Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Doriana

Broj poruka: 107

Prijavi adminu

[ibb.co]
    Tata nas je odveo na čevape ❤❤❤ 
    Drago mi je da sam vas tako razveselila danas s krumpačima 😁 i ja sam sretna i da bar se svaki dan tako veselimo. Dan mi je bio dug i naporan. Preporuka je bila da ne radim, da nisam u kontaktu s ljudima ali ja sam privatnik i naravno da su me razapeli danas 🙃 guzva za poludit, ostala prekovremeno … MM mi je došao pomest pod da bar to ne trebam… da ga nema trebalo bi ga izmisliti ❤ idemo dalje! 
    Vrlim vas sve redom. Posebno Ericaa  ❤❤❤ Idem se sad onesvijestiti 🤪🤪🤪🤪 noć noć ❤❤❤❤❤❤

👱‍♀️ 37g , obostrano neprohodni jajovodi
    👨‍🦱 46 g , savršen
    1️⃣. Prirodni IVF/ET , KBC RI 04/2021
    🥚Bez ET 😭 nije se dobro dijelila ❌
    2️⃣ IVF/ICSI stimulirani, KBC RI 04/2021
    8 AF, menopur 150+orangutan 🦧🦧🦍🐒🐵, brevactid5000, sumnjiv broj folikula 🥺
    01.05. Aspiracija-imamo 5 🥚😍😍
    04.05.ET 1 🐣7-stanični, nema 🐧, beta 25.5.
    PUPO ❤

Nina89

Broj poruka: 80

Prijavi adminu

Heeej curke drage, evo mene nakon 3 i pol mjeseca 🤣 Samo sam preletila novosti i ajme kako dobar popis, toliko novih trudnica i novih buducih trudnica! 🥰😍 Veseli me svaka, ali moram posebno spomenuti curke iz ‘mog doba’ koje su me obradovale svojim trudnocama ❤Nina92, manemoj, Sanjich, Dada, Meto, MilaSt
    Ruska imas preeedivnu curicu, cestitam od ❤ 🤗
    Ja sam bila okupirana poslom i nekim zdravstvenim problemima, nista ozbiljno al dovoljno da mi odgodi postupak 😤😠 Ali evo napokon idem i ja opet probati, 7.5. FET 🥰 Od tad sam doma pa vas mozda i uspijem vise pohvatati, uvijek mi je citanje sporo islo 🙃🤣

👩 32, AMH 61.8, PCOS nalik, zavaljena maternica, Crohnova bolest (formirana kolostoma)
    🧔 35, sve ok
    Prirodno pokusavali kroz 3g ali s povremenim pauzama zbog moje bolesti.
    1. 10/20 - AIH, neuspjesno
    2. 12/20 - IVF, blaza stimulacija, 4 js, ET 1 blastice, 3🐧blastice
    •B 52 (12.dan nt), B 131 (14.dan nt), B 754 (18.dan nt)
    •UZV 5+5 GV 4.5mm, 6+5 blighted ovum 🖤 čišćenje tabletama-užas-nikad više
    3. 05/21 - FET 7.5., beta 20.5., testovi zasad negativni

🧚‍♀️🌸_Dada_🌸🧚‍♀️

Broj poruka: 1630

Prijavi adminu

Nina89 hvala ti 💟💟 ajme baš mi je drago da si dobro ,i da sis bw uspješno riješila što god to bilo :) i puno sreće u fetu, i da nam se pridružiš 🤗❤❤
    Nina92 Samara mi je rekla da tražim uvijek na pun mjehur ,i dolje nisko. Moraš namazati dosta gela i slobodno malo stisnuti, onako lagano, skroz nisko ,većinom u toj liniji ruba gaćica…ja sam nju najčešće našla na sredini 15ak cm ispod pupka dok su druge cure pisale da je skroz lijevo ili desno .. kad ti očita preko 100 onda je tu negdje srčeko. Ja ga uhvatim ,bude 135-140 i brzo se izgubi jer se ona miče, vrcka moja mala :) ali dovoljno ti je da ga na 2,3 sekunde uloviš da budeš mirna i znaš da je negdje tu 🥰🥰💟🤗

♀️🧜‍♀️ 31 ❤️ ♂️🧜‍♂️30 🏨 🇩🇪
    AMH: 58pmol/L, endometrioza (2 LPSC)
    ß-9dnt ▶️ 127 ❤️ , ß-15dnt-▶️2826,40 🙏❤️
    mini anomaly-sve ok ❤ Nifty uredan ❤
    UZV-01.06 (sono) 🙏❤️

[lilypie.com]
    💟💟It's a GIRL💟💟

⭐ Miss_Ivy ⭐

Broj poruka: 202

Prijavi adminu

Rina89

⭐ Miss_Ivy ⭐

Rina kako se ti osjećaš? Čekaš betu ili ćeš napraviti test prije?

Ja sam dobro fizički, ali već malo u isčekivanju kakav će biti ishod. 😬 Danas je 6dnt i svjesna sam da bi mogla već i test radit, ali nisam ja tip od testova.
    Hvala na pitanju! ❤️
    Osjećam neka probadanja, pogotovo danas u desnom jajniku. Mislim da mi u prijašnjim postupcima nije tako bilo, a sad, umišljam li ili je od utrića ili se sprema menga ili dobar znak, saznat ćemo. 😁
    Inače radim samo test dan prije bete pa vjerujem da će tako i sada biti. To je u nedjelju.
    A kako si ti? Kakav je tvoj plan?

Želim ti od srca da si ne umišljaš 😘 svaka čast što izdržiš do bete, ja sigurno neću toliko izdržati, ali probat ću što duže. Tek mi 2dnt, dani baš sporo prolaze. Danas sam imala čudne bolove nekih sat vremena i to je to. Ne usudim se ni nadati.. 

👩 37 AMH 8.2 pmol/L, FSH 7.8, LH 2.
    👨 36 Normo
    *1/20 - početak našeg pokušavanja
    *04/21 IVF Petrova (Menopur + Cetrotide, Ovitrelle), 9js, 3 blastice. 1 blastica vraćena - biokemijska, 2 🐧🐧

sbjelisi 💕👣💕👣

Broj poruka: 2187

Prijavi adminu

AuroraB oprosti, niisam se mogla sjetiti o kojoj se knjizi radi i sto sam pisala 🙊 Nisam te htijela ignorirati, ma nekako s pola mozga pratim i nacecer iscitam u 5 navrata i onda zab.sto sam kome htijela odgovoriti.  🙊🙊
    Ma se ja veselim jako tvome postupku! ❤❤ Jako.
    TirelessIvy bila sam se zabrinila za tebe, ali sada vidim da nema potrebe, nema te svit, samo hrabro draga nasa Ivy ❤❤💪💪

Ja 41 AMH 6.7 pmol/L (3/2021)
    12/2020 IVF (Gonal 225, Cetrotide, Ovitrell.) 2ET i 2🐧
    >> ET 18.12. 2x 2dnevnih zametaka > biokem. 😞vještica 5.1.
    >> FET 22.2. 1xblastica, beta 11dpt 0,2 😞 vjestica 6.3.
    3/2021 IVF (Gonal 300, Enolva, Menopur, Cetrotide) 2xblastocista
    >> ET 23.3. 2x blastice 5+1 😔💔

🧚‍♀️🌸_Dada_🌸🧚‍♀️

Broj poruka: 1630

Prijavi adminu

⭐ Miss_Ivy ⭐

Rina89

⭐ Miss_Ivy ⭐

Rina kako se ti osjećaš? Čekaš betu ili ćeš napraviti test prije?

Ja sam dobro fizički, ali već malo u isčekivanju kakav će biti ishod. 😬 Danas je 6dnt i svjesna sam da bi mogla već i test radit, ali nisam ja tip od testova.
    Hvala na pitanju! ❤️
    Osjećam neka probadanja, pogotovo danas u desnom jajniku. Mislim da mi u prijašnjim postupcima nije tako bilo, a sad, umišljam li ili je od utrića ili se sprema menga ili dobar znak, saznat ćemo. 😁
    Inače radim samo test dan prije bete pa vjerujem da će tako i sada biti. To je u nedjelju.
    A kako si ti? Kakav je tvoj plan?

Želim ti od srca da si ne umišljaš 😘 svaka čast što izdržiš do bete, ja sigurno neću toliko izdržati, ali probat ću što duže. Tek mi 2dnt, dani baš sporo prolaze. Danas sam imala čudne bolove nekih sat vremena i to je to. Ne usudim se ni nadati..

🤞🤞❤❤❤ 
    Sviđaju mi se simptomi , i meni si krenuli 2dnt :) 
    Mantram, bacam prašinu 💨🧚‍♀️💫🌟❤

♀️🧜‍♀️ 31 ❤️ ♂️🧜‍♂️30 🏨 🇩🇪
    AMH: 58pmol/L, endometrioza (2 LPSC)
    ß-9dnt ▶️ 127 ❤️ , ß-15dnt-▶️2826,40 🙏❤️
    mini anomaly-sve ok ❤ Nifty uredan ❤
    UZV-01.06 (sono) 🙏❤️

[lilypie.com]
    💟💟It's a GIRL💟💟

⭐ Miss_Ivy ⭐

Broj poruka: 202

Prijavi adminu

Joooj Dada 🥰🥰 idem spavati posuta tom tvojom prašinicom 😘

👩 37 AMH 8.2 pmol/L, FSH 7.8, LH 2.
    👨 36 Normo
    *1/20 - početak našeg pokušavanja
    *04/21 IVF Petrova (Menopur + Cetrotide, Ovitrelle), 9js, 3 blastice. 1 blastica vraćena - biokemijska, 2 🐧🐧

• *.Women_name.*

Broj poruka: 2114

Prijavi adminu

Vidi mene glupače 🤦🏻‍♀️ jutros gladna ko vuk, pa u 5 uzmem jedan dijetalni keksic jer nisam jela od 19 zbog GUK PROFILA! Naravno ZABORAVIH u5 da se pikam u 7 za guk profil 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ jooooj

🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.11 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

anchy321

Broj poruka: 692

Prijavi adminu

*.Women_name.*

Vidi mene glupače 🤦🏻‍♀️ jutros gladna ko vuk, pa u 5 uzmem jedan dijetalni keksic jer nisam jela od 19 zbog GUK PROFILA! Naravno ZABORAVIH u5 da se pikam u 7 za guk profil 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ jooooj

Ajoooj..ne cemo nikom rec 😅🤭 kakva je situacija s pesekom? Jel se smirila

👩 24
    Papa ✅
    Brisevi ✅
    Hormoni ✅
    🧑 26
    Azoospermia
    Hormoni ✅
    Kariogram ✅
    Mikrodelecije ✅
    11.mj 2020 krenuli na pretrage 🤞
    Nadamo se najboljem i postupku na ljeto 🤞🤞🙏

BAJOMA

Broj poruka: 1174

Prijavi adminu

Tuma super za pregled imas jos minimum dva tjedna a znamo da se u uadnjem misecu beba udeblja  oko 1 kg znaci ti uzmi pol od toga i eto ti curke žive i zdrave od 3kg 🥰
    Magnolija🥰
    Women mislim da ti nece naskodit 🥰
    Ti sta lezis u bolnici (ja i imena 🤦‍♀️) bitno je da je beba u redu a ostalo ces prezivjet( ja sam u ovoj trudnoci 6 zubi izgubila i to prednjih 4 - al vridi da sa sam i sve izgubila-zato se ne smijem na slici 🤣🤣🤣🤣 )🤞🙏🏻😘
    Bjelish 😘
    Mtb 😘
    Aurora B jos malo🤞🙏🏻🤷‍♀️

2008 i 2010 t(nisam znala ni za LH trakice a ni bome posteno sta je O.
    P.s nisam plava
    Bikemijska ozujak 2020(5+2)
    Pozitivan Nifty (na Turnerov sindrom XO) , amnio rekao da je Nifty pogriješio i rodila prekrasnu curicu na dan žena♥️♥️♥️
    13 dana uzastopnog keksa za ovo dite,nakon 10 dana muz mi nije bio najprivlacniji🙊🙈😂 i sad stopirao porod😍
    Ja 37(kapja rose) M 43 (moga bi bit i mlaji )ups
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.