Dobitnici pločice s imenom svog djeteta!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tinna00

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imamo kćer i sina. Kćer je po tatinom izboru dobila ime Petra. Rekao je da ako ikad bude imao kćer zvati će se Petra, ja sam se složila. Za sina je prepustio nama dvjema da biramo. Od imena iz užeg izbora Petra je izabrala Loren i nije htjela ćuti niti za jedno drugo ime. Tako da sada imamo Petru (9,5) i Lorena (1,5)  dvoje prekrasne dječice.

  • marijeeet

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Naša curica će se zvati Franka a ime će dobiti po baki,mojoj mami suprug se odmah složio s tim. Nakon tako duuuugo vremena napokon će nam se ostvariti životna želja i mislim da će naša curica imati prekrasno ime :)))))

  • Avatar shivaparvati

    shivaparvati

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša floresita se zove Ramona. Ima sad 3 i pol mjeseca. Ime je dobila po grupi koju ja i suprug obožavamo…Ramones!! :D

  • chloe

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mi smo se bili odlucili za ime Sara posto smo bili uvjereni da ce biti curica al nije :) i onda sam tako ja jednog dana pitala supruga sta misli o imenu Leon i odmah smo se slozili da je to to! I evo nas,jedan mali slatki djecaci plavih okica Leon <3

  • Avatar lela27

    lela27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nasa cura zove se Mia, od prvog dana kada bih uopce pomislila na to da cu jednom imati dijete znala sam ako bude curica da ce se tako zvati..Jednostavno mi se uvuklo pod kozu i nezamislivo mi je bilo da ju ikako drugacije nazovem, a i odabir je bio pun pogodak, kako je ime jednostavno a ipak ima ono nesto bas takva je i ona jednostavno jedinstvena i prekrasna nasa Mia

  • marijana.ferencak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja beba je stara 3 mjeseca i dobila je ime po prvoj Hrvatskoj kraljici- Jelena.
    Meni i njenom tati je ime jako lijepo tako da nije bio problem odlučiti se 

  • Avatar ivanaivana

    ivanaivana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    naš stariji sin Filip dobio je ime u zadnji čas. Dok smo suprug i ja šetali na jednoj ergeli i razgledavali konje, Filip me počeo jako udarati u trbuhu. Kod kuće smo nakon toga gledali knjižicu sa imenima i vidjeli da Filip znači “prijatelj konja” i odmah smo to povezali sa onim udaranjem i tako je dobio ime.

  • Stanka_kutnjak

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moja curica zove se Neli . 
    Kad sam došla na trening mažoretkinja , stavila  pjesmu , Neli bi u trbuhu uživala ( ritala, osjećala sam da uživa, pleše ). Došla sam kući, i velim ona će biti Neli ( zbog Nelly Furtado ) pjevačice, glumice … 
     I pogodila sam joj ime : pleše u mažoretkinjama od treće godine, pjeva solo u vrtiću..Bez pjesme i plesa , nam ne prođe ni jedan dan ..  

  • anica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Imam unuke Roko i Tea i znam da je din birao muško ime, a snaha je birala žensko ime. Znam da je sin oduvijek volio ime Roko dok je snahi bilo lijepo ime Tea. Voljela bi osvojiti pločice s imenom. Hvala!

  • kikica06

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Naša curica je dobila ime Lucija iz tri razloga: prvi zato što mi je odavno to ime jako drago, a znamo sami da imena dosta puta vežemo za poznate osobe, drugo zato što sam dobila i svekrvu koja je mogu slobodno reći super i kao svekrva i kao baka i treći razlog zato što je naša Lucija začeta na sv. Luciju.
    Moram reći da smo dugo, dugo čekali da zatrudnim tako da se sve poklopilo.
    I stvarno otkako se Lucija rodila sve oko nje pršti od radosti, igre, veselja jednostavno svijetli kao mala žaruljica tako da joj ime jako dobro pristaje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.