu, da ide vikend, onda odmah ujutru u ponedeljak uradi betu, lako se to izracuna.. i sa te obe bete nekom drugom. Kad ima te obe bete bice lakse da skonta o cemu se radi, po duplanju i svemu. Zelim ti da su ipak ili blizanci, ili da je bio los UZV aparat. Ako se ti osjecas dobro nemas nekih tegoba, jakih ostrih bolova, krvarenja, vjerovatno je samo los UZV.. Zelim ti da sve bude ok🤞🍀 i javi kad nesto saznas

    Hvala ti puno ❤️ Ici cu cim prije kod privatnika pa javim 😁

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Na 5+4 se rijetko kada može nešto vidjeti pogotovo kod dugih ciklusa kada je izgledna kasnija ovulacija i manja trudnoća npr minus 1 do 2 tjedna. Isto tako ako je stariji ultrazvuk to je još jedan razlog zašto se ne vidi. Dr. Je napravio ono što bi svaki a to je da naruči ponovno za tjedan dana, pa opet za tjedan dok ne utvrdi srčanu akciju. Probajte se opustiti koliko možete i sačekati još malo. Najzeznutije je pre rano otići na pregled.
    Kod mene se na 6+4 vidjela gestacijska, “nešto što bi mogao bit plod” bez srčane akcije a na 8+4 srčeko kuca 164mbp. Uglavnom samo strpljenja i sretno!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • looola23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zene moze li mala pomoc…Nevina sam,a kasni mi 3-4 dana…Eh sad imala sma petting sa deckom i sad znate kako to ide nova sam u ovome svemu pritom imam 20 godina nisam bas ni mlada,ali sad cula sam da se moze zatrudniti i bez penetracije u vaginu…Pa sam uradila dva testa za trudnocu odnosno one trakice…Citala sam da ih treba drzati u urinu,ali da ako ne prelaze liniju max ne moraju se vaditi nego se mogu ostaviti 10 minuta pa onda ocitati rezultat…Tako sam i ja uradila dvaput,ali sad sam procitala da se trebaju trakice uroniti u urin 10-15 sec. i onda izvaditi i ocitati rezultat nakon nekog vremena.Posto ne znam bas kako se radi da li su ispravna oba nacina.Pritom ako sam i zatrudnila to se desilo prije 3 sedmice pa smatram da bi se u oba slucaja odmah ocitale dvije linije.Pa ako mi mozete pomoci,bila bih vam zahvalana😄😄Lp.

  • Ana777

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Mallla

    Pozdrav! Na 5+4 se rijetko kada može nešto vidjeti pogotovo kod dugih ciklusa kada je izgledna kasnija ovulacija i manja trudnoća npr minus 1 do 2 tjedna. Isto tako ako je stariji ultrazvuk to je još jedan razlog zašto se ne vidi. Dr. Je napravio ono što bi svaki a to je da naruči ponovno za tjedan dana, pa opet za tjedan dok ne utvrdi srčanu akciju. Probajte se opustiti koliko možete i sačekati još malo. Najzeznutije je pre rano otići na pregled.
    Kod mene se na 6+4 vidjela gestacijska, “nešto što bi mogao bit plod” bez srčane akcije a na 8+4 srčeko kuca 164mbp. Uglavnom samo strpljenja i sretno!

    Ma znam da sam prerano otisla, ali prva mi je trudnoca pa sam imala jos neka pitanja za doktora pa sam uranila. Doktor me prvo pitao jesam sigurna da sam trudna i da odem napraviti betu posto se nista nije vidjelo pa  dok sam spomenula trajanje ciklusa je rekao da ne trebam onda vaditi i da je sve vjv okej, ali sam ipak otisla vadit betu i na kraju me jos vise to zabrinulo jer svugdje pise da se treba vidjeti bar nesto ako je veca od 1000.  Uglavnom hvala vam na rijecima utjehe, pokusati cu ne zivcirati se previse ☺️. 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hehe zato valja pročitat upute. Uroni se u urin do linije max na 10-15 sec izvadi se van i položi na ravnu površinu, rezultat se očita za 3 do 5 minuta, sve iza je ne važeće. Ponovite test iako bila bi prava sretnica da ste tako zatrudnili!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ana777

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Evo samo javljam da je drugi gin odma vidio gv u maternici i kaze da je sve u redu. Ipak je do uređaja 😆

  • Ana777

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Ana777

    Evo samo javljam da je drugi gin odma vidio gv u maternici i kaze da je sve u redu. Ipak je do uređaja 😆
    Sjajno bas mi je drago 🥰 neka bude skolska trudnoca. Zao mi je sto si prosla sav taj nepotreban stres, ali bitno je da je sve ok. Sretoooo i ako zelis izmjeniti iskustva evo fina temica mozda se sretnemo na toj temi

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/jesenske-bebe-2022-94021?page=74 [miss7mama.24sata.hr]


    Hvala ti puno 🥰   nadam se da ce i dalje sve biti ok 😁 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.