Opet ja.. Sinoc sam imala smedjeg na papiru nista previse nista premalo. Jel da zovem kliniku i prestanem s terapijom ili trebam cekati jos 2 dana i odraditi betu pa onda sluzbeno zavrsiti terapiju?
Ja bih svakako radila betu prije prestanka terapije, malo smeđeg može biti i pozitivan znak
👱 36, PCOS
🧑💼36, normo
2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
6/25 FET ❌
9/25 FET ❌
11/25 FET ❌
2/26 biokemijska (prirodno)
6/26 FET ⌛
Smeđe može biti od implantacije… ne prekidaj terapiju, strpi se do bete. Sretno!🤞🏼

👩🏻31 - ✔️ | 🧑🏻31
7/25 - OAT | 10/25 - oligozoospermija
pokušavamo od 10/24
3/26 ➕🩷
Slazem se s curama, i neka te beta pozitivno iznenadi 🍀
👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
🧔🏻♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
🏥CITO 2 x IUI✖️
1. IVF 05/26 ✖️
2. IVF ⏳🐞
🙋🏽♀️ 34 🙋🏽♂️ 32
6.'25 1. IUI ❌
7.'25. 2. IUI ❌
8.'25. 3. IUI ❌
6.'26. IVF.. 1 💫 na cekanju do 29.6.⏳🙏.. 2❄️
Bila sam jučer na kontroli nakon zadnjeg neuspjelog postupka. Imala sam puno pitanja od kojih nakraju nijedno nisam postavila jer me je doktorica demotivirala. Rekla je da ako nakon 4 stimuliranih postupaka nisam uspjela a s obzirom da sam navršila 42 godine nema smisla uopće više pokušavati sa mojim jajnim stanicama već da pokušam sa doniranima jer "mlađe jajne stanice su bolje". Eto osjećam se gore nego nakon bilo koje od negativnih beta. Uvijek sam bila optimistična ali ovo me dotuklo.
Ajme, ovo mi je baš grozno za pročitati 🫂
Jeste li razmišljali da odete potražiti drugo mišljenje?
👱 36, PCOS
🧑💼36, normo
2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
6/25 FET ❌
9/25 FET ❌
11/25 FET ❌
2/26 biokemijska (prirodno)
6/26 FET ⌛
🙎1987
👰1984
10.2024. stimulirani, ICSI, 2 js, 2 ET trodnevnog, beta 0
06.2025. stimulirani, ICSI, 2 js, 2 ET dvodnevnog, 1. beta 21, 2.beta 2
07.2025. prirodni, 1 folikul, prazan
11.2025. stimulirani, 1 js, ICSI, ET blastice, beta 0, 05.2025. stimulirani, ICSI, 5 js, et 2 osamostanična, beta 0
Evo mi smo obavili transfer blastociste. Od 6 oplodjenih jajnih stanica, 2 su skroz stale, 3 su dosle do blastociste i cetvrta se sporije razvija i dat ce joj sansu do sutra pa ako ce bit ok onda ce i nju smrznuti.
Kazu da je bolje svaku blastocistu na svoj nosac zamrznuti, inace stanu dvije ali da bi oni po jednu vracali pa ako stavimo dvije onda moraju dvije vratiti, nije jeftino ali budemo onda svaku posebno...
Sad treba cekat do bete 🙈
Sretno 🍀🤞
👱 36, PCOS
🧑💼36, normo
2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
6/25 FET ❌
9/25 FET ❌
11/25 FET ❌
2/26 biokemijska (prirodno)
6/26 FET ⌛
Sretno PUPO! 🍀
To je lipa brojka blastica za FET 😍
👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
🧔🏻♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
🏥CITO 2 x IUI✖️
1. IVF 05/26 ✖️
2. IVF ⏳🐞
Obriši komentar
Jeste li sigurni da želite obrisati komentar?
Sortiraj odgovore
Najstariji