Podrška nakon spontanog

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hlapic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dan svima nažalost iza mene je najgori dan u mom životu nažalost desilo mi se spontani u 8tj znam rano je znam bolje sada nego poslje ali to mi je prva trudnoća jako dugo čekana i ja neznam kako se nositi s ovim osim što fizički nisam dobro nisam ni psihički.na tren imam jake promjene raspoloženja od toga da se placem pa onda smijem od toga da mi je dosta života a onda si mislim bit će ponovno beba.zapravo neznam niti sama izolirala sam se od svih.

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Draga hlapic, pridruzi se na ovu temu gdje aktivno pisu cure koje su prozivjele isto sto i ti 
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/spontani-u-18tjednu-2159?page=594 [miss7mama.24sata.hr]

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    hlapic

    Dan svima nažalost iza mene je najgori dan u mom životu nažalost desilo mi se spontani u 8tj znam rano je znam bolje sada nego poslje ali to mi je prva trudnoća jako dugo čekana i ja neznam kako se nositi s ovim osim što fizički nisam dobro nisam ni psihički.na tren imam jake promjene raspoloženja od toga da se placem pa onda smijem od toga da mi je dosta života a onda si mislim bit će ponovno beba.zapravo neznam niti sama izolirala sam se od svih.


    Pozdrav, ja sam u 7mjesecu imala istu situaciju.. Isto8tj, prva trudnoća.. Evo prošlo je mjesec dana…dan sam dobro.. Dan sam loše… Danas je od onih dana kada sam loše, samo sjedim i plačem.. Strah je velik od svega 😪

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.