Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Isabelakako koji. Imas nifty, praena, harmony, panorama. Od 3400-4500kn je cca raspon. Osnovni paneli su do 3800kn, a mene samo osnovni zanimao.


    A dobro, skupo je, al s obzirom kaj sve saznas i nije tak skupo 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Još jedan dokaz iz ove knjige, kako je dobro grijati noge termoforom, ili toplom vodom. 😃


    Meni su noge i ruke uvijek hladne 😅

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Nada88

    Isabelgregorijan meni je iza stimuliranog svježeg transfera došla točno u dan, obilna i bolna menstruacija, sad nakon FETa slaba i nista posebno, malo me to brinulo al izgleda da je sve to normalno !


    Pa nadam se da je, jer nije mi nikad ovakva bila, al vidjet cemo, 22 sam narucena na uzv pa cu znat stanje

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Meni je došla već 5.dan od punkcije, i to prva dva dana jako obilno i bolno i samo odjednom prestala. Sise mi se nisu još ni ispuhale i čekam evo drugu i već 33 dc a ništa, inače mi ciklusi oko 31 dan. Bila sam na uzv pa mi je rekao da nema ovulacije tako da tko zna kada će doći 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Lemon

    Meni je došla već 5.dan od punkcije, i to prva dva dana jako obilno i bolno i samo odjednom prestala. Sise mi se nisu još ni ispuhale i čekam evo drugu i već 33 dc a ništa, inače mi ciklusi oko 31 dan. Bila sam na uzv pa mi je rekao da nema ovulacije tako da tko zna kada će doći


    E tak je i meni, jucer i danas do popodne obilno i sad skóro nista 

    [/url [lilypie.com]

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima…pratim vas stalno…grizli i sunshine25 držim vam fige😘
    Meni je 6dan nakon feta.svaki dan imam lagane bolove u donjem dijelu leđa.od danas me malo bole sise ali nista značajno. Pošto moram dobiti u pon.ili utorak mengu,necu napraviti test,ali ako ne dobijem do srijede,obavezno radim.

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Razmišljala sam da odem tražiti tablete, ali još nije ovo predugo jer znao mi se ciklus i sam od sebe produžiti. Vidjet ću još par dana pa možda dođe 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Grizli i sunshine drzim🤞🏼 na rukama i nogama.
    Ivana1509 dobro dosla i cim prije otisla😊nemam iskustva sa sv. Duhom, mi smo u petrovoj. Slobodno napisi nesto vise o vama, sto ste obavili od pretraga pa te lako uputimo za dalje

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Nikitta kakva je to knjiga, jel ima u pdf-u? Pise li sto o idiopatima😬

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    MojeSve

    Nikitta kakva je to knjiga, jel ima u pdf-u? Pise li sto o idiopatima😬


    I mene zanima
    Ima li sta za idiote😂😂😂😂😂
    Ja kazem mi nismo idiopati nego idioti😂😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.