Padanje u nesvjest kao reakcija na krv i bol

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • glasrazuma

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dragi roditelji postoji li kod vas slučaj da dijete pada u nesvjest svaki puta kada osjeti jaču bol ili kada vidi svoju krv ili kada mu vade krv? Molim vaša iskustva.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hihi,moja sogorica koja ima 30 godina jos uvijek reagira isto tako

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • glasrazuma

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zivcira me sto neke osobe oko mene smatraju da ona to radi namjerno i da može to kontrolirati. Nista ne bih rekla da ona npr.hiperventilira ili place ili zaustavi dah ,ona se jednostavno bas trudi raditi na tome i bude ju jako stid kada joj se to dogodi.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    glasrazuma


    Zivcira me sto neke osobe oko mene smatraju da ona to radi namjerno i da može to kontrolirati. Nista ne bih rekla da ona npr.hiperventilira ili place ili zaustavi dah ,ona se jednostavno bas trudi raditi na tome i bude ju jako stid kada joj se to dogodi.

    Ovako, to su nesvjesne I nevoljne reakcije organizma, takozvane  sinkope, koje se manifestiraju na razlicite nacine I na nervnoj su bazi I kao 
    sto I sam opis kaze izvan kontrole su. Takav se covjek rodi I ne moze to promijeniti. Neki se ruse na krv I bol, neki zbog sunca, neki zbog naglog ustajanja, u biti bezopasne su ali su neugodne. Sama imam vazovagalne sinkope koje me smicu u obavljanju nekih radnji I  sto god pokusala ne mogu ih se rijesiti, zivciraju me, ali me uopce nije briga sto ce drugi misliti o tome. Meni se javljaju kod ustajanja iz cucnja najvise, kod duzeg stajanja I kod situacija gdje se moram maksimalno koncentrirati. Doslovno se resetiram kao kompjuter I trza mi ruka ili komplet cijelo tijelo, ruke mi se tresu…To se ne moze izljeciti niti utjecati na to jer je nevoljno.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.