Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    ericaa

    Dobar dan cure! 11 jajnih stanica je u oplodnji i prezivjelo do danas!!!! Nisu sve savršene al to nista ne znaci. U utorak info koliko embrija


    Ideeeees! Bravo za 🥚👌🏻🥳

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    sbjelisi 💕👣💕👣

    Ruska ❤ jesi odabrala datum? Hihi
    MTBica ja i dalje vjerujem da je pisanje u 4-5tt urbana legenda 😂😂

    Jesam! 17.04. Jel ti skupljas rucnike i plahte? 🤭🤔


    Ruska, U, nemam izbora nego biti spremna 🙈🙉🙊👀

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    sbjelisi 💕👣💕👣

    MTBica reci cu ti za 8mj! 👀


    Kužim. Uzet ćeš si prvo par dana da se oporaviš od poroda. 

    💔💔💔

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    D_Štoperica 🐼

    Meto naaaaravno da jedva čekam saznati spol 🥰🥰🥰 da znam u kojem rodu bebi da tepam i pričam hahah…nije mi uopće važno koji će biti samo da sve bude dobro 🤗🤗❤
    Ruska1986 vezano za onaj slučaj bolesnice koja maltretira žene, znači ta Kristina je išla sa mojom sestrom u razred. Bolesna je od malih nogu i nitko ništa ne poduzima. Ja bi ju golim rukama udavila…do jednom ,netko će ju smaknuti ako tako nastavi. Sad nakon reportaže još je gora i nitko ništa nije napravio sa tim. Dolazi ženama u dvorište sa nožem i prijeti da će im zaklati djecu. Znači ne da je psihički slučaj nego i obitelj joj je takva. Ima još luđu babu … ma bolje da ne komentiram ništa. Kaže seka da je u osnovnoj nož na nastavu nosila i opet nitko ništa ni tada poduzeo nije. Znaš naše pravosuđe..kad nema žrtve nema ni zločina…opet kažem do jednom dok ona stvarno ne ubije nečije dijete ili dok netko ne ubije nju 🙄🙄🙄


    Ja ne vjerujem! I da niko ne reagira???? A zast se bas okomila na zene sa djecom? Jel to povezano sa necim il jednostavno nije cista?

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MTBica Hihi, I wish ❤

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Lindsay von Bica

    Pozdrav cure. Sretno svima koje danas imaju preglede, transfere, bete , aspiraciju 💜
    Moj je strah da je stoperica opravdan. Naime i danas 12 dpš crta jeeedva vidljiva ali vidljiva. Eto a ja sam mislila da sam bucka i da ce mi prije izaci 😅.
    Odozgora prema dolje 9,10,11 i 12 dpš . Danas 7dnt trodnevnog. Nemam vise nade u sebi, jasno mi je da je ovaj pokusaj pao u vodu.
    Clearblue test osjetljivosti 10IU je potpuno bijel a znaci ovaj mullerovac je zakon. Taj pokazuje i betu 5 🤣🤣
    https://ibb.co/BNkQMq4 [ibb.co]

    Jucer sam zahvalila svima koji su komentirali moj post i dali rijeci podrske, danas ponavljam hvala na odvojenom vremenu za komentar. Ne nadam se nicemu , osjecam da ce beta u srijedu biti 0 i da se danas trebala crtica malo podebljati ili clearblue pokazati barem sjenu sjene.
    Zelim vam svima visoke bete, zdrave bebe i tu sam , citam u tisini i navijam za svaku ponaosob.
    Samo jako lavice. Curkama pred porod 🤞🤞🤞


    Meni nece otvorit sliku 😭😭😭 ali nemoj odustajat tako rano! 🙏🏻

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • T_Ivy

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Toncice mnogo hvala na podršci. Upravo je taj nagli pad ono sto me sokiralo. Ako nije previše da pitam, jel možeš da mi kažeš kakva je kod tebe situacija, koliko imaš godina, da li si u postupcima, kakva je terapija? Ja sada najviše lupam glavu oko toga šta menjati i šta dalje.
    Inače nocas sam dobro spavala. Tokom ova dva meseca dobila sam 2kg i naravno uz sve hormone počela sam da mrzim prevashodno sebe. Sada to hoću da promenim. Ustala sam ranije, polagani jogging 5km, malo me je samo zecnulo od punkcije, ali ništa strasno. Spremila doručak, oprala rublje, spremila stan i sad ću malo nešto da čitam
    Svim curama ovde, mojim najvećim herojima, želim predivan viken!
    Da li nam se javila Doria? Ima li vesti od njenog mališana?

    👩44, low AMH 🤵44, azo
    2015-2022 biospsija testisa nista, 14x IVF/ICSI donor semena, 2x missed ab, ostalo 0
    2022 microTESE, top rezulta (3 slamke), IVF/ICSI donorka j.s., 3 odlicne blastociste, transfer 2xBC; 1. BETA 13dpt 440, 2. BETA 17 dpt 4,520; UZ 6w1d 2x❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Sbjelisi ovitrelle 250 mcg

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Ruska pokrece li se sta kod tebe ??? Kako si?

  • Avatar BAJOMA

    BAJOMA

    Broj poruka: 1306

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim jucer uletila samo bjelish cestitat.
    Uglavnom ja s Marijom na pedijatriju zavsila jucer(sva sreca samo  kratko) -moja pedijatrica hitno me poslala u split jer ima povecani bilurbin, isprepadala me samo tako da ce mo morat ostat u bolnici min 3dana, ja radila covid test,-negativan je, a bez toga ne pustaju u kbc split ali ja kao dojilja bi imala pravo ostat s njom s negativnim testom ,uglavnom ima produljenu zuticu zahvaljuci mom mlijeku 🤔te smo sljedecih 5 dana na adaptiranom mlijeku a ja se izdajem svaka 3 sata da ga ne izgubim
    Vrlim sve vas🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.