Opet ja.. Sinoc sam imala smedjeg na papiru nista previse nista premalo. Jel da zovem kliniku i prestanem s terapijom ili trebam cekati jos 2 dana i odraditi betu pa onda sluzbeno zavrsiti terapiju?
Ja bih svakako radila betu prije prestanka terapije, malo smeđeg može biti i pozitivan znak
👱 36, PCOS
🧑💼36, normo
2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
6/25 FET ❌
9/25 FET ❌
11/25 FET ❌
2/26 biokemijska (prirodno)
6/26 FET ⌛
Smeđe može biti od implantacije… ne prekidaj terapiju, strpi se do bete. Sretno!🤞🏼

👩🏻31 - ✔️ | 🧑🏻31
7/25 - OAT | 10/25 - oligozoospermija
pokušavamo od 10/24
3/26 ➕🩷
Slazem se s curama, i neka te beta pozitivno iznenadi 🍀
👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
🧔🏻♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
🏥CITO 2 x IUI✖️
1. IVF 05/26 ✖️
2. IVF ⏳🐞
🙋🏽♀️ 34 🙋🏽♂️ 32
6.'25 1. IUI ❌
7.'25. 2. IUI ❌
8.'25. 3. IUI ❌
6.'26. IVF.. 1 💫 na cekanju do 29.6.⏳🙏.. 2❄️
Obriši komentar
Jeste li sigurni da želite obrisati komentar?
Sortiraj odgovore
Najstariji