Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Slee

    Cure, trebam jos nekoliko para ociju. Sogorici je danas 4dnt sestodenvnog, znamo da je rano za testiranje, ali nije mogla izdrzati. Sto mislite o ovim testovima, ja kao da vidim nesto. Naravno da ce ponavljati i sutra, al zanima me jesmo li lude pa sad vec vidimo sjene na testovima i prije nego ih popisamo ili sta 😂
    Na ovoj drugoj fotki je gornji test od danas, a donji od jucer, a slika gdje je samo jedan test je taj isti gornji, samo kad se osusiohttps://ibb.co/1RdGCpkhttps://ibb.co/t3YPSHC

    I ja vidim 😍😍😍🤩🤩🤩 

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    1biokemijska, 2VM
    1.IVF 08/2023- transfer 2BC -VM (MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️
    07/2024 stimulirani FET 1 blastociste ➖

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Slee

    Cure, trebam jos nekoliko para ociju. Sogorici je danas 4dnt sestodenvnog, znamo da je rano za testiranje, ali nije mogla izdrzati. Sto mislite o ovim testovima, ja kao da vidim nesto. Naravno da ce ponavljati i sutra, al zanima me jesmo li lude pa sad vec vidimo sjene na testovima i prije nego ih popisamo ili sta 😂
    Na ovoj drugoj fotki je gornji test od danas, a donji od jucer, a slika gdje je samo jedan test je taj isti gornji, samo kad se osusiohttps://ibb.co/1RdGCpkhttps://ibb.co/t3YPSHC

    Ja isto vidim crticu! daj boze da potamni fino 🥳🙏🏼


    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    01/2023 - vanmatericna (prirodno)
    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje
    3. IVF (cito) 🤍

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2677

    Prijavi adminu

    Hvala, cure! Na oprezu smo s tim ranim crticama jer bi joj i prije znale biti i onda na kraju opet nista, ali sada mi se cini bas roza. Drzite fige da tamni, ovo je bio zadnji fet iz ni sama vise ne zna kojeg postupka. Drzite fige, javimo!

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - jajovodi ✂️
    🌀5.2020. Beta+ ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ ET - missed ab
    🌀12.2020. Beta+ fet ❄️ - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - ET - prolutex, heparin, 7+1 imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    🌀10.2024. fet ❄️ beta 2,1
    🪄🌈

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Slee i ja je vidimm 🤞
    Pitala si kako se osjecam. Dobro sam, nema vise smedjarenja, od simptoma skoro nista, jedino par zadnjih dana kad ogladnim imam blagu mucninu. 
    Sta si odlucila, ides li odmah u FET ili ces kako je bilo planirano? 😀

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻36
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bez tranfera (los PGT-A)
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧 FET 30.03., dolazi curica ❤️

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2677

    Prijavi adminu

    Annboleyn mislim da cu pricekati 6. mjesec. Malo nam je i financijski sada stiska pa sam odlucila bolje ne na silu “prije vremena”. Drago mi je da smedjarenja vise nema ❤️

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - jajovodi ✂️
    🌀5.2020. Beta+ ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ ET - missed ab
    🌀12.2020. Beta+ fet ❄️ - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - ET - prolutex, heparin, 7+1 imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    🌀10.2024. fet ❄️ beta 2,1
    🪄🌈

  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Pupice cestitam Vam i zelim da Vam se mrvice cvrsto prime 🍀❤️ Hypnoticpoison tko ti je transfer odradio, kada ti je beta? Kako si?
    Annboleyn cestitam, sada zajedno pratimo trudnocu ❤️ja imam iduci UZV 04.05. 😊 Kako se osjecas inace?


    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    Drage moje lavice, Loli, Wildflower, BikMik, Simbalija, Giselle, Korni, Jurky, Sanjushka, Rolice, Saniii, Bless, Marisha, Annboleyn, Ania, Slee, hvala Vam od ❤!🥰🥰🤗🤗 Stvarno jako puno znači takva podrška i navijanje.❤❤🫂
    Annboleyn draga moja, jeeeeeej, neopisivo mi je drago da je sve u redu i da si vidjela početne titraje srčeka.🤗🤗❤❤ Sad samo polagano i dan po dan. Bit će sve u redu, vidjet ćeš!🙏🙏🍀🍀❤❤
    Wildflower meni je rečeno vratiti se normalnom životu, raditi stvari koje me vesele i ne previše razmišljati o tome svemu, jedino ne dizati teško i izbjegavati saunu i bazen. I možemo imati odnose, ali nećemo to prakticirati, nismo ni nakon prvog transfera.🤭🤭🙈🙈


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    TraTinčica

    Pupice cestitam Vam i zelim da Vam se mrvice cvrsto prime 🍀❤️ Hypnoticpoison tko ti je transfer odradio, kada ti je beta? Kako si?
    Annboleyn cestitam, sada zajedno pratimo trudnocu ❤️ja imam iduci UZV 04.05. 😊 Kako se osjecas inace?

    Tratinčice, hvala ti puuuunoooo!🥰❤ Profesor mi je odradio transfer.❤ Tako je htio.🤗 Betu moram vaditi 05.05. Dobro sam, hvala na pitanju! Kako si mi ti?❤


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    TraTinčica

    Pupice cestitam Vam i zelim da Vam se mrvice cvrsto prime 🍀❤️ Hypnoticpoison tko ti je transfer odradio, kada ti je beta? Kako si?
    Annboleyn cestitam, sada zajedno pratimo trudnocu ❤️ja imam iduci UZV 04.05. 😊 Kako se osjecas inace?
    Tratinčice, hvala ti puuuunoooo!🥰❤ Profesor mi je odradio transfer.❤ Tako je htio.🤗 Betu moram vaditi 05.05. Dobro sam, hvala na pitanju! Kako si mi ti?❤

    Joj bas mi je drago za Tebe, biti ce sve uredu ❤️ ja sam dobro. Dosta su me mucnine pocele sorati no moram izdrzati obzirom na posao. Ali inace sam dobro ❤️ od sveg srca ti zelim da sve bude uredu 😘


    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Cure jedno pitanjce ako se koja susrela, nakon današnje aspiracije imam jake bolove u oba ramena te desni rebreni luk. Ima li koja iskustva sa tim?

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.