Dobitnici unikatnih Pixiekid© nosiljki

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anchy24

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    I moj tekst je objavljen al samo sto je netko izmjenio jednu rijec i eto usao u finale :/ al dobro vise srece drugi put nama ostalima

  • Avatar NikolinaMama

    NikolinaMama

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Zašto se za glasanje pojavljuje 21 nosiljka, a ne 30 njih kao prvog dana?

  • Avatar Stina

    Stina

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    NikolinaMama


    Zašto se za glasanje pojavljuje 21 nosiljka, a ne 30 njih kao prvog dana?

    To sam i ja primjetila, ali koliko vidim, izmjenjuju se. Ipak mislim da bi trebalo svih 30 biti uvijek vidljivo :/…Isto tako se izmjenjuje i mjesto prikaza…naime, prvo mi se učinilo da prednost imaju one objavljene na vrhu, pogotovo zato jer se ne učitaju sve odjednom, ali koliko sam primijetila i to se stalno mijenja

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja vidim 30 slika…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja vidim 30 ali neke su duple, pa ispadne da ih ima 23-24. Prvi dan ih je bilo 30 i bili su poredani po abecedi a sad ih mješa i miče. Dajte napravite nesto da bude fer i da se svi natpisi stalno vide!

  • Avatar malaMi

    malaMi

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    fora su poruke, glasala sam za jedno 15-ak a sad me vuče da glasam  za sve :D

  • Avatar *Micek*

    *Micek*

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ne znam za šizu kad je mama blizu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.