Potpomognuta oplodnja vol. 10

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sarab
    [UREĐENO] 27. Lipanj 2026. 08:05

    Opet ja.. Sinoc sam imala smedjeg na papiru nista previse nista premalo. Jel da zovem kliniku i prestanem s terapijom ili trebam cekati jos 2 dana i odraditi betu pa onda sluzbeno zavrsiti terapiju?

    Avatar Markolina
    Markolina
    27. Lipanj 2026. 08:05

    Ja bih svakako radila betu prije prestanka terapije, malo smeđeg može biti i pozitivan znak

    👱 36, PCOS
    🧑‍💼36, normo
    2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
    4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
    6/25 FET ❌
    9/25 FET ❌
    11/25 FET ❌
    2/26 biokemijska (prirodno)
    6/26 FET ⌛

    🙋🏽‍♀️ 34 🙋🏽‍♂️ 32
    6.'25 1. IUI ❌
    7.'25. 2. IUI ❌
    8.'25. 3. IUI ❌
    6.'26. IVF.. 1 💫 na cekanju do 29.6.⏳🙏.. 2❄️

  • Uključi se u raspravu, znaš da želiš!

    Zdravo! Čini se da uživate u raspravi, ali još se niste prijavili na račun. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.

    Odustani

    POVEZANI ČLANCI