Paštete u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav😊 Da li jedete paštete u trudnoći? I da li može naštetiti bebici ako jedem RioMare paštetu od lososa koja je bez konzervansa? Skoro sam u 6mj trudnoće u početku skoro uopće nisam jela ali sada sam si dala malo oduška, inače dosta zdravo jedem ali nije da bas pazim bas na sve. Pa ako ima koja od vas da jede apsolutno sve ili da je jela i da je na kraju sa bebicom sve bilo u najboljem redu. ❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    NatalijaLija

    Pozdrav😊 Da li jedete paštete u trudnoći? I da li može naštetiti bebici ako jedem RioMare paštetu od lososa koja je bez konzervansa? Skoro sam u 6mj trudnoće u početku skoro uopće nisam jela ali sada sam si dala malo oduška, inače dosta zdravo jedem ali nije da bas pazim bas na sve. Pa ako ima koja od vas da jede apsolutno sve ili da je jela i da je na kraju sa bebicom sve bilo u najboljem redu. ❤


    Pozdrav..ja sam jela svašta,izbjegavala sam jedino tunu i domaće suhomesnate proizvode,i vani hambije i to s mljevenim mesom jer nikad ne znaš kak je obrađeno i pripremljeno..i s bebom sve ok,4550g i 53 cm se rodio,sad je već prošao godinu dana❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hvala puno Ena😊 Bas mi je drago to za cuti❤

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Pa ne vjerujem da tamaniš svaki dan paštetu tako da ako si pojedeš povremeno sve je okej. Mene isto nekad uhvati, ali ja po pilećoj , znam da je to sve otpad na neki način, ali eto, uhvati me

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    DijMar

    Pa ne vjerujem da tamaniš svaki dan paštetu tako da ako si pojedeš povremeno sve je okej. Mene isto nekad uhvati, ali ja po pilećoj , znam da je to sve otpad na neki način, ali eto, uhvati me


    No, pa samo ime kaže “pa šteta” (baciti ovo smece) 😂
    Ja argetu junior
    Onda mali dode zicati (sto god da jedem) i kad mu dam malo slozi facu ko da sam mu go*no dala i brzo pljune 🙈


  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Frajla

    DijMar

    Pa ne vjerujem da tamaniš svaki dan paštetu tako da ako si pojedeš povremeno sve je okej. Mene isto nekad uhvati, ali ja po pilećoj , znam da je to sve otpad na neki način, ali eto, uhvati me

    No, pa samo ime kaže “pa šteta” (baciti ovo smece) 😂
    Ja argetu junior
    Onda mali dode zicati (sto god da jedem) i kad mu dam malo slozi facu ko da sam mu go*no dala i brzo pljune 🙈


    😂😂😂Žiceri mali,strašni su😂,a moj isto dođe kad jedem,ali njemu je fina pašteta pa mu dam dva tri zalogaja,a takve face kad slože su preslatki,moj ih radi na jogurt 😀

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Sada sam pojela jaja na oko, ali ih nisam bas do kraja spekla onako fino žumanjak se razlije a ubi me ovaj internet da moze biti sve i svasta stetno. I onda se samo brinem da nisam sada krivo pojela. Oduvijek volim tako jaja jesti ne skroz pecene, tj žumanjak da nije tvrd…

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    NatalijaLija

    Sada sam pojela jaja na oko, ali ih nisam bas do kraja spekla onako fino žumanjak se razlije a ubi me ovaj internet da moze biti sve i svasta stetno. I onda se samo brinem da nisam sada krivo pojela. Oduvijek volim tako jaja jesti ne skroz pecene, tj žumanjak da nije tvrd…


    Ne preporuča se zbog salmonele,nebi ti baš trebalo da ju dobiješ..i meni su takva najbolja,ali u trudnoći ipak nisam s tim riskirala,samo tvrdo pečena ili kuhana..

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ena32

    NatalijaLija

    Sada sam pojela jaja na oko, ali ih nisam bas do kraja spekla onako fino žumanjak se razlije a ubi me ovaj internet da moze biti sve i svasta stetno. I onda se samo brinem da nisam sada krivo pojela. Oduvijek volim tako jaja jesti ne skroz pecene, tj žumanjak da nije tvrd…

    Ne preporuča se zbog salmonele,nebi ti baš trebalo da ju dobiješ..i meni su takva najbolja,ali u trudnoći ipak nisam s tim riskirala,samo tvrdo pečena ili kuhana..


    Da znam i sad se brinem…pa valjda je ne bum sada dobila. Nadam se da ce sve biti u redu moram stvarno pripaziti na to😔

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    NatalijaLija

    Ena32

    NatalijaLija

    Sada sam pojela jaja na oko, ali ih nisam bas do kraja spekla onako fino žumanjak se razlije a ubi me ovaj internet da moze biti sve i svasta stetno. I onda se samo brinem da nisam sada krivo pojela. Oduvijek volim tako jaja jesti ne skroz pecene, tj žumanjak da nije tvrd…

    Ne preporuča se zbog salmonele,nebi ti baš trebalo da ju dobiješ..i meni su takva najbolja,ali u trudnoći ipak nisam s tim riskirala,samo tvrdo pečena ili kuhana..

    Da znam i sad se brinem…pa valjda je ne bum sada dobila. Nadam se da ce sve biti u redu moram stvarno pripaziti na to😔


    Ma nebudeš,papaj kaj ti paše,samo malo pripazi na te osjetljivije namirnice,pogotovo sad kroz ljeto..bit će sve ok,nemoj tolko glavu razbijati i uživaj u trudnoći 😘..i čim manje interneta i internet dijagnoza jer će te izluditi,od obične glavobolje Google ti izbaci sto dijagnoza tipa raka i ostalih boleština i isprepada te bezveze

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.