Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Annboleyn čestitam, predivne vijesti 😍😍😍 Želim ti super školsku trudnoću 😁♥️
    .
    Netko je pitao za heparin Fragmin, ja se pikam od dana transfera (2500 iu), a preporuka je cijela trudnoća do 2 mjeseca nakon poroda. Bila sam na Merkuru još ranije na hematologiji i to su mi preporučili zbog nekih graničnih pokazatelja. Heparin prepisuju isključivo nakon preporuke hematologa, koliko sam upućena. Nisam čula da daju bez toga 🤗

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2677

    Prijavi adminu

    Laislabonota svakako ponovi betu, ja cak ne bih rekla da je ovo evap linija, ali nisam vidjela test uzivo pa ne mogu sa sigurnoscu tvrditi.
    Cokoladice, zao mi je, mozda beta ipak iznenadi
    Sani sretno sa sprejanjeeeem! 
    Rolica aaaaa superrrr! Super se vidi crtica! Neka lijepo tamni!
    Nicaivo zao mi je! Sad malo odmori pa napravi plan za dalje! 
    Blondie cestitam na odlicnom broju!
    Loli cestitam na transferu! Cekamo prekrasnu betu s tobom
    Wildflower, ja bih ti isto tako uvijek imala 11/12 stanica i na kraju samo jednu, eventualno dvije blaste, u zadnjem cak tri kao ti i eto jedna se primila, a dvije me cekaju. Isto sam bila bas jako razocarana, ali evo pokazalo se da je jedna dovoljna, a ja se nadam uskoro da ce i fet biti uspjesan.
    Hypnoticpoisen cestiiiitaaaam! Neka se lijepo ugnijezdi!
    Annboleyn joooj divnoooo! Kako se osjecas?

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - jajovodi ✂️
    🌀5.2020. Beta+ ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ ET - missed ab
    🌀12.2020. Beta+ fet ❄️ - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - ET - prolutex, heparin, 7+1 imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    🌀10.2024. fet ❄️ beta 2,1
    🪄🌈

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Cure koje su danas bile u FET-u  i ranije kako provodite dan? Meni je dosadno ležati,pa sam malo sude riješila u kuhinji 🫣

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    02.10.2024.- mogući transfer 🫶🏻🤞
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Hvala cure ❤️, stvarno mi je pao teret sa srca. Jedino mi je zao sto se nakon dva pobacaja ne mogu potpuno prepustiti i bezrezervno radovati, bez razmisljanja sta ce biti na narednom prehledu…
    Dodo moj doktor racuna drugacije nego normalno, iz nekog razloga u mojoj klinici ne uracunavaju starost embrija, po njihovom danas sam 5+3 a zapravo sam 6+1. 
    30.03. mi je bio FET blastice.
    Ja ne mogu racunati po datumu zadnje menstruacije jer je nisam ni dobila. Zadnja menstruacija je bila 11.02., na 2DC sam dobila muskularno Diphereline, nakon 28 dana dosla na kontrolu i krenula sa Estrofemom, a da nisam uopste krvarila 🤷‍♀️
    Prenatalni se mogu raditi od 10-te sedmice, ja mislim

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻36
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bez tranfera (los PGT-A)
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧 FET 30.03., dolazi curica ❤️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    loli2020

    Cure koje su danas bile u FET-u i ranije kako provodite dan? Meni je dosadno ležati,pa sam malo sude riješila u kuhinji 🫣

    Evo ja sam odradila posao.. Sjedila za kompom, uz cesta ustajanja i setnju do toaleta i po stanu...
    Sada cu prosetati u kvartu do ducana.. 
    I ostatak dana planiram lezati i gledati tv, uz ustajanja... I skuhati nesto za veceru...
    Smartam da to nije previse, sto vi mislite?
     
    MM mi ne da da peglam barem do vikenda🤣 a bila sam lijena to odraditi sinoc
    Kakva su misljenja za peglanje?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2677

    Prijavi adminu

    Cure, trebam jos nekoliko para ociju. Sogorici je danas 4dnt sestodenvnog, znamo da je rano za testiranje, ali nije mogla izdrzati. Sto mislite o ovim testovima, ja kao da vidim nesto. Naravno da ce ponavljati i sutra, al zanima me jesmo li lude pa sad vec vidimo sjene na testovima i prije nego ih popisamo ili sta 😂
    Na ovoj drugoj fotki je gornji test od danas, a donji od jucer, a slika gdje je samo jedan test je taj isti gornji, samo kad se osusio https://ibb.co/1RdGCpkhttps://ibb.co/t3YPSHC

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - jajovodi ✂️
    🌀5.2020. Beta+ ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ ET - missed ab
    🌀12.2020. Beta+ fet ❄️ - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - ET - prolutex, heparin, 7+1 imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    🌀10.2024. fet ❄️ beta 2,1
    🪄🌈

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Slee

    Cure, trebam jos nekoliko para ociju. Sogorici je danas 4dnt sestodenvnog, znamo da je rano za testiranje, ali nije mogla izdrzati. Sto mislite o ovim testovima, ja kao da vidim nesto. Naravno da ce ponavljati i sutra, al zanima me jesmo li lude pa sad vec vidimo sjene na testovima i prije nego ih popisamo ili sta 😂
    Na ovoj drugoj fotki je gornji test od danas, a donji od jucer, a slika gdje je samo jedan test je taj isti gornji, samo kad se osusiohttps://ibb.co/1RdGCpkhttps://ibb.co/t3YPSHC

    Ja vidim nesto, tako slicno je i kod mene bilo, ali je bila stoperica jos :(. Ma da kod nje kao da je malo jace, pa drzim fige 🤞


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    wildflower

    loli2020

    Cure koje su danas bile u FET-u i ranije kako provodite dan? Meni je dosadno ležati,pa sam malo sude riješila u kuhinji 🫣
    Evo ja sam odradila posao.. Sjedila za kompom, uz cesta ustajanja i setnju do toaleta i po stanu…
    Sada cu prosetati u kvartu do ducana..
    I ostatak dana planiram lezati i gledati tv, uz ustajanja… I skuhati nesto za veceru…
    Smartam da to nije previse, sto vi mislite?MM mi ne da da peglam barem do vikenda🤣 a bila sam lijena to odraditi sinoc
    Kakva su misljenja za peglanje?

    Mislim da peglanje nikako,meni to nisu nikada spomenuli,ali kolegici su zabranili. Ja isto mislim kao i ti da je to ok sve. Meni su danas nekoliko puta ponovili da se ponašam najnormalnije. Tako da mislim da je to sve uredu. I ja ću kasnije za večeru palačinke peci maloj gospođi,ali isto malo prošetam,legnem,pa sjednem. I tako u krug 😂

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    02.10.2024.- mogući transfer 🫶🏻🤞
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2677

    Prijavi adminu

    BikMik

    Slee

    Cure, trebam jos nekoliko para ociju. Sogorici je danas 4dnt sestodenvnog, znamo da je rano za testiranje, ali nije mogla izdrzati. Sto mislite o ovim testovima, ja kao da vidim nesto. Naravno da ce ponavljati i sutra, al zanima me jesmo li lude pa sad vec vidimo sjene na testovima i prije nego ih popisamo ili sta 😂
    Na ovoj drugoj fotki je gornji test od danas, a donji od jucer, a slika gdje je samo jedan test je taj isti gornji, samo kad se osusiohttps://ibb.co/1RdGCpkhttps://ibb.co/t3YPSHC
    Ja vidim nesto, tako slicno je i kod mene bilo, ali je bila stoperica jos :(. Ma da kod nje kao da je malo jace, pa drzim fige 🤞

    Nije primila stopericu, bila je u fetu

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - jajovodi ✂️
    🌀5.2020. Beta+ ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ ET - missed ab
    🌀12.2020. Beta+ fet ❄️ - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - ET - prolutex, heparin, 7+1 imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    🌀10.2024. fet ❄️ beta 2,1
    🪄🌈

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Slee

    BikMik

    Slee

    Cure, trebam jos nekoliko para ociju. Sogorici je danas 4dnt sestodenvnog, znamo da je rano za testiranje, ali nije mogla izdrzati. Sto mislite o ovim testovima, ja kao da vidim nesto. Naravno da ce ponavljati i sutra, al zanima me jesmo li lude pa sad vec vidimo sjene na testovima i prije nego ih popisamo ili sta 😂
    Na ovoj drugoj fotki je gornji test od danas, a donji od jucer, a slika gdje je samo jedan test je taj isti gornji, samo kad se osusiohttps://ibb.co/1RdGCpkhttps://ibb.co/t3YPSHC
    Ja vidim nesto, tako slicno je i kod mene bilo, ali je bila stoperica jos :(. Ma da kod nje kao da je malo jace, pa drzim fige 🤞
    Nije primila stopericu, bila je u fetu

    Pa onda definitivno, po meni 🤗❤️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.