Plakanje u snu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar blazenkaivanusic

    blazenkaivanusic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozz.moj mali ima 7.5 mjeseci.dosad je lijepo spavao cijelu noć.sad se u snu okreće na trbuh i budi se.molim da mi netko odgovori što da učinim

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Moj mali ima 9 i pol mjeseci i spavanje preko dana je borba. Svaki put kad zaspi, iako ležim pored njega, nakon 10 do 15 min počne vrištati i ne mogu ga umiriti neko vrijeme. Probala sam sve, maženje, tiho pričanje, stavljanje na prsa, primiti ga…svemu se opire. I kad jednostavno samo ležim, vrišti, ne znam kako da ga umirim da opet zaspi :( Neki put zaspi nakon par minuta vrištanja pa prođe neko vrijeme i opet ispočetka. To se odnosi samo na dnevna spavanja.

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    to već dugo traje? jeste li se konzultirali s pedijatrom?

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    dillb


    to već dugo traje? jeste li se konzultirali s pedijatrom?

    Bili smo nedavno na sistematskom i sve je bilo ok. Nisam se konzultirala s doktoricom jer se s njom ne mogu baš puno ni konzultirati, nekako kao da nema vremena tako da namjeravam promijeniti pedijatra, al to sad nije bitno.. Nego.. trebala bi se zabrinuti??! Mislim si, beba je još, normalno je da plače, stalno su neke faze u pitanju pa mislim da je i sad :/ Oduvijek imamo problema sa uspavljivanjem/spavanjem preko dana.

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    nemoj se odmah zabrinuti, nisam ja nikakav stručnjak.
    ti najbolje poznaješ svoje dijete. možda ima neke ružne snove preko dana. prati kakve su aktivnosti prethodile spavanju. 
    jesi li probala zamračiti prostoriju u kojoj spava, možda ga uspiješ zavarati…

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    dillb


    nemoj se odmah zabrinuti, nisam ja nikakav stručnjak.
    ti najbolje poznaješ svoje dijete. možda ima neke ružne snove preko dana. prati kakve su aktivnosti prethodile spavanju. 
    jesi li probala zamračiti prostoriju u kojoj spava, možda ga uspiješ zavarati…

    Zamračim uvijek kad ide spavati, nije kao po noći, ali dosta je tamno. Znam ga i nositi i plesati s njim da ga smirim totalno prije spavanja, ali na kraju isto završi. Inače je jako aktivan i živahan. Ali voljela bi znati uzrok..

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    malo sam čitala po netu… vidim da su i drugi roditelji znali imati problema sa dnevnim ružnim snovima. neki su zaključili da im je dijete premoreno. 
    mi smo imali problema sa noćnim morama par noći za redom, ili se znao buditi uz vrisak jer mu je nosić bio začepljen od prehlade. ali je sve brzo prošlo. 
    da li stalno spava na istom mjestu? da li mu za popodnevni san više odgovara npr. kauč? da li ga uspavaš pa ga položiš na krevet i makneš se, pa osjeti da te nema i prepadne se…… 
    pronađi na internetu pjesmice za spavanje koje i tete u vrtiću znaju puštati djeci dok spavaju.
    eto ti pokoja bubica u uho pa promatraj i pokušaj dokučiti što bi moglo biti. 
    možda je to samo jedna u nizu faza koje će proći same od sebe. 

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Hvala ti na trudu. Probala sam stvarno sve, al stvarno sve, od muzike glasnije, tiše, različitih žanrova :), white noise, maženje, nošenje, cica, duda, spavanje uz njega, uglavnom, probudi se kao u nekom bunilu, nekako prestrašen. Najbrže se smiri (iako ne odmah jer u početku se odguruje i vrišti) nošenjem, ali čim ga vratim u krevet i legnem kraj njega, opet plače jako.

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Moje dijete plaće/urla/cendra u snu od 3.5 mj., sad s 3.5 g jos uvijek mu se zna desit da cvili… puno strpljenja i cekaj da ga pusti ta faza…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Svaka beba je drukčija. Sad kad ovo čitam moj je još dobar. Po danu nekad spava dva sata u komadu a nekad se nakon 15 min s plačem probudi. Po noći se do 5.mjeseca budio samo kad je bio gladan a sada se zna svakih sat ili dva plakati…dam mu vodu i dudu i dalje spava
    moj nećak se do 2 i pol godine tako budio po noći
    iscrpljujuće jako…nisam spavala od porođaja pa sad već 7 mjeseci

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.