Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Marisha

Broj poruka: 295

Prijavi adminu

dreamer ❤

Cure koje su kod Škvorca, od 29.3. mi ne odgovaraju na mail. I dns sam ponovila opet mail ali ništa 🤷‍♀️

Zvrcni ih. Meni su se normalno javili u subotu ujutro, kad nesto trebam naglasim mail na dr.Lanu pa mi odgovori ali inace je najbolje zvati ih☺ Nadam se da imas dobre vijesti i da startate?🍀 Pupicama sretno i da vam vrijeme do beta cim brze prode 🌼🌸🙏🏻

🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza, Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14, Novalac+D vitamin
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex:5🥚ožujak ET✖

Slee

Broj poruka: 2301

Prijavi adminu

Nicaivo - meni zvuci super kako ti napreduje stimulacija! Neka lijepo nastave rast jajca
    Simbalija - vidim da imamo iste mutacije, a i slicnu situaciju s gubitcima. Jesi dogovarala za kad krenete hoces li biti samo na andolu do bete ili odmah heparin?
    Lauren dobro dosla! A kakvo ti je stanje s antralnim golikulima? Sam amh ne mira znacit nista sam po sebi. Dosta je nizak, ali znam nekoliko slucajeva uspjesnih bez obzira na nizak amh. Navodno je dr. Alebic suoer za zene s niskim amh-om pa razmisli bar o konzultacijama kod njega.

👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Srculence

Broj poruka: 145

Prijavi adminu

Dreamer,nazovi ih bas su šlampavi sa mailovima…nekad bi prije do predsjednika došla nego do njih. 

🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)

PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. Transfer/20.03. Beta /Beta❌

Bebolina2024

Broj poruka: 1368

Prijavi adminu

Annboleyn hvala ti.
    Uživaj u PUPO stanju i neka se mrve čvrsto prime. Testić bi već mogla kroz par dana, ako skupiš hrabrosti naravno. Neka je sa srećom 🤞🤞.
    Sanii onda ću tako napraviti, otići na konzultacije još su mi neki nalazi valjani, neću ništa vaditi dok mi ne napišu. Ami neka se tijelo malo oporavi od ove 2 jake stimulacije u 1. I 3.mj. i da se očisti pa ću vaditi što treba. To sve stignem u 5.mj obavljati ako bi išla u postupak s M u 6.mj.
    Hvala ti na odgovorima kao i drugim curama.
    Zbog cijele moje situacije baš sam bila van svega, u kojoj si fazi, kad bi trebala krenuti s pikalicama? Koji je protokol?

Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

Medolina

Broj poruka: 35

Prijavi adminu

Čokoladica

Medolina sretno, nemaj brige! IUI stvarno nije nista strasno, drzim fige 🤞

Hvala ti puno ❤️

2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH

Medolina

Broj poruka: 35

Prijavi adminu

nicaivo

Medolina, inseminacija zbilja nije ništa strašno, brzo i bezbolno sigurna sam da će postupak proći dobro.
    Čokoladica, ja bih isto rekla da stimulacija skroz ok napreduje, ali nisam ekspert, ostale cure -što mislite?
    Lunolina evo ja sam baš danas dobila Orgalutran isto, pikam se oko 19:30 pa javim kako je na mene djelovalo.

Joj ja se isto nadam da ce biti bezbolno, prvi put mi je, pa ne znam sto ocekivati 🫣 
    Hvala ti ❤️

2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH

Lunolina

Broj poruka: 1069

Prijavi adminu

Medolina

nicaivo

Medolina, inseminacija zbilja nije ništa strašno, brzo i bezbolno sigurna sam da će postupak proći dobro.
    Joj ja se isto nadam da ce biti bezbolno, prvi put mi je, pa ne znam sto ocekivati 🫣
    Hvala ti ❤️

Inseminacija ti izgleda tako da ti prvo ociste rodnicu - jesu ti radili kad to? Vjerojatno jesu prije pretrage prohodnosti jajovoda. Sa gazicom ti pociste oko cerviksa - to moze biti malo nelagodno, ali ne bolno. I nakon toga ti ulazi u rodnicu i spricne spermice. Tu se probaj maksimalno opustiti da ti se ne bi maternica grcila. Ja koja sam stvarno osjetljiva i drama mi je kad radim papu, a kamoli ostalo, ulazak u maternicu i ispustanje spermica nisam ni osjetila, ali ozbiljno. Ni osjetila! 
    Nakon obje inseminacije sam imala malo krvi taj prvi dan.
    Ako mislis da bi mogla raditi relativno rano test, ne bi ti bilo lose ispratiti stopericu testovima, meni treba obicno 10dana da izadje. Naravno, prosli put ju nisam pratila pa sam 9. dan od stoperice napravila test i lazno se poveselila :/
    I stoperica uopce ne boli, igla djeluje malo strasno, ali je fascinantno da uopce ne boli ☺️

👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Papa, brisevi, spolni hormoni, prohodnost jajovoda - sve uredno
    AMH 17
    Spermiogram - uredan

Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF 🤞🏻 (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️

Srculence

Broj poruka: 145

Prijavi adminu

Medolina

nicaivo

Čokoladica, ja bih isto rekla da stimulacija skroz ok napreduje, ali nisam ekspert, ostale cure -što mislite?
    Lunolina evo ja sam baš danas dobila Orgalutran isto, pikam se oko 19:30 pa javim kako je na mene djelovalo.

Hvala ti ❤️

Medolina,  bez straha nije nista bolno i stvarno je brzo,bas kako kaze lunolina ti samo probaj bit sto opuštenija.😊 Sretno svima danas! ❤️

🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)

PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. Transfer/20.03. Beta /Beta❌

dreamer ❤

Broj poruka: 432

Prijavi adminu

Hvala cure, zvati ću ih danas ako ne dobim odgovor.
    Marisha nažalost još nema dobrih vijesti. Osim što se meni tsh spustio 💪 Suprug pije drugu turu antibiotika, bio jučer kod urologa, sve je ovako u redu. Nije se ništa promjenilo od 2021.kad je zadnji put bio. Dobio još neke tablete Uro Vaxom zbog e coli i rečeno mu je da pije kroz 3 mjeseca. Sad mene zanima dal te tablete ako se riješi bakterije neće utjecati na spermiogram kad ga bude radio 🤷‍♀️

👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    siječanj 2022. prvi pregled (Petrova)
    04/22 1.IVF 🙏 Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ;
    1. postupak ICSI ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    2. IVF poliklinika Škvorc ~ 4.mj 2024. 🤞

sanjushka

Broj poruka: 457

Prijavi adminu

⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️    
    TRAVANJ 2024.
    3.4. sri
    MEGYCA - beta
    ČOKOLADICA - ultrazvuk ivf
    ROLICA - ultrazvuk fet
    4.4. čet
    IVAA1234 - beta
    LUNOLINA - ultrazvuk ivf
    MEDOLINA - ultrazvuk aih
    5.4. pet
    NICAIVO - ultrazvuk ivf
    8.4. pon
    MILA123 - ultrazvuk 
    MARISHA - ultrazvuk ivf
    9.4. uto
    ANNBOLEYN - beta
    10.4. sri
    TRATINČICA - beta
    IVKA33 - beta
    11.4. čet
    LALI28 - ultrazvuk
    ANGEL EYES - beta
    DODO87 - beta
    12.4. pet
    KOALICA2 - konzultacije ivf
    24.4. sri
    NPELICA - ultrazvuk
    29.4. pon
    KORNI - ultrazvuk
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 

Dobro jutro i sretno svima danas! 🍀🤞🏻

Hvala svima koje su mislile na mene ❤️, ja sam jučer popila tableticu ali ništa se ne događa za sada. Sinoć kao da sam lagano počela osjećati trbuh ali toliko lagano da nije vrijedno spomena. Sutra ujutro se moram javiti u novu bolnicu pa ćemo vidjeti. I naravno da sam malo čitala iskustva po forumima i bilo bi bolje da nisam.. 🤦🏻‍♀️

👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF (decapeptyl, menopur, ovitrelle), 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transf 6.5. 1js, 17.5.-26.5. ➖
    3. 9/23 prir. IVF + brevactid ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF + ovitrelle ➡️ 1js, trans 29.10., 8.11.-17.11. ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF (menopur, ganirelix, ovitrelle) ➡️ 2js, 1oplođ, transf 22.2., 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, BO💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.