Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Sia

    Ana beta je super čestitam !! 😊
    Anči cjerujem da ćeš sljedeći put biti još jača i sigurno iskusnija - sve će to biti dobro sigurna sam 😊
    Ja si danas dajem štopericu i u srijedu aspiracija 🙈

    Koliko imas folikula?

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Tina292

    Tina292

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    ana5862

    Cure beta je 3500😤😤🍀🍀🙏🙏
    I reducirao mi je terapiju utrogeston na 2 dnevno👌👌 sluzbeni smo trudni
    Ultrazvuk imamo 13.10.🥰🥰

    Vaaaauuuuu koja beta!! 😍😍😍 neka se nastavi školska trudnoca ❤🙏

    👱🏻‍♀️ 32, neprohodni jajovodi, PCOS, inzulinska rezistencija, AMH 26, FSH 6.5, LH 4.4.
    👨🏻‍🦲 41, sve ok
    05/2020: heterotopična trudnoća, 6.tt spontani.
    07/2021: 1. IVF (Suprecur, Gonal 225 IU, Ovitrelle): 8 zrelih jajašca, 7 oplođenih, 5 blastica, 2 vraćene - biokemijska 🥺
    09/2021: 1. FET 2 blastice 🙏
    6 dnt: ➕ 9 dnt: 435 🥳 11 dnt: 835 🙏 15 dnt: 3695 🥰
    1.UZV (6+2): imamo 2 srčeka ❤❤🙏🙏

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Mariaa94

    Hvala curke, jedino sto sam ja do sada uspjeoa regulirati su sokovi, pijem samo vodu haha. Kave se trudim smanjiti ali ne ide+ pusac sam 🙈 znam nebi trebala ali trudim se…probat cemo malo s tom prehranom na kraju krajeva i radi nas samih jer zivimo brzo, a tako se nazalost i hranimo, opcenito vecina ljudi tako zivi nazalost

    Ja sam sad za vrijeme postupka zivjela na pomfriu i sendvičima 🤦🏽‍♀️ zato sam i mislila da sam dobila na kilazi ali dobro je...mislim nije dobro jer imam 78 kg, a visoka sam 160 😂 al dobro..riješit ćemo 💪
    Ali da i inače kad radim onda gledam sto brze i sto jednostavnije da napravim...ali kad sam na nekom rezimu prehrane onda kuham danas za sutra jer tako se ne dovodim u situaciju da nemam nista zdravo za pojest...

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3092

    Prijavi adminu

    Mariaa94

    Anči 💕

    Mariaa evo Stela ti je napisala sve..uglavnom izbacis sve sto i sama znas da je stetno..i kako su meni jednom rekli jedi zdrave namirnice i više manjih obroka..ja sebi naoravim jelovnik jer mi je lakše tako se drzat prehrane..i obavezno ubaci vjezbanje..bilo to sat-dva šetnje onako malo brzim tempom, teretana, vjezbanje kod kuće..bilo sta..samo da se krećeš…i nemoj jest iza 6..ja uz prehranu uvijek pakticiram ono 16:8..8 sati jedem, 16 ne…meni je u cilju skinut 15 kg, jer ne zelim bit bas pre mrsava 😅 a vjerujem da cu to kroz ovih 6 mj uspijet bez problema…taman kad sredim liniju doć će trudnički trbuščić 🙈🍀
    Kad bude trudnicki bar cemo znati da je s razlogom tu, a ne ovako 🙄 haha ja sam si iskreno taman sad ali nije zdravo udebljati se tako brzo i dobiti samo salo. Inace imam naviku jest oko 22, sta cu kad ogladnim do tad a ne mogu spavati gladna 😭

    Ja recimo radim noćne smjene i prije sam uvijek gladovala cijelu noć sada to više ne radim, pojedi nešto lagano prije spavanja salate smiješ jesti na tone složi si hrpu povrća stavi tunu na to ili meso i eto ti zdrav obrok a zasitno bude ☺ a nema puno kalorija 😉

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Stela1987

    Mariaa94

    Anči 💕

    Mariaa evo Stela ti je napisala sve..uglavnom izbacis sve sto i sama znas da je stetno..i kako su meni jednom rekli jedi zdrave namirnice i više manjih obroka..ja sebi naoravim jelovnik jer mi je lakše tako se drzat prehrane..i obavezno ubaci vjezbanje..bilo to sat-dva šetnje onako malo brzim tempom, teretana, vjezbanje kod kuće..bilo sta..samo da se krećeš…i nemoj jest iza 6..ja uz prehranu uvijek pakticiram ono 16:8..8 sati jedem, 16 ne…meni je u cilju skinut 15 kg, jer ne zelim bit bas pre mrsava 😅 a vjerujem da cu to kroz ovih 6 mj uspijet bez problema…taman kad sredim liniju doć će trudnički trbuščić 🙈🍀
    Kad bude trudnicki bar cemo znati da je s razlogom tu, a ne ovako 🙄 haha ja sam si iskreno taman sad ali nije zdravo udebljati se tako brzo i dobiti samo salo. Inace imam naviku jest oko 22, sta cu kad ogladnim do tad a ne mogu spavati gladna 😭
    Ja recimo radim noćne smjene i prije sam uvijek gladovala cijelu noć sada to više ne radim, pojedi nešto lagano prije spavanja salate smiješ jesti na tone složi si hrpu povrća stavi tunu na to ili meso i eto ti zdrav obrok a zasitno bude ☺ a nema puno kalorija 😉

    Da u svakom slučaju ne valja ni gladovat..ja budem gladna eventualno prvih par dana navečer i onda se naviknem...ili ako je bas kriza kao sto ti kazes uzmem mrkvu pa grickam hahaha

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3092

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Stela1987

    Mariaa94

    Anči 💕

    Mariaa evo Stela ti je napisala sve..uglavnom izbacis sve sto i sama znas da je stetno..i kako su meni jednom rekli jedi zdrave namirnice i više manjih obroka..ja sebi naoravim jelovnik jer mi je lakše tako se drzat prehrane..i obavezno ubaci vjezbanje..bilo to sat-dva šetnje onako malo brzim tempom, teretana, vjezbanje kod kuće..bilo sta..samo da se krećeš…i nemoj jest iza 6..ja uz prehranu uvijek pakticiram ono 16:8..8 sati jedem, 16 ne…meni je u cilju skinut 15 kg, jer ne zelim bit bas pre mrsava 😅 a vjerujem da cu to kroz ovih 6 mj uspijet bez problema…taman kad sredim liniju doć će trudnički trbuščić 🙈🍀
    Kad bude trudnicki bar cemo znati da je s razlogom tu, a ne ovako 🙄 haha ja sam si iskreno taman sad ali nije zdravo udebljati se tako brzo i dobiti samo salo. Inace imam naviku jest oko 22, sta cu kad ogladnim do tad a ne mogu spavati gladna 😭
    Ja recimo radim noćne smjene i prije sam uvijek gladovala cijelu noć sada to više ne radim, pojedi nešto lagano prije spavanja salate smiješ jesti na tone složi si hrpu povrća stavi tunu na to ili meso i eto ti zdrav obrok a zasitno bude ☺ a nema puno kalorija 😉
    Da u svakom slučaju ne valja ni gladovat..ja budem gladna eventualno prvih par dana navečer i onda se naviknem…ili ako je bas kriza kao sto ti kazes uzmem mrkvu pa grickam hahaha

    Heheh ja recimo mogu bez problema gladna zaspati ali nažalost gladovanje i inzulinska se baš lijepo ne slažu 🤨 ali kada jedem kao što sam napisala nemam problema s hipoglikemijom jer unosim dio ugljikohidrati ali ih opet ne unosim previše iako mi je već puna kapa što moram paziti na prehranu ali jedan dan u tjednu si dam oduška da pojedem nešto što mi se jako jede 😅

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3092

    Prijavi adminu

    Mariaa94

    Ma ja sam vam komplicirana, meni se dize zeludac na vecinu povrca, osim rajcice, krastavca i eventualno zelene salate ali kazem trudim se jer spremna sam sve zrtvovat da budem najzdravija verzija sebe za bebu, a i za samu sebe. Nekako na kraju uvijek naibrze rijesenje bude neka mesina i to je to. Muz je pak nepusac, ne pije alkohol, ne pije kofein pa njemu jos sredit prehranu i tip top ce bit dok sam ja malo tezi slucaj 🙄

    Kombiniraj si što tebi odgovara svi smo individualni ja recimo nisam tip od voća pa ga niti ne jedem nekada borovnice jagode i ananas ali i to je slabo ono što ne volim to niti ne jedem ali ti je povrće jako bitno zbog vitamina ☺

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar ana5862

    ana5862

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Hvala curke🥰🥰❤❤

    💁‍♀️1992 zacepljeni jajovodi
    🙋‍♂️1990 sve u redu
    5godina pokusavamo
    1. Ivf stimulacija 09/2021 ovaleap/orgalutran stoperica ovitrelle
    12.09 transfer
    27.09 Beta 3500🍀
    13.10 Uzv ❤❤🙏🙏 7+1

  • Sia

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Sia

    Ana beta je super čestitam !! 😊
    Anči cjerujem da ćeš sljedeći put biti još jača i sigurno iskusnija - sve će to biti dobro sigurna sam 😊
    Ja si danas dajem štopericu i u srijedu aspiracija 🙈
    Koliko imas folikula?

    12 folikula Samo je ironija da kad sam god bila prije na ultrazvuku sam imala 16 i sad u ovom ciklusu 12 kad sam u stimuliranom postupku

    Ja: 26G, Endometrioza
    AMH 52.1
    M- 27G, spermiogram na granici
    pokušavamo 2,5 god
    1. IVF postupak -Petrova
    💉GonalF
    29.09 aspiracija - 13 oocita

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    Mariaa94

    Jedno brzinsko pitanje, prije vađenja krvi za krvnu grupu i Rh faktor jel vrijede ista pravila kao za ostale pretrage krvi? Ono ne jesti ni piti i to, idemo ujutro to obaviti, pa da se pripremimo

    Nema ti veze jelo & piće prije vađenja Rh faktora i krvne grupe :) Slobodno siti odite na vađenje :)


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.