Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Ruska1986, nema djece, nije imala niti išta tako slično…otlud bolest da naudi malim bebama ja neznam. Seka kaže da je čula priču da je ina silovana kao mala i da zato želi zlo jer su njoj željeli,ali to su šuplji priče također. Baba joj je još luđa i roditelji također. Cijela obitelj je slučaj za promatranje….eto neznam stvarno. Vidjela si kako priča, pa to se točno vidi da osoba nije zdrava u glavi. 😒😒😒😒
    Radi se o psihičkom bolesniku,i njoj je mjesto u ustanovi ali eto….

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    BAJOMA

    Evo da se i ja javim jucer uletila samo bjelish cestitat.
    Uglavnom ja s Marijom na pedijatriju zavsila jucer(sva sreca samo kratko) -moja pedijatrica hitno me poslala u split jer ima povecani bilurbin, isprepadala me samo tako da ce mo morat ostat u bolnici min 3dana, ja radila covid test,-negativan je, a bez toga ne pustaju u kbc split ali ja kao dojilja bi imala pravo ostat s njom s negativnim testom ,uglavnom ima produljenu zuticu zahvaljuci mom mlijeku 🤔te smo sljedecih 5 dana na adaptiranom mlijeku a ja se izdajem svaka 3 sata da ga ne izgubim
    Vrlim sve vas🤗


    Uf, drzi se Bajo ❤

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Linsday, ako je izasla… 😉😊😛

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Linsday ti jisi dobila booster (stipericu) na transferu?

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Ne bister nego booster 🙈

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Ruska to je slicno, samo rupica pored 😁😁😁
    Sbjelisi ovitrelle sam dobila 2 dana prije aspiracije, tocnije 29.3. Aspirirali su mi js na velicini 21 mm bila je dobra. Jedino spermio 👎 uzasan. Svega 0.02 milijuna u ejakulatu nakon apstinencije od 5 dana.  Po mojoj dobroj matematici to je 20 000 ali nadam se da je izabrala najboljeg 😁 .

    Kako si ti? Imas li nekakve simptomcice?

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    D_Štoperica 🐼

    Ruska1986, nema djece, nije imala niti išta tako slično…otlud bolest da naudi malim bebama ja neznam. Seka kaže da je čula priču da je ina silovana kao mala i da zato želi zlo jer su njoj željeli,ali to su šuplji priče također. Baba joj je još luđa i roditelji također. Cijela obitelj je slučaj za promatranje….eto neznam stvarno. Vidjela si kako priča, pa to se točno vidi da osoba nije zdrava u glavi. 😒😒😒😒
    Radi se o psihičkom bolesniku,i njoj je mjesto u ustanovi ali eto….


    Ma ne, iz aviona se vidi sa nest ne stima… Samo kazem, i dalje mi nije jasno da niko nist ne poduzima.. Bas kako si i rekla, fok nekog fakat ne napadne! Al i one poruke koje salje su ludjacke totalno! I onaj par prijavi policiji i oni nista, stvarno mi nije jasno

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Doria

    Doria

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Bok kraljice moje!
    Ja napokon dosla s posla… malo mi je bio juriš danas pošto nisam dugo  radila , a okupljam novi tim radnica pošto mi glavna radnica odlazi… takav je život nas privatnika… 😫😫😫 
    Ericaa ❤❤❤ divne vijesti! Jesam ti rekla:nogometna momčad 🤣 
    TirelessIvy evo me… prespavala jucer cijeli dan

     Meni nitko ništa ne javlja za moju Nasti 😭 ali mislim na svog pilića cijeli dan i šaljem mu dobre vibracije i telepatski pricam da mama i tata dođu po svoje pile u ponedjeljak… 
    Stvarno neznam kak cu normalna dočekati do onda 😭

    👱‍♀️ 40g , neprohodni jajovodi👨‍🦱 49 g , savršen
    1️⃣. Prirodni IVF/ET , 04/2021 ❌
    2️⃣ IVF/ICSI stimulirani,04/2021❌
    3️⃣prirodni ICSI,05/2021 ❌
    4️⃣stimIVF,05/2022nema ❄, ET 2× 3dnevni
    8DNT +, 11DNT beta 69, 13DNT 142.1
    UZV 20.6. Imamo Mrvicu 8.7. ❤ 15.7. 21mm
    29.7. Imamo 4cm ❤️
    12/2023 Lucijan ima 10 mjeseci 💙

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Lindsay von Bica

    Ruskato je slicno, samo rupica pored 😁😁😁
    Sbjelisiovitrelle sam dobila 2 dana prije aspiracije, tocnije 29.3. Aspirirali su mi js na velicini 21 mm bila je dobra. Jedino spermio 👎 uzasan. Svega 0.02 milijuna u ejakulatu nakon apstinencije od 5 dana. Po mojoj dobroj matematici to je 20 000 ali nadam se da je izabrala najboljeg 😁 .

    Kako si ti? Imas li nekakve simptomcice?


    I to sta kazes 🤭🤭 samo rupica..  🤭🤭

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Doria😍 samo ti pricaj.. I ja sam tako 5 dana ❤❤
    Linsday, hihi to je odavno otislo. Ja sam onak.. Hormoni su preuzeli, ovo nisam ja 😳👀

    oharascarlett14@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.