Dobitnici obiteljskog paketa ulaznica za crtić Mali zmaj Kokos

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bubicaive

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moj sin obožava zmajeve. Zavolio ih je gledajući ujaka kako igra igricu na Spyro i tada se oduševio tim ljubičastim zmajićem. Od tada je počeo tražiti slikovnice i crtiće u kojima su zajevi glavni junaci. Uvijek se ljuti zato što su zmajevi u većini priča prikazani kao veliki negativci. Oduševile su ga je priče o Tri strašna zmaja i Zmaju Škaljaju. Nedavno smo u knjižnici otkrili priče o zmaju Kokosu, Oskaru i dikobrazici Matildi. Njegovom veselju nije bilo kraja. Sinoć smo čitali o njihovom putovanju na Topolotres i borbi sa Grejpovcima. Ove priče su prekrasne, poučne i zato jedva čekamo da vidim crtić sa njegovim omiljenim junacima.

  • nina555

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moje princeze od 15, 7 i 3 godine upoznale su zmaja kroz crtić kako izdresirati zmaja. Bile su oduševljene. Najmlađa još uvijek brka zmajeve i dinosaure, ali obožava i jedne i druge. U vrtiću sa dečkima prolazi instrukcije o zmajevima i onda hoda kroz kuću i viće ja sam strašni zmaj :). Srednja je isto najviše iskustva sa zmajevima prošla u vrtiću, ali ona ipak najviše voli zmaja iz Šreka, dok se najstarija najviše igrala sa zamjem Spyrom na igricama :).

  • zvekanka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Moja petogodišnja djevojčica Nina i ja imamo jednu priču koja se zove Zlatni Zmaj. Ta priča nije proizašla od nekog svjetskog pera nego iz moje i njezine mašte. Simpatičan Zlatni zmaj nosi ružičaste naočale, i ima važan zadatak da pomaže ljudima koji se nađu u nevolji. Svaka priča donosi njegove nove zgode i pustolovine. Nikada ne znam kojim tokom će priča teći jer to uvelike ovisi o mojoj maloj pričalici. Nina se toliko uživila u priču o zlatnom zmaju da o njemu znaju i njezine prijateljice iz vrtića sa kojima se rado igra i prerušava u male zmajeve.

  • Marijanka

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Iako su nam crtići još uvijek broj jedan, jako volimo filmove o malom čarobnjaku Harry Potteru, pogotovo one prve. Tu je naša malena prvi put doživjela zmaja, i odtada ih obožava. Voli se igrati da je zmajica, da riga vatru, da čuva male čarobnjake, da ih nosi na leđima gdje treba, uglavnom uživa…a i mi u njenim pričama i igri, jer mašta joj je bez granica…i zavidim joj na tome :)

  • Avatar erni123

    erni123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Kao jedna tata i sam volim price o zmajevima, svom Jakovu uvijek sam pricao da su zmajevi dobri i da su nekoc davno oni samo pomagali ljudima..najvise mu se svidio zmaj u Shreku koji se zaljubio u magarca i gledali smo zajedno oba nastvaka kako izdresirati zmaja i isto je tim crticima odusevljen i imamo ih u svojoj kolekciji. pa bismo tako voljeli malo zajedno u kino s mamom jer mi smo pravi zamajoljupci;;))

  • anika77

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Zasad nemamo neke lijepe aluzije na zmaja obzirom da su uglavnom prisutni u nekim ratobornim crtićima gdje su zmajevi strašni i zločesti, rigaju vatru, svi ih se boje a takve ne volimo pa već i on sam kad tako nešto vidi viče:“Mama to je ružno, gasi!” Drago mi je da je došao i jedan lijepi crtić o zmaju da mu predstavi ta bića kao nešto simpatično i smiješno, pa se možda i mi pozmajimo ubuduće ;)

  • nona512

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi volimo knjige: Zmaj biljoljub, prekrasna priča o različitosti, toleranciji (prehrana i ino), te nezaobilazna Kraljevska pusa, obje knjige ne prikazuju zmajeve kao strašne likove…

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju.
    Imena dobitnika objavljena su ovdje: https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/osvojite-obiteljski-paket-ulaznica-za-crtic-mali-zmaj-kokos-2892 [klokanica.24sata.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.