Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aria41

    Aria41

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Cure meni opet krenuo smeđi iscjedak..trbuh me malo boli ali nisu jako bolovi..doktor se ne javlja..ne znam kaj da radim…imam napad panike

    👩41g.svi nalazi uredni, 2016g. lap.septum na maternici
    🙍‍♂️42g. sve ok
    IVF Centar
    4xFet stimulirani❌️
    8x odustali od transfera tanak endo
    14.02. FET prirodni blastice, test ✅️
    beta 28.02. 501, 02.03. 1175 Uzv 06.03. ✅️ 2.uzv 13.03.💗 3.uzv 27.03. 8+4 💗 17.04. Nifty ✅️ stiže nam curica 💞 19.05. Anomaly scan ✅️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu


    NPelica

    PBTAB

    Flowerson 🌸

    NPelica, žao mi je da trudnoća ne ide ispravno, bitno da nije vnm i da će se vjerojatno sve riješiti bez štete za tebe…
    Loorna, drago mi je da si zadovoljna s novom klinikom i da krećeš uskoro opet 💪
    Anci, cure su sve rekle, krvarenja nekad ne znače da je nešto krivo s trudnoćom, najčešće bude hematom. Držim fige da sve bude dobro 🤗
    Pbtab, ne zamaraj se previše simptomima, meni su simptomi krenuli tek od 6.tjedna. Jednostavno nije istina da moraš odmah imat neke simptome, svaka trudnoća je drugačija ☺️
    Stela, Lucky, Tikvica i ostale cure ❤️

    Hvala ti što me smiruješ 😊 ali što ženski mozak radi to je čudo 🤣🙈 samo da ja preživim do uzv i da bude sve ok i nitko sretniji od mene 🙂🙏🏻

    Draga moja od ❤️ ti želim da ti vrijeme do UZV prođe brzo i u miru. 🤗
    Pusti simptome, svatko je drukčiji.. bitno da je bebica kod mamice ❤️ ali dobro kažeš, ženski mozak 😅

    Hvala ti od 💗
    Kako si mi ti? Čitala sam tvoju situaciju i zaista mi je žao, nadam se da će sve biti dobro 🙏🏻 

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1255

    Prijavi adminu

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Flowerson 🌸

    NPelica, žao mi je da trudnoća ne ide ispravno, bitno da nije vnm i da će se vjerojatno sve riješiti bez štete za tebe…
    Loorna, drago mi je da si zadovoljna s novom klinikom i da krećeš uskoro opet 💪
    Anci, cure su sve rekle, krvarenja nekad ne znače da je nešto krivo s trudnoćom, najčešće bude hematom. Držim fige da sve bude dobro 🤗
    Pbtab, ne zamaraj se previše simptomima, meni su simptomi krenuli tek od 6.tjedna. Jednostavno nije istina da moraš odmah imat neke simptome, svaka trudnoća je drugačija ☺️
    Stela, Lucky, Tikvica i ostale cure ❤️

    Hvala ti što me smiruješ 😊 ali što ženski mozak radi to je čudo 🤣🙈 samo da ja preživim do uzv i da bude sve ok i nitko sretniji od mene 🙂🙏🏻

    Draga moja od ❤️ ti želim da ti vrijeme do UZV prođe brzo i u miru. 🤗
    Pusti simptome, svatko je drukčiji.. bitno da je bebica kod mamice ❤️ ali dobro kažeš, ženski mozak 😅
    Hvala ti od 💗
    Kako si mi ti? Čitala sam tvoju situaciju i zaista mi je žao, nadam se da će sve biti dobro 🙏🏻


    Dobro sam 🤗 jučer sam imala težak dan, ali na kraju je sve ispalo dobro.. dobro koliko može biti, najbitnije mi je da nije vnm a ostalo sam prihvatila još prije. Samo neka sve ide bez komplikacija.. 
    Ali sam se razbolila, kasljem, kisem,  nos curi, grlo boli, pojma nemam gdje 😅 nisam baš duuugo bila bolesna 🤣 

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1255

    Prijavi adminu

    Aria41

    Cure meni opet krenuo smeđi iscjedak..trbuh me malo boli ali nisu jako bolovi..doktor se ne javlja..ne znam kaj da radim…imam napad panike


    Draga ja bi na tvome mjestu otišla na hitnu, neka pogledaju. Bolje da ideš bezveze i da je ništa nego da paničaris doma. Želim ti sreću 🙏❤️

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    PBTAB, sve znam i sama sam paničar 😅 uzv ti je brzo, pa će bit lakše nakon toga…al samo par dana do sljedećeg uzv 😄
    NPelica, hvala ti, naravno da dio mene razmišlja jel sve ok s trudnoćom, bit ću mirnija u utorak. 😁


    Eh da, to mi je i sestra rekla, prije svakog uzv je bila u panici. 
    Ma sve je to normalno, želja je velika i naravno da je strah prisutan 🙂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    NPelica

    PBTAB

    NPelica

    PBTAB

    Flowerson 🌸

    NPelica, žao mi je da trudnoća ne ide ispravno, bitno da nije vnm i da će se vjerojatno sve riješiti bez štete za tebe…
    Loorna, drago mi je da si zadovoljna s novom klinikom i da krećeš uskoro opet 💪
    Anci, cure su sve rekle, krvarenja nekad ne znače da je nešto krivo s trudnoćom, najčešće bude hematom. Držim fige da sve bude dobro 🤗
    Pbtab, ne zamaraj se previše simptomima, meni su simptomi krenuli tek od 6.tjedna. Jednostavno nije istina da moraš odmah imat neke simptome, svaka trudnoća je drugačija ☺️
    Stela, Lucky, Tikvica i ostale cure ❤️

    Hvala ti što me smiruješ 😊 ali što ženski mozak radi to je čudo 🤣🙈 samo da ja preživim do uzv i da bude sve ok i nitko sretniji od mene 🙂🙏🏻

    Draga moja od ❤️ ti želim da ti vrijeme do UZV prođe brzo i u miru. 🤗
    Pusti simptome, svatko je drukčiji.. bitno da je bebica kod mamice ❤️ ali dobro kažeš, ženski mozak 😅
    Hvala ti od 💗
    Kako si mi ti? Čitala sam tvoju situaciju i zaista mi je žao, nadam se da će sve biti dobro 🙏🏻

    Dobro sam 🤗 jučer sam imala težak dan, ali na kraju je sve ispalo dobro.. dobro koliko može biti, najbitnije mi je da nije vnm a ostalo sam prihvatila još prije. Samo neka sve ide bez komplikacija..
    Ali sam se razbolila, kasljem, kisem, nos curi, grlo boli, pojma nemam gdje 😅 nisam baš duuugo bila bolesna 🤣


    I ja ti želim isto, bez komplikacija.. 🙏🏻 
    Kad smo pod stresom koji je prikriven to tijelo osjeti i padne imunitet i vrlo brzo se razbolimo, nažalost 😔
    A i ovo vrijeme je neko ludo, čas 10 stupnjeva čas 20 🙈
    Odmaraj ❤️

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Flowerson 🌸

    PBTAB, sve znam i sama sam paničar 😅 uzv ti je brzo, pa će bit lakše nakon toga…al samo par dana do sljedećeg uzv 😄
    NPelica, hvala ti, naravno da dio mene razmišlja jel sve ok s trudnoćom, bit ću mirnija u utorak. 😁

    Eh da, to mi je i sestra rekla, prije svakog uzv je bila u panici.
    Ma sve je to normalno, želja je velika i naravno da je strah prisutan 🙂


    Tako je, u potpunosti normalno 😊 al brzo prođe sve to i onda se smiris kad prođe taj najkritičniji period.
    Aria, odi na hitnu neka te pregledaju..bit ćeš mirnija.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 973

    Prijavi adminu

    Aria41

    Cure meni opet krenuo smeđi iscjedak..trbuh me malo boli ali nisu jako bolovi..doktor se ne javlja..ne znam kaj da radim…imam napad panike


    Bez razmišljanja, idi na hitnu.
    Drži se i javi se 🙏🏻💗 Bit ce sve ok 🙏🏻

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Love83

    Broj poruka: 482

    Prijavi adminu

    bejbe2018

    Tikvica

    Sto se tice vracanja embrija, iznad 38 godine je dozvoljeno vracati tri. Ja kad sam na prvom transferu bila i pricala sa biologicom, doslovno mi je rekla brojke i sanse. Zvuci zastrasujuce…
    Iznad 40 godina sansa da se zatrudni i odrzi trudnoca je 7 %. Za ostvarenje trudnoce vracanja 1 embrija je 2%, vracanje 2 embrija je 8% i vracanje 3 embrija je 12%.
    Za vise plodnu trudnocu su sanse ispod 4%.
    Meni svaki put spomenu da je u mojim godinama problem sa odrzavanjem trudnoce…eto…
    Jasno mi je da se nekome dogodi viseplodna trudnoca ali iznad 40 je to zaista jako rijetko. Ja ih nikad nazalost nisam imala vise od 3, a kad su bile 3 sve smo vratili i jedan se primio.
    Naravno ovi postoci s godinama jos vise padaju.
    Bas iz ovog razloga sam ja Loorna tebe i jos nekog tko je vracao po jednu pitala zasto jedna ali isto tako se slazem i sa curama i sa rizikom ali sve je rizik pa onda ako mi je sansa veca da se ostvarim kao majka, riskiram.
    Vidim da se i Arii primilo kao i meni na tri vracena, ali to je i isti dr🤗
    Btw Ariai ja sam u pon, za Lucky znam da je od ranog jutra, a mi se mozda i vidimo, ja sam uvijek radi guzve kasnije 🙈🤗 Nemres me fulat, najstarija sam 🤣🤣

    Ja mislim da sam čak u zakon o MPO vidila da idu 3 od 38 god.
    A te statiske ne znam je li bolje i ne znat😁🤔


    Da, slažem se i ja sam to vidila.. za tri zametka..

    🙋‍♀️Amh 17,9 ; MTHFR, Heterozigot Pai-1, 4G/4G, trombofilija💉

    🙋‍♂️normo
    2011. Curica - prirodno
    11/22. Aspiracija, 8 folikula, 4 blastice
    11/22 ET 2 blastice - ❌️
    01/23 prirodni FET 2 blastice -biokemijska ❌️
    02/23 aspiracija, 9 folikula, 6 trodnevnih
    02/23 ET 2 trodnevna - biokemijska ❌️
    4/2023 FET 2 smrzlića ❌️
    7/2023 histeroskopija✔️
    08/2023 FET, 13dnt beta 310,15dnt beta 808, 31.08. 1.Uzv❤️, 08.09. 2Uzv❤️

  • Avatar Loorna41

    Loorna41

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Aria spremi se i na hitni neka te pogledaju.
    PBTAB mila brzo će uzv i sve će biti super..
    Pcelice kako god da završi već sam ti napisala.🙏🙏🙏
    Flo mi žene smo budale. Čim malo bude bolje išle bi i krečiti i gletati i svašta.
    Anci samo ti ostani u bolnici. Nek te oni prate. Biti ćeš mirnija. Sretno mila.❤️❤️❤️
    E sad rasprava o vraćanju jednog ili više. Ja vjerujem da je moj doktor polagao velike nade u te blastice jer su bile super kvalitete pa je mišlju da bi se mogla podijeliti stavio samo jednu. Tako je bilo kako je. Sad u ovoj fazi znam da je moja maternica spremna za trudnoću a očito su ipak te stanice lošije pa se desi shut down.
    Meni je samo žao što mi prije godinu dana nije rekao a valjda je smatrao da ne trebam piti taj DHEA. Al sve je to trebalo tako biti. Malo duži put do ostvarenja cilja. On je odmah dekao da mi je AMH nizak i da mu se to ne sviđa - pa onda mi reci dajte izmite si to i pijte. 
    Ja znam da smo mi njima u bolnicama samo broj i ja sam ušla sa pinki naočalama na očima u MPO vode. Sad već u ovoj fazi znam puno više nego prije godinu dana.
    Vrati ti meni dva. Ako se oba prime nitko sretniji.
    Svim ostalim curama sretno. 

    👱‍♀️41 - amh 7.8
    👨‍🦱43 - normo - 3 djece iz prvog braka
    1 IVF - Petrova -Gonal 250-Pergoveris 250- Orgalutran 2 pikanja - Ovitrelle stoperica- 6🥚 izvadenih - 2 oplodenje - transfer blastocista - biokemiska
    1/2023 javljanje za novi transfer smrzlice
    2/2023 FET blastice - 28.2. Beta 44.48, - blighted ovum
    14.4. - Beta+, prvi UZV - Decapetpyl+Gonal F+Menopur+Ovitrelle-7🥚-6oplođenih - 2 trodnevna vraćana - 3🐧🐧🐧 - biokemiska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.