Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Lucija987

Broj poruka: 34

Prijavi adminu

MalaM22

Lucija987

Evo mene opet,krenila u nove pobjede 🙏🤗
    Znaci danas tu u De obavin pregled kod Mpo doktora i iman sta cut.
    Prvo se zgrozija kad je vidia slike embrija koji su u St ocijenjeni sa “”odlicnin" kaze mozes zahvalit Bogu sta se ovo i nije primilo
    Ono ne da me ostavija bez teksta nego su mi suze krenile,pa sta stvarno nam mogu uvalit price takve kao sve super sve 5 ok uzet ce pare za obavljeno i eto losa sreca kao nije uspilo 🤷‍♀️
    Stvarno nisan imala ni jedne lose rici za obavljeno u St (ok nije uspilo,nista idemo dalje),al sad nakon ovoga eto neznan sta da kazen.
    Kaze sam niko ne garantira da ce uspit iz prvog,drugog,treceg puta al isto tako nemoze rec za OVO da su odlicni embriji jer nisu 🙈
    Ono neznan,nadan se samo da amo rec misli da on to moze bolje pa kao takav komentar eto.
    Mene je to toliko dotuklo danas da je to nesto eto 😭
    Nadan se da sad ovde bude vise srece i nista drugo i sigurno da cu trazit i dodatne nalaze,nek naprave sta god oce al dok ne buden imala sve ja mu ne sidan na stol 🤷‍♀️😂😂😂😂

Di si bila u St u postupku?

Cito 

🙏❤❤

Nikitta

Broj poruka: 2243

Prijavi adminu

Gelica hvala, baš ću provjeriti sutra u ljekarni. A ti si svakako provjeri jel to folna unutra. 
    Lucija987 stvarno strašno da tako jedna uspješna klinka na dobrom glasu kažu da su embriji odlični, a da sad ovi u Njemačkoj kažu da nisu. Možda ipak je to neka zabuna, slika je samo slika, ipak je embriolog gledao te zametke uživo danima. Ne znam, probaj sad to sve ostaviti iza sebe i u nove pobjede.
    Snjeska stvarno profa u Petrovoj nije štedila na meni ni prvi ni drugi stimulirani, prvi put sam 9 dana bila na Gonalima 300 + štoperica Ovitrelle,a sad drugi put na Menopurima 300 + Cetrotide zadnjih par dana + štoperica Ovitrelle. Praktički najjače doze. Dakle nije štedila. No svakako neke dodatne stvari nisam vadila, taj vit D recimo. Možda je to baš sad ključ uspjeha. Ne znam, žicala sam sad dr. opće prakse da mi da recept za 25000 iu, ali sumnjam da će mi dati.

Ja - 1983, endometrioza III. stupnja, MM - sve ok.
    10/2014. - 06/2015. 1 AIH i 3 stimulirana IVF postupka kod dr. Lučingera. Nikad +, pauza radi bolesti.
    9/18 stimulirani IVF, Petrova, js loše, bez transfera.
    3/19 stimulirani IVF, Petrova, vraćena dva trodnevna, beta 0.
    9/19 prirodni IVF, Petrova - aspirirana 1 js, bez transfera.
    10/19 konzultacije kod dr. Alebića/Podobnik - šanse su mi loše, pokušati prirodnjake.

Nikitta

Prijavi adminu

Peyton zub sam vadila još u siječnju, jedino ako je to tek sad stresna reakcija. Ma tko će ga znat. Šampona za 🐴 nije bilo danas, samo regeneratora, sutra dolaze - pa ću kupit. 😅

10/2014. - 06/2015. 1 AIH i 3 stimulirana IVF postupka kod dr. Lučingera. Nikad +, pauza radi bolesti.
    10/19 konzultacije kod dr. Alebića/Podobnik - šanse su mi loše, pokušati prirodnjake.

• Blacky89

Broj poruka: 430

Prijavi adminu

Cajni_kolutic najbolje bi ti bilo da odete na neke konzultacije pa ce vam liječnici reci. Nadovezujem se na Nikittino pitanje. Jel vam nisu smrznuli spermu? Sogor je imao isto rak testisa i prije zračenja su ih pitali hoce zamrznuti spermu( iako oni vec imaju dvoje odrasle djece i 40+ godina). 

Vrapcic123

Broj poruka: 191

Prijavi adminu

Nikitta

Betty 😂😂 idem ga onda dizati 🙈
    Gelica ja sam sebi screenshotala taj post kad si napisala za Sideral folic, ali onda me zabrinulo što si rekla da sadrži i folnu kiselinu koju ja ne smijem, ja bih radi MTHFR mutacije trebala uzimat čisti folat. Zato se nećkam, jer nisam ziher je li to aktivna folna kao folat ili “pasivna” kao folna kiselina? S Kenduralom C sam digla željezo u krvi prošle godine, ali ne i rezervu. Smatram da bi željezo trebalo mjesecima biti dobro u krvi, da bi ga onda tijelo počelo skladištiti… iskra
    Vrapcic123 sasvim sigurna sam da nama radi endometrioze su zalihe raznih vitamina i minerala iscrpljene konstantno, možda i vitamin D. On sudjeluje u diobi js, a kako endometrioza već ionako narušava kvalitetu js, kod nas je to očito nužno potreban vitamin. Šteta da nisam još prošle jeseni ga vadila, ali šta je tu je - better late than never. Iskra pošto ti nemaš takvu dijagnozu, možda je prof. tako ocijenio

Da Nikitta, mislim da si u pravu 😔

Meg_026

Broj poruka: 15

Prijavi adminu

Iskra💞

Curke meni kaže ivf sestra da se naručim za uzv idući tjedan,to će mi biti 3tjedan od transfera.
    Jeli to rano? Vidim da vi kom.da je najbolje ići od 4tt????🤔

I mene je tako narucila (Petrova), 13.dana nakon transfera sam vadila betu, odmah tjedan nakon 1.uzv (vidjele su se samo gestacijske i zumancane vrecice) i onda nakon tjedan dana novi uzv (tad sam vidjela srca kako kucaju).

Cajni_kolutic, vjerujem da cete morati pauzirati dok prodje utjecaj kemoterapije, moja prijateljica je nakon zracenja i kemo zbog raka dojke morala cekati (mislim) 2 godine dok se ocisti od svih tih otrova, nakon toga je dobila zdravu bebicu.
    Slazem se s curama, vjerojatno cete na pocetku ici na insemenaciju, ivf je kasnija opcija. Samo polako i strpljivo, usredotocite se na ozdravljenje pa ce doci i bebice.

Raspisale ste se pa dok sve pohvatam :) Hvala svima na lijepim zeljama!
    Trudnicama zelim skolsku trudnocu, a trudilicama neka jesen bude uspjesna!

[lilypie.com]

• brita

Broj poruka: 20

Prijavi adminu

Cestitam svima na betama ☺i svima u postupku zelim sto vece bete 🤗 i ja se spremam na fet krecem u petak na folikumetriju,pa me zanima kako sad to ide,imam 4 smrzlica iz 8 mj,tanak enometrij pa nismo vracali

Nikitta

Prijavi adminu

Brita sad kreni s ciklom da endometrij ovaj put bude top! Sretno 🙏🏼

• Snjeska

Broj poruka: 97

Prijavi adminu

Nikitta

Gelica hvala, baš ću provjeriti sutra u ljekarni. A ti si svakako provjeri jel to folna unutra.
    Lucija987 stvarno strašno da tako jedna uspješna klinka na dobrom glasu kažu da su embriji odlični, a da sad ovi u Njemačkoj kažu da nisu. Možda ipak je to neka zabuna, slika je samo slika, ipak je embriolog gledao te zametke uživo danima. Ne znam, probaj sad to sve ostaviti iza sebe i u nove pobjede.
    Snjeska stvarno profa u Petrovoj nije štedila na meni ni prvi ni drugi stimulirani, prvi put sam 9 dana bila na Gonalima 300 + štoperica Ovitrelle,a sad drugi put na Menopurima 300 + Cetrotide zadnjih par dana + štoperica Ovitrelle. Praktički najjače doze. Dakle nije štedila. No svakako neke dodatne stvari nisam vadila, taj vit D recimo. Možda je to baš sad ključ uspjeha. Ne znam, žicala sam sad dr. opće prakse da mi da recept za 25000 iu, ali sumnjam da će mi dati.

Oprosti sto pitam kakav ti je inzulin i tsh   ja dosta znam o tome za pripremu za pravilnu i kvalitetu jajnih stanica ti je to odgovorno a i ja sam vit d popravljala kapima vit d 

Betty

Broj poruka: 166

Prijavi adminu

brita

Cestitam svima na betama ☺i svima u postupku zelim sto vece bete 🤗 i ja se spremam na fet krecem u petak na folikumetriju,pa me zanima kako sad to ide,imam 4 smrzlica iz 8 mj,tanak enometrij pa nismo vracali

Cure su pisale za endometrij ananas i cikla,ali ne konzervirano ako sam dobro shvatila…osobno sam kupila sok od ananasa 100%,onaj iz Lidla..fet ako sam ja dobro moju mpo shvatila je samo praćenje i kad ide ovulacija rade transfer,ali stopericu mi nije spominjala,a cini mi se da je netko pisao da je dobio stopericu 🤔

25.9 transfer…2 blastice zamrznute
    9.10 beta 703.9
    12.10 beta 2710

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.