Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Oblakica22

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Bebolina2207

    Oblakica22

    Monolena

    Oblakica22

    Pozdrav drage ženice, mene zanimaju vaša iskustva sa većim BMI i potmopognutom oplodnjom? Kako gledaju na deblje žene u Petrovoj, VV? Pokušavam mršavit, ide pa ne ide.. više sam luda…molim vas savjete.

    Oblakica22, ja ti mogu reći da ako bi bila kod dr. Vrčića u Petrovoj, on bi te tražio da smršaviš prije postupka. Moj BMI je bio 25.6 kad sam došla kod njega, i tražio me da smršavim. Za ostale doktore tamo ne znam.
    shvaćam, a eto moram se potrudit. Jel ima tko iskustva ko ja? Plan ginekologice su opet klomifeni na ljeto dok nešto smršavim…

    Koliki ti je BMI kad želi da smršaviš?
    Flowerson jel to muž za postupak nosio od doma? Moj nosi od doma za spermiogram. Za postupak sam mislila da se ne može od kuće.

    BMI: 38

    👰 94, PCOS, IR, povećana TT
    🤵92, uredu nalazi
    Glucophage 2000 mg
    Dodaci prehrani: aktivna folna, omega3, gynositol, krom
    pokušavamo 4 godine
    2019. tempirani odnos Klomifenom, test negativan
    Nakon toga do sada sve minusi.
    08/23 prirodna trudnoća, završila spontanim

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Bebolina2207

    Oblakica22

    Bebolina2207

    Oblakica22

    Monolena

    Oblakica22

    Pozdrav drage ženice, mene zanimaju vaša iskustva sa većim BMI i potmopognutom oplodnjom? Kako gledaju na deblje žene u Petrovoj, VV? Pokušavam mršavit, ide pa ne ide.. više sam luda…molim vas savjete.

    Oblakica22, ja ti mogu reći da ako bi bila kod dr. Vrčića u Petrovoj, on bi te tražio da smršaviš prije postupka. Moj BMI je bio 25.6 kad sam došla kod njega, i tražio me da smršavim. Za ostale doktore tamo ne znam.
    shvaćam, a eto moram se potrudit. Jel ima tko iskustva ko ja? Plan ginekologice su opet klomifeni na ljeto dok nešto smršavim…

    Koliki ti je BMI kad želi da smršaviš?
    Flowerson jel to muž za postupak nosio od doma? Moj nosi od doma za spermiogram. Za postupak sam mislila da se ne može od kuće.
    BMI: 38

    Moj je malo ispod 35. Nikako da se pokrenem. Ali trebala bi. Za početak gledam da krenem s nekim režimom kao dijeta bez ugljikohidrata ali svakih par dana ubaciti i voće.
    U petak imam konzultacije možda će i meni reći da ništa od postupka dok ne skinem nešto kila. Vidjet ću.


    Moj Bmi je 41 🤯 znači pobijedila sam vas 🤪
    Mene sutra čeka kontrolni uvz prije postupka i umirem od straha da me ne odjebu. 
    Stekla sam dojam da mlade žene tjeraju da smrsaju a starijima ističe vrijeme pa su i kriteriji labaviji. 
    To je neki moj dojam. I btw ja sam prije ivf imala 31bmi. Bas sam rekla mužu da ja možda ni ne zaslužujem dijete kad ne mogu par mjeseci gladovati zbog njega 😔

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Stela nadam se da je taj polip bio smetnja i da ce iduci fet biti uspjesan 🤞🏻🤞🏻 kada si mislila krenuti?

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Tinatinchi

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala puno Sani88 🤗 jasno i glasno 😉definitivno ću provjeriti onda i Repromed. Drago mi je da sam naišla na ovaj forum i sustav podrške 🍀 

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Razumna u kojoj si ti fazi sada, kreces li uskoro u akciju?

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Oblakica22

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Bebolina2207

    Oblakica22

    Bebolina2207

    Oblakica22

    Monolena

    Oblakica22

    Pozdrav drage ženice, mene zanimaju vaša iskustva sa većim BMI i potmopognutom oplodnjom? Kako gledaju na deblje žene u Petrovoj, VV? Pokušavam mršavit, ide pa ne ide.. više sam luda…molim vas savjete.

    Oblakica22, ja ti mogu reći da ako bi bila kod dr. Vrčića u Petrovoj, on bi te tražio da smršaviš prije postupka. Moj BMI je bio 25.6 kad sam došla kod njega, i tražio me da smršavim. Za ostale doktore tamo ne znam.
    shvaćam, a eto moram se potrudit. Jel ima tko iskustva ko ja? Plan ginekologice su opet klomifeni na ljeto dok nešto smršavim…

    Koliki ti je BMI kad želi da smršaviš?
    Flowerson jel to muž za postupak nosio od doma? Moj nosi od doma za spermiogram. Za postupak sam mislila da se ne može od kuće.
    BMI: 38

    Moj je malo ispod 35. Nikako da se pokrenem. Ali trebala bi. Za početak gledam da krenem s nekim režimom kao dijeta bez ugljikohidrata ali svakih par dana ubaciti i voće.
    U petak imam konzultacije možda će i meni reći da ništa od postupka dok ne skinem nešto kila. Vidjet ću.


    Javi kako je prošlo ❤️❤️❤️

    👰 94, PCOS, IR, povećana TT
    🤵92, uredu nalazi
    Glucophage 2000 mg
    Dodaci prehrani: aktivna folna, omega3, gynositol, krom
    pokušavamo 4 godine
    2019. tempirani odnos Klomifenom, test negativan
    Nakon toga do sada sve minusi.
    08/23 prirodna trudnoća, završila spontanim

  • Oblakica22

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Razumna

    Bebolina2207

    Oblakica22

    Bebolina2207

    Oblakica22

    Monolena

    Oblakica22

    Pozdrav drage ženice, mene zanimaju vaša iskustva sa većim BMI i potmopognutom oplodnjom? Kako gledaju na deblje žene u Petrovoj, VV? Pokušavam mršavit, ide pa ne ide.. više sam luda…molim vas savjete.

    Oblakica22, ja ti mogu reći da ako bi bila kod dr. Vrčića u Petrovoj, on bi te tražio da smršaviš prije postupka. Moj BMI je bio 25.6 kad sam došla kod njega, i tražio me da smršavim. Za ostale doktore tamo ne znam.
    shvaćam, a eto moram se potrudit. Jel ima tko iskustva ko ja? Plan ginekologice su opet klomifeni na ljeto dok nešto smršavim…

    Koliki ti je BMI kad želi da smršaviš?
    Flowerson jel to muž za postupak nosio od doma? Moj nosi od doma za spermiogram. Za postupak sam mislila da se ne može od kuće.
    BMI: 38

    Moj je malo ispod 35. Nikako da se pokrenem. Ali trebala bi. Za početak gledam da krenem s nekim režimom kao dijeta bez ugljikohidrata ali svakih par dana ubaciti i voće.
    U petak imam konzultacije možda će i meni reći da ništa od postupka dok ne skinem nešto kila. Vidjet ću.

    Moj Bmi je 41 🤯 znači pobijedila sam vas 🤪
    Mene sutra čeka kontrolni uvz prije postupka i umirem od straha da me ne odjebu.
    Stekla sam dojam da mlade žene tjeraju da smrsaju a starijima ističe vrijeme pa su i kriteriji labaviji.
    To je neki moj dojam. I btw ja sam prije ivf imala 31bmi. Bas sam rekla mužu da ja možda ni ne zaslužujem dijete kad ne mogu par mjeseci gladovati zbog njega 😔


    Koliko vidim u potpisu ideš privatno na potpomognutu oplodnju? Držim fige ❤️❤️❤️❤️ ma moramo smršaviti možemo mi to sve se može…ja sam iz malog mjesta pa svi guraju nos tamo di im nije mjesto to te i psihički ubije, ali ne dam se💪💪

    👰 94, PCOS, IR, povećana TT
    🤵92, uredu nalazi
    Glucophage 2000 mg
    Dodaci prehrani: aktivna folna, omega3, gynositol, krom
    pokušavamo 4 godine
    2019. tempirani odnos Klomifenom, test negativan
    Nakon toga do sada sve minusi.
    08/23 prirodna trudnoća, završila spontanim

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Razumna zasluzujes i te kako svoju srecu. Poznajem toliko zena koje se sekunde ne brinu za kilazu i bmi pa
    su dobile bebe bez problema iako imaju veci broj kilograma. Važno je da si zdrava i da se trudis i radis. Jeste u Ivf-u super biti sa sto zdravijom kilazom ali ide koliko ide. Ja sam se ubila u pojam dok sam bila u stimulaciji da se ne udebljam jer sam skinula kg, i rekla sam necu vise sekunde sebe onalovazavati kroz kilograme. Evo sto sam sebi nabila tak pritisak jos samo pritisak procesa.
    Treba stati i vidjeti sta cu prvo , hocu li psihologu ili treneru. Ja sam prvo treneru, a sad vise necu treneru nego cu psihologu.

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MalaG

    MalaG

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Stela super da su maknuli polip. Sad si spremna za novi FET.😍🤞🍀 Jel imate već plan za idući ili ćete još pričekati?🙈🤗❤️

    🙋37g 🙋🏽‍♀️27g
    BetaPlus
    08/22 1.ICSI ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️17.09.'22.➖💔
    01/23 2.ICSI ➡️12🥚 ➡️3 oplođene ➡️ET 2 trodnevna 17.01.'23. ➡️28.01.'23. ➕ 1.Beta 243 | 2.Beta 497 ➡️6+1tt 💓 NIPT☑️ Amnio☑️ Stiže nam 💙 22.09.'23. nam je stigao P!💙

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3021

    Prijavi adminu

    Sani, Lucky, MalaG hvala cure ❤️❤️
    MalaG moram na konzultacije još pa ću onda više znati ovako na pamet mi je teško donositi zaključke 🙄❤️

    👩36 pcos, hipotireoza, hashimoto, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR c/t
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    2 × IVF - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6❤💔OTP - 01.2.'24. It's a boy
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.