Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    MTB skidam kapu 👍😎


    … stavljaš hrpu eura u nju i daješ mi je? 

    💔💔💔

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    MTB

    Ina85

    Ina85

    Odlicne info. Procitala. Imam pitanje u nalzaima prije cca 6 mjeseci mi je pisalo DHEA low. Kao nizak. Odem kod moje ginicke pitam je staje to , kaze ona zanemari. To ti neutjece na zacece/plodnost. Reko ok. Sad citam tamo disi napisala ako je dhea nizak 🤔 moze li mi doktorica opce prakse prepisati te tablete? A vitamin d i ostalo ici cu privatno vadit vec ovaj tjedan da znam na cemu sam .
    https://ibb.co/GQ58K0b [ibb.co]
    Zanemarite tsh to smo vec popravili sad je na 1,50.
    Nego mene sad bas brine taj dhea a citam da je vrlo bitan za zacece. A moja ginicka uopste se nije zabrinula za tako nizak 🙄

    Već sam ti rekla da ginekolozi nisu specijalizirani za MPO, oni su više navikli voditi normalne trudnoće, raditi briseve i slično. Ja imam fantastičnu privatnu ginekologicu, ali se pogubila kad sam joj došla sa specifičnim MPO problemom.
    To ti je kao da izvrsnog LOMa pitaš o rijetkom obliku tumora koji imaš - to treba pitati onkologa specijaliziranog za takve tumore, a ne LOMa.
    Slično i ovo - većina MPO specijalista bi ti znala reći. SAMO, neki su konzervativniji, neki su više u korak sa novim istraživanjima, pa i tu postoje razlike.


    Pa dali znas ili znate vi sve gdje te tablete mogu narucit? Naravno prije nego ih narucim  trazit cu opet privatno da mi provjere taj hormon vec kad moja ginicka neide za tim.

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    MaloTele

    MTB

    MaloTele

    MTB ovo je odlicno, da mi je to bilo procitat kad sam krenula u sve ovo spasila bi se 🤣 primjetila sam da smo zatvorili vol.4 sa 2602 brojem stranica, to je datum mog ročkasa i ima da svima na popisu donese srecu 🥰🥰

    Eh da je meni ovo sve bilo…
    Što bih radila zadnjih mjeseci? Dosađivala bih se. Možda bih bila prisiljena naći lijek za Covid
    Hihihi, još malo pa ti slavimo ročkas

    Hahaha sta ces sad radit kad je ovo sve gotovo? Ti mi nekako nisi tip za sjesti i cekat bilo sta 🤣


    Pa nije gotovo, tek počinje. Danas je 1DC, čitaš li ti uopće moje postove!?!?!? 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Ina85

    MTB

    Ina85

    Ina85

    Odlicne info. Procitala. Imam pitanje u nalzaima prije cca 6 mjeseci mi je pisalo DHEA low. Kao nizak. Odem kod moje ginicke pitam je staje to , kaze ona zanemari. To ti neutjece na zacece/plodnost. Reko ok. Sad citam tamo disi napisala ako je dhea nizak 🤔 moze li mi doktorica opce prakse prepisati te tablete? A vitamin d i ostalo ici cu privatno vadit vec ovaj tjedan da znam na cemu sam .
    https://ibb.co/GQ58K0b [ibb.co]
    Zanemarite tsh to smo vec popravili sad je na 1,50.
    Nego mene sad bas brine taj dhea a citam da je vrlo bitan za zacece. A moja ginicka uopste se nije zabrinula za tako nizak 🙄

    Već sam ti rekla da ginekolozi nisu specijalizirani za MPO, oni su više navikli voditi normalne trudnoće, raditi briseve i slično. Ja imam fantastičnu privatnu ginekologicu, ali se pogubila kad sam joj došla sa specifičnim MPO problemom.
    To ti je kao da izvrsnog LOMa pitaš o rijetkom obliku tumora koji imaš - to treba pitati onkologa specijaliziranog za takve tumore, a ne LOMa.
    Slično i ovo - većina MPO specijalista bi ti znala reći. SAMO, neki su konzervativniji, neki su više u korak sa novim istraživanjima, pa i tu postoje razlike.

    Pa dali znas ili znate vi sve gdje te tablete mogu narucit? Naravno prije nego ih narucim trazit cu opet privatno da mi provjere taj hormon vec kad moja ginicka neide za tim.


    Ja sam pratila preporuke s ove stranice: https://itstartswiththeegg.com/supplements/ [itstartswiththeegg.com]
    Naravno, to nije alfa i omega svega, slobodno istražuj dalje.

    Cure obično naručuju preko iherba i vitacosta, cijene su super, dostava malo traje (ako ne platiš brzu dostavu), ponekad ti okinu carinu. 
    Ja sam lijena čekati tjednima, pa sam pronašla da jedna firma ima eu podružnicu: https://www.lifeextensioneurope.com/ [lifeextensioneurope.com]
    Oni ti imaju i DHEA.

    💔💔💔

  • Avatar MaloTele

    MaloTele

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    MTB

    MaloTele

    MTB

    MaloTele

    MTB ovo je odlicno, da mi je to bilo procitat kad sam krenula u sve ovo spasila bi se 🤣 primjetila sam da smo zatvorili vol.4 sa 2602 brojem stranica, to je datum mog ročkasa i ima da svima na popisu donese srecu 🥰🥰

    Eh da je meni ovo sve bilo…
    Što bih radila zadnjih mjeseci? Dosađivala bih se. Možda bih bila prisiljena naći lijek za Covid
    Hihihi, još malo pa ti slavimo ročkas

    Hahaha sta ces sad radit kad je ovo sve gotovo? Ti mi nekako nisi tip za sjesti i cekat bilo sta 🤣

    Pa nije gotovo, tek počinje. Danas je 1DC, čitaš li ti uopće moje postove!?!?!?


    Mislila sam na otvaranje novog vol. 😃 Naravno da citam,ne zelim zavrsit na crnoj listi sa manemoj 🤣 kakvi su planovi za dalje, koja je tema istrazivanja? 😂

    Ja 31, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    baby boy 💙🥰😊
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    MTB

    Lucyinthesky

    MTB skidam kapu 👍😎

    … stavljaš hrpu eura u nju i daješ mi je?


    Evo, već jesam 😂😂😂

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Jutros sam bila na uzv. Jedan folikul lijevo (15 mm) i endometrij 7mm.

    Ponovno uzv u utorak, ocekivana inseminacija cetvrtak. Zao mi da je ipak samo jedan folikul. Inace na Femari imam po dva.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Haj cure, zao mi je zbog negativnih tesrića glavu gore i u borbu dalje sta drugo mozemo
    Ja bila na ultrazvuku sve ok u utorak ponovno 😄
    MTB nisam vidjela tvog dečka bio je dr. Š i šefica i bila je ludnica, imali su poplavu neku.. Šefica je bila ljuta i bilo je raspašoj 🤣🙈

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina92

    Haj cure, zao mi je zbog negativnih tesrića glavu gore i u borbu dalje sta drugo mozemo
    Ja bila na ultrazvuku sve ok u utorak ponovno 😄
    MTB nisam vidjela tvog dečka bio je dr. Š i šefica i bila je ludnica, imali su poplavu neku.. Šefica je bila ljuta i bilo je raspašoj 🤣🙈


    Upravo sam razgovarala sa šeficom, zvučala je nadrndano.
    Hoćeš reći da Gića nije bilo? Sigurno je poplava od njegovih suza jer me danas nema 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    MaloTele, ufff, imam hrpu planova. Pod mojim nogama trava ne raste!!! 

    Lucyinthesky, hvala!!! : skuplja lovu za postupak No6 :

    ribic, traži se jedan ali vrijedan   To su dobri rezultati za sad!

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.