Potpomognuta oplodnja vol. 10

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sarab
    [UREĐENO] 27. Lipanj 2026. 09:00

    Opet ja.. Sinoc sam imala smedjeg na papiru nista previse nista premalo. Jel da zovem kliniku i prestanem s terapijom ili trebam cekati jos 2 dana i odraditi betu pa onda sluzbeno zavrsiti terapiju?

    Avatar Markolina
    Markolina
    27. Lipanj 2026. 08:05

    Ja bih svakako radila betu prije prestanka terapije, malo smeđeg može biti i pozitivan znak

    👱 36, PCOS
    🧑‍💼36, normo
    2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
    4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
    6/25 FET ❌
    9/25 FET ❌
    11/25 FET ❌
    2/26 biokemijska (prirodno)
    6/26 FET ⌛

    Avatar tratinčicaa30
    tratinčicaa30
    27. Lipanj 2026. 08:44

    Smeđe može biti od implantacije… ne prekidaj terapiju, strpi se do bete. Sretno!🤞🏼

    👩🏻31 - ✔️ | 🧑🏻31
    7/25 - OAT | 10/25 - oligozoospermija
    pokušavamo od 10/24
    3/26 ➕🩷

    Avatar purko19
    purko19
    27. Lipanj 2026. 09:00

    Slazem se s curama, i neka te beta pozitivno iznenadi 🍀

    👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
    Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
    🧔🏻‍♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
    01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
    💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
    🏥CITO 2 x IUI✖️
    1. IVF 05/26 ✖️
    2. IVF ⏳🐞

    🙋🏽‍♀️ 34 🙋🏽‍♂️ 32
    6.'25 1. IUI ❌
    7.'25. 2. IUI ❌
    8.'25. 3. IUI ❌
    6.'26. IVF.. 1 💫 na cekanju do 29.6.⏳🙏.. 2❄️

  • Majolada
    [UREĐENO] 27. Lipanj 2026. 15:11

    Bila sam jučer na kontroli nakon zadnjeg neuspjelog postupka. Imala sam puno pitanja od kojih nakraju nijedno nisam postavila jer me je doktorica demotivirala. Rekla je da ako nakon 4 stimuliranih postupaka nisam uspjela a s obzirom da sam navršila 42 godine nema smisla uopće više pokušavati sa mojim jajnim stanicama već da pokušam sa doniranima jer "mlađe jajne stanice su bolje". Eto osjećam se gore nego nakon bilo koje od negativnih beta. Uvijek sam bila optimistična ali ovo me dotuklo. 

    Avatar Markolina
    Markolina
    27. Lipanj 2026. 14:18

    Ajme, ovo mi je baš grozno za pročitati 🫂
    Jeste li razmišljali da odete potražiti drugo mišljenje? 

    👱 36, PCOS
    🧑‍💼36, normo
    2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
    4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
    6/25 FET ❌
    9/25 FET ❌
    11/25 FET ❌
    2/26 biokemijska (prirodno)
    6/26 FET ⌛

    Avatar purko19
    purko19
    27. Lipanj 2026. 15:11

    Bas mi je zao 🫂
    Potrazite drugo misljenje, ima dosta privatnika i nadam se da cete naici na bolji i drukciji pristup ❤️

    👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
    Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
    🧔🏻‍♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
    01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
    💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
    🏥CITO 2 x IUI✖️
    1. IVF 05/26 ✖️
    2. IVF ⏳🐞

    🙎1987
    👰1984
    10.2024. stimulirani, ICSI, 2 js, 2 ET trodnevnog, beta 0
    06.2025. stimulirani, ICSI, 2 js, 2 ET dvodnevnog, 1. beta 21, 2.beta 2
    07.2025. prirodni, 1 folikul, prazan
    11.2025. stimulirani, 1 js, ICSI, ET blastice, beta 0, 05.2025. stimulirani, ICSI, 5 js, et 2 osamostanična, beta 0

  • blacky88
    [UREĐENO] 27. Lipanj 2026. 14:00

    Evo mi smo obavili transfer blastociste. Od 6 oplodjenih jajnih stanica, 2 su skroz stale, 3 su dosle do blastociste i cetvrta se sporije razvija i dat ce joj sansu do sutra pa ako ce bit ok onda ce i nju smrznuti.

    Kazu da je bolje svaku blastocistu na svoj nosac zamrznuti, inace stanu dvije ali da bi oni po jednu vracali pa ako stavimo dvije onda moraju dvije vratiti, nije jeftino ali budemo onda svaku posebno...

    Sad treba cekat do bete 🙈

    Avatar Markolina
    Markolina
    27. Lipanj 2026. 12:30

    Sretno 🍀🤞

    👱 36, PCOS
    🧑‍💼36, normo
    2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
    4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
    6/25 FET ❌
    9/25 FET ❌
    11/25 FET ❌
    2/26 biokemijska (prirodno)
    6/26 FET ⌛

    Avatar purko19
    purko19
    27. Lipanj 2026. 14:00

    Sretno PUPO! 🍀
    To je lipa brojka blastica za FET 😍

    👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
    Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
    🧔🏻‍♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
    01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
    💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
    🏥CITO 2 x IUI✖️
    1. IVF 05/26 ✖️
    2. IVF ⏳🐞

  • Uključi se u raspravu, znaš da želiš!

    Zdravo! Čini se da uživate u raspravi, ali još se niste prijavili na račun. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.

    Odustani

    POVEZANI ČLANCI