Placenta previa,iskustva sa niskom posteljicom

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1368

    Prijavi adminu

    Hej nisam dobro jučer mi je pukao vodenjak u toku noći krvarenje nije stalo 😞 otvorena sam jedan prst daju mi antibiotik Sumamed i još nešto da ne dođe do infekcije beba je bez plodne vode uglavnom razgovarala sam s glavnim i dali su 2 dana da mi krenu trudovi sami ako ne u planu je inducirani porod sada mi dođe neka dr i kaže kako su neki blizanci izdržali do 30 tjedna bez plodne vode jedan ne kužim kako svaki dr drugačije priča plakala sam ko malo dijete užas jedan kroz šta prolazom pravi horor ne znam mislim da se ovaj glavni dr je rekao maksimalno uz lijekove 6 dana ali nako 2 dana da će vidjeti u kojem smjeru ide nije dobro uglavnom samo da ja to sve preživim 

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 570

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Hej nisam dobro jučer mi je pukao vodenjak u toku noći krvarenje nije stalo 😞 otvorena sam jedan prst daju mi antibiotik Sumamed i još nešto da ne dođe do infekcije beba je bez plodne vode uglavnom razgovarala sam s glavnim i dali su 2 dana da mi krenu trudovi sami ako ne u planu je inducirani porod sada mi dođe neka dr i kaže kako su neki blizanci izdržali do 30 tjedna bez plodne vode jedan ne kužim kako svaki dr drugačije priča plakala sam ko malo dijete užas jedan kroz šta prolazom pravi horor ne znam mislim da se ovaj glavni dr je rekao maksimalno uz lijekove 6 dana ali nako 2 dana da će vidjeti u kojem smjeru ide nije dobro uglavnom samo da ja to sve preživim


    Ajmeee boze nebrini se i da rodis beba Ce ti biti u inkubatoru bitno da izdrzis..cuvaj se i pazi se ako bude trebao moj broj mob nesto da ti netko jos dadne snage slobodno se javi 🥰🙏

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1368

    Prijavi adminu

    Keti91 javim se kada to prođe pa ako budem došla k sebi možemo pričati 😞

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 570

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Keti91 javim se kada to prođe pa ako budem došla k sebi možemo pričati 😞

    Drzi se i nebrini se u sigurnim rukama ste ti i bebica 

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • ITM

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Hej nisam dobro jučer mi je pukao vodenjak u toku noći krvarenje nije stalo 😞 otvorena sam jedan prst daju mi antibiotik Sumamed i još nešto da ne dođe do infekcije beba je bez plodne vode uglavnom razgovarala sam s glavnim i dali su 2 dana da mi krenu trudovi sami ako ne u planu je inducirani porod sada mi dođe neka dr i kaže kako su neki blizanci izdržali do 30 tjedna bez plodne vode jedan ne kužim kako svaki dr drugačije priča plakala sam ko malo dijete užas jedan kroz šta prolazom pravi horor ne znam mislim da se ovaj glavni dr je rekao maksimalno uz lijekove 6 dana ali nako 2 dana da će vidjeti u kojem smjeru ide nije dobro uglavnom samo da ja to sve preživim

    Jako mi je žao zbog tvoje situacije... Prošla sam nešto slično prije 3 mjeseca s 24+6.Savjetujem ti da tražiš razgovor sa psihologom (splitsko rodilište ima svoju psihologinju, pa pretpostavljam da ima svako rodilište).Trebat će ti puno snage i potpore od bližnjih u narednim mjesecima...

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1368

    Prijavi adminu

    Jutro opet mi mijenjaju situaciju danas će odlučiti šta samnom nisu me inducirali jer nije ugrožen moj život i bebin toliko me strah kao nikad u životu za 2 dana je punih 24 tjedna strah me više kada vidim krv evo da sam znala da će ovako biti nebi išla u trudnoću 😔 uglavnom i meni je neka bakterija daju mi stalno antibiotik Sumamed i Još neke nemam pojma strah me šta će biti samnom i sa bebom 😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.