Dobitnici unikatnih Pixiekid© nosiljki

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Silvija123

    Silvija123

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ma super stvar!Ja cu prvi put postati mama,tatica je “pobjegao” tako sam sama u svemu i trudim se olaksati sa svim stvarima.Registrirana sam po svim baby klubovima al klokanica je jedino mjesto gdje naucim sve ono “sto bi mi rekla mama”.Sve mi 
    je novo i pola toga jos tek upoznajem al nosiljku sanjam od pocetka trudnoce al jednostavno od svih stvari koje polako kupujem ona nikako da dodje na red tako da sam stvarno jako sretna jer netko misli na nas trudnice pa nam pruzi mogucnost da osvojimo ovu prekrasnu nosiljku.Zelim srecu svima kao sto ju zelim i sebi jer vjerujem da se nece prijavit nitko kome stvarno nije potrebna i tako smanjiti sansu nekom ko si ju ne moze priustit.MAME SRETNOOOOOO

  • anchy24

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Svakoj majci bi dobrodosla nosiljka, ja je nazalost  nemam., ali nadam se, nadam. Sretno mame!!

  • IvanaP2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mei Tai nam je san…volimo se nositi pa mami cesto otpadne ruka…ipak je na maminim rukama zanimljivije nego u kolicima…a uz mali porodiljni i velikog bracu nazalost,teško da ce doci na red…

  • Avatar Stina

    Stina

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Andrija samo što nije stigao, bilo bi baš lijepo da mama i tata osvoje nešto za njega :) o nosiljkama sam čula samo pohvale, pa držimo fige :)

  • Avatar marijabst

    marijabst

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Forever and ever in my heart <3

  • Avatar esemilio

    esemilio

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    NADAM SE DA ĆU BITI SRETNE RUKE ovaj put…..heeehhh

  • Avatar Fembotica

    Fembotica

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Sretno nama svima..! 

  • M.P.

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    …a gdje će slike biti objavljene? Ne mogu naći :)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Poštovani, slike su objavljene na sljedećem linku: https://klokanica.24sata.hr/prigode/nosiljka [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Silvija123

    Silvija123

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moja poruka na nosiljki objavljena ali pod drugim imenom i sad sam bas tuzna jer to nije bas lijepo jer ako se vec nasla poruka koju je napisalo vise mama onda su mogli stavit sva imena…..Tuziiiiiiii :(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.