Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Patkica Radi se u Zavodu za transfuzijsku medicinu. Trebas uputnice koje ti online pusti tvoj soc ginekolog. Nema narudzbi, dodes u 7h ujutro i cekas svoj red. Nalaz online za par dana.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Patkica_1982

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    ribic

    PatkicaRadi se u Zavodu za transfuzijsku medicinu. Trebas uputnice koje ti online pusti tvoj soc ginekolog. Nema narudzbi, dodes u 7h ujutro i cekas svoj red. Nalaz online za par dana.


    Super, dakle sve se moze na istom mjestu obaviti. Znas mozda jel se dugo ceka na red, isplati li mi se doci i prije 7?

    👩 i 🧑 1982.
    10/2022 Ovaleap, Orgalutran, Ovitrelle; 13 js, odgodjen transfer za 2 blastociste

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Nisam nikad dosla prije 7. Uvijek oko 7:15. Nekad sam cekala 15 min, a nekad 45 min. Sve ovisi o danu. I sve ti je na jednom mjestu.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    Tina Zg, meni je malo viši AMH, 72, isto mi je kao Mrvici doktorica prepisala Siofor, koemzim q10 (ali nano od solgara), ili Inofolic vrećice ili Inovo tablete(one su navodono još bolje), obavezno vitamin D (bude niži kod PCOS-a) i također kontrola inzulinske rezistencije. S tim da je mene od Siofora užasno počela boljeti jetra pa sam ga prestala piti. 
    J Svakako sam izbacila šećer, i bijeli kruh, čokoladu i te stvari, također se konzultirala  s nutricionisticom. Gledati da hrana ima što manji glikemijski indeks.
    Nisam već provjeravala AMH. Imala sam blagu stimulaciju ali ne predugu, dobila sam 11 stanica, oplođenih 8, 2 blaste na kraju dobre kvalitete.
    Sretno! 

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    Roxy, Aries, Anči hvala 🥰

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Slavica83

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Amelie, čestitke od sveg srca, jako mi je drago kad bilo koja od naših priča tako uspješno dođe kraju i budemo nagrađene s najljepšim čudom ❤️
    Također, super je čuti za svaki uspješan prirodan porod, smanjuje nekako anksioznost oko toga. 
    Uživajte muž i ti s curicom 😚
    Emma, nadam se da je ipak malo prerano. Znam da je to sigurno najranije što se može pokazati +, ali ne pokaže se svima baš tako rano. Ja sam uvijek za napraviti test svejedno, jer je veliko veselje kad ipak bude +, a ako nije, onda lagano pripremanje na sve moguće ishode. Eto, držim fige svejedno još uvijek 🤞
    Surfinija, eutyrox ti može međudjelovati sa svim živim, tako da samo njega popij čim se probudiš, a ostalo je nabolje sa 1h razmaka. Ako se slučajno budiš usred noći na WC (ja uvijek), onda ga možeš popiti i tada (ali najmanje 4h nakon zadnjeg jela). 
    Ostalo pij prema uputama, a Andol, vitamine, folnu i to što nema određeno vrijeme si odredi neko drugo vrijeme u danu (kad dođeš s posla ili navečer). 
    MissIvy, drago mi je da je zadnji GUK profil bio dobar 🙂 
    Monkica, drago mi je da korona popušta. Sigurno je Viktor dobro, 2.tromjesečje je ipak dosta sigurno za naše bebice. 

    Cure s pozitivnim testićima, čestitke i neka sve bude dobro dalje 🤞 

    Razumna, neka si ti uzela bolovanje, stvarno treba biti što opušteniji u postupku i napraviti kako osjećamo da nam najbolje odgovara. Sretno s čekanjem i neka se prime bebe. 

    Ostale čekalice , isto sretno, ne mogu baš sve poloviti. 

    Anči ❤️ 

    Kod mene niš pametno, noge su prestale oticati, pa mislim da su me tajice možda previše stiskale. Sad sam si naručila trudničke biciklističke online, 2 broja veće…stižu mi sljedeći tjedan, a do tada duge haljine 😁

    🙋 39, AMH 64, 🤵 32 👍
    03.2019. ektopijska trudnoća, lijevi 🥚 vod ex.
    zdjelična endometrioza
    04.2020. s.p. u 6tt
    2021. početak MPO
    03.mj. slabo stim.ciklus, 3🥚, transfer 2 3dnevna, 0🐧❌
    5.mj.puna stimulacija, 22🥚, 11 🐧5d
    7.mj. 1️⃣ FET 1🐧❌
    30.9. 2️⃣FET 2🐧, beta 11.10. 2.41 ❌
    3.12. 3️⃣FET 2🐧, 6dpt +
    7dpt b70, 10dpt b199 🙏 12dpt 434 🙏 14dpt 1252, 1uzv 6+2 4mm ❤️, 2uzv 8+3 1.8 cm, 3uzv 5.2 cm❤️ 🤗🙏
    29.8.'22 rodila se Elena 😊

  • Avatar Emma05

    Emma05

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Slavica83

    Amelie, čestitke od sveg srca, jako mi je drago kad bilo koja od naših priča tako uspješno dođe kraju i budemo nagrađene s najljepšim čudom ❤️
    Također, super je čuti za svaki uspješan prirodan porod, smanjuje nekako anksioznost oko toga.
    Uživajte muž i ti s curicom 😚
    Emma, nadam se da je ipak malo prerano. Znam da je to sigurno najranije što se može pokazati +, ali ne pokaže se svima baš tako rano. Ja sam uvijek za napraviti test svejedno, jer je veliko veselje kad ipak bude +, a ako nije, onda lagano pripremanje na sve moguće ishode. Eto, držim fige svejedno još uvijek 🤞
    Surfinija, eutyrox ti može međudjelovati sa svim živim, tako da samo njega popij čim se probudiš, a ostalo je nabolje sa 1h razmaka. Ako se slučajno budiš usred noći na WC (ja uvijek), onda ga možeš popiti i tada (ali najmanje 4h nakon zadnjeg jela).
    Ostalo pij prema uputama, a Andol, vitamine, folnu i to što nema određeno vrijeme si odredi neko drugo vrijeme u danu (kad dođeš s posla ili navečer).
    MissIvy, drago mi je da je zadnji GUK profil bio dobar 🙂
    Monkica, drago mi je da korona popušta. Sigurno je Viktor dobro, 2.tromjesečje je ipak dosta sigurno za naše bebice.

    Cure s pozitivnim testićima, čestitke i neka sve bude dobro dalje 🤞

    Razumna, neka si ti uzela bolovanje, stvarno treba biti što opušteniji u postupku i napraviti kako osjećamo da nam najbolje odgovara. Sretno s čekanjem i neka se prime bebe.

    Ostale čekalice , isto sretno, ne mogu baš sve poloviti.

    Anči ❤️

    Kod mene niš pametno, noge su prestale oticati, pa mislim da su me tajice možda previše stiskale. Sad sam si naručila trudničke biciklističke online, 2 broja veće…stižu mi sljedeći tjedan, a do tada duge haljine 😁


    Eej..hvala ti..al realno sam skužila da ništa od toga ovaj put. Cerviks mi je spreman za menstruaciju …sluzi ima sve manje. Ne piškim nocu više. I tako te sitnice. Ne treba mi test. Mi to ženice i same osijecamo😏😔. Betu moram reda radi jer moram imati službeni nalaz to znam. Planiram krenuti FETove na jesen. Dobru “berbu” sam odradila pa sam malo mirnija. Malo me strah Estrofema. “Nahranit” ce mi to ova moja žarišta endometrioze koja su se sad malo smirila. A možda baš prođe sve ok. Ne znam. Bacit cu sad malo mozak na pašu za ljeto..badić sam kupila..živim na moru..chillmode i tjt💃🤪🌞

    💁‍♀️38(endo,🧬Mthfr, Pai)🧔36(normo)
    Amh 21
    15 godina radimo na 🐣😊od 2009 u mpo
    2016.vanmat.(d.jajovod✂️)❌
    1.IVF 2017 ❌
    2.IVF 2017; 2BC/ Op.lpsc✂️6dnt❌
    03/18 FET 2BC❌
    2019 FET 2BC;11dnt-122,14 dnt-305 Op.vnm.✂️ ❌
    3.IVF 2021-2BC❌
    4.IVF 2022/ ET 1 3dn❌️
    06/2023 FET 1BC+embryoglue❌️
    10/2023 FET 1BC+embryog.❌️
    01/24 FET 1BC biok.❌️

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Dobar dan 🥰
    Nisam uspjela pratiti forum i stranice su se samo gomilale i vise nisam bila u toku a bilo mi je glupo komentirati ako nisam u toku. Ali sad mi vec toliko falite da me vise nije briga da li sam u toku ili ne. 🤣
    Vidim da ima puno novih trudnica 🥳 a da su one s kojima sam skupa slavila super napredovale na trakicama.👏
    Nažalost i dalje ima tuge i razočaranja ali uvijek ostaje nada i pozitivna atmosfera ovog foruma.💜💙❤️
    Anči žao mi je što nisam bila tu da ti budem podrška. 💕
    Avocadooooo moj najdraži nick ovdje čestitaaaam 🥳
    Ribič i od tvog potpisa mi se srce nasmijalo 💕 čestitam 👏
    Sunny po trakici bi rekla da čekamo curicu???? 
    -ostatak nisam baš popratila ali probat cu biti aktivnija i više u toku 😊
    I naravno poseban pozdrav mojim terminušama.
    Asli Tweety Maslačak - mamice drage nadam se da ste se snašle i da uživate a i nekad plačete kao i ja 🤣🥰😍😘

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    ribic

    Kaj nam nije trebala luckybit jucer na uzv? Ili to iducu sub? Vise nemrem polovit. Ak je bila nadam se da je sve ok


    Je je trebala je i bila je na uzv, umrla od muke cekajuci u onoj cekaoni, ali kada je doktor rekao evo ga, vidis ga? Sve muke su prosle, sad je malo lakse kad znam da je sve ok i da je na pravom mjestu 🥰 cijeli dan sam gledala u sliku i svoju tockicu 😍 u subotu idemo ponovo na slikanje 🤭
    Upratila sam ovako usput da je Amelie upoznala svoju bebusku, cestitam ti draga ❤️

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    elle 🙋‍♀️

    Dobar dan 🥰
    Nisam uspjela pratiti forum i stranice su se samo gomilale i vise nisam bila u toku a bilo mi je glupo komentirati ako nisam u toku. Ali sad mi vec toliko falite da me vise nije briga da li sam u toku ili ne. 🤣
    Vidim da ima puno novih trudnica 🥳 a da su one s kojima sam skupa slavila super napredovale na trakicama.👏
    Nažalost i dalje ima tuge i razočaranja ali uvijek ostaje nada i pozitivna atmosfera ovog foruma.💜💙❤️
    Anči žao mi je što nisam bila tu da ti budem podrška. 💕
    Avocadooooo moj najdraži nick ovdje čestitaaaam 🥳
    Ribič i od tvog potpisa mi se srce nasmijalo 💕 čestitam 👏
    Sunny po trakici bi rekla da čekamo curicu????
    -ostatak nisam baš popratila ali probat cu biti aktivnija i više u toku 😊
    I naravno poseban pozdrav mojim terminušama.
    Asli Tweety Maslačak - mamice drage nadam se da ste se snašle i da uživate a i nekad plačete kao i ja 🤣🥰😍😘


    Slazem se u svemu s tobom Elle, isto se i ja osjecam, ali pratim koliko stignem iz prikrajka i navijam za sve. Jako je lijepo vidjeti toliko novih trudnica koje ce uskoro upoznati svoja sunca mala. A cekalicama zelim puuno snage i srece da im se sto prije ostvari najveca zelja.
    Miss Ivy a i odnijet cu taj Rekovelle na kraju u kliniku, makar sam mislila tu nekom pokloniti da budem sigurna da ga oni nece jos nekom naplatiti. Hvala ti na prijedlogu 💛.
    Amelie cestitam ❤
    Anci, Roxy, Avocado, Ribic, Stela, Lindsay, Andela, T_Ivy, Sunny i ostalima 🍀💛
    Asli, Maslacak, Elle 💗

    💛🧡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.