Paštete u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ena32

    NatalijaLija

    Ena32

    NatalijaLija

    Sada sam pojela jaja na oko, ali ih nisam bas do kraja spekla onako fino žumanjak se razlije a ubi me ovaj internet da moze biti sve i svasta stetno. I onda se samo brinem da nisam sada krivo pojela. Oduvijek volim tako jaja jesti ne skroz pecene, tj žumanjak da nije tvrd…

    Ne preporuča se zbog salmonele,nebi ti baš trebalo da ju dobiješ..i meni su takva najbolja,ali u trudnoći ipak nisam s tim riskirala,samo tvrdo pečena ili kuhana..

    Da znam i sad se brinem…pa valjda je ne bum sada dobila. Nadam se da ce sve biti u redu moram stvarno pripaziti na to😔

    Ma nebudeš,papaj kaj ti paše,samo malo pripazi na te osjetljivije namirnice,pogotovo sad kroz ljeto..bit će sve ok,nemoj tolko glavu razbijati i uživaj u trudnoći 😘..i čim manje interneta i internet dijagnoza jer će te izluditi,od obične glavobolje Google ti izbaci sto dijagnoza tipa raka i ostalih boleština i isprepada te bezveze


    Pa da, nemam valjda toliku nesrecu da se bas sada zarazim, a do sada pojela ohoho takvih jaja..nije mi uopce radi mene vec samo zelim da mojoj bebici bude dobro i da nema nikakvih problema. A ja cu sada stvarno pripaziti, samo da je sve u redu. Eh zumanjci moji😂😂 Hvala puno Ena na utjesi❤

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ja uopce nisam bila svjesna da je pasteta losa. Sigurno dva tjedna samo nju tamanila, bas mi je pasala protiv muke. Sad je vise ne jedem.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Stelle123

    Ja uopce nisam bila svjesna da je pasteta losa. Sigurno dva tjedna samo nju tamanila, bas mi je pasala protiv muke. Sad je vise ne jedem.


    Pa da, ja mislim da ne treba pretjerivati u nicemu previse i eto malo vise pripaziti na tu termicku obradu namirnica.

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ma paštete, salame, hrenovke su jako loša hrana. Budimo realni, kad pročitaš što je sve unutra dođe ti muka. Ali oni to sve lijepo smelju i zapakiraju, dodaju okuse i mirise pa nam je fino. Okej, nitko nije reko da si povremeno ne smijemo priuštiti to, ali ja sam prije trudnoće full izbjegavala, zapravo salamu nisam pojela već godinama, a sad u trudnoći ponekad pojedem hrenovke i paštetu, ali isto pokušavam to sve manje kako bih nakon što rodim opet jela “po svom” pošto se sad nekad malo opustim…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.