Dobitnici obiteljskog paketa ulaznica za crtić Mali zmaj Kokos

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mali-princ

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mojoj djeci je omiljeni crtić “Kako izdresirati zmaja 2”, iako im je zmaj poznati i iz drugih crtića i priča. Najmlađi sin obožava zmajeve i jako se voli igrati sa Schleich figuricama u obliku zmaja. Bili bismo jaaaako sretni kada bismo osvojili ulaznice za crtić “Mali zmaj Kokos”. :)

  • bubi13

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ima jedna krasna knjiga o zmaju Škakljaju koja je najdraža knjiga moje djevojčice. Zmaj Škakljaj je u početku usamljen i tužan, a u trenutku u kojem upozna prijatelja mrava sve se promjeni na bolje. Najbolje od svega je što je na kraju knjige jedna vesela pjesma koja opisuje njihovo prijateljstvo. U trenutku u kojem je gotovo čitanje ja joj pjevam pjesmu a ona veselo skakuće po krevetu i pleše. Zmaj joj je jako drag i simpatičan tako da je i većina njezinih crteža puna zmajeva i mrava.

  • Avatar tatatomo

    tatatomo

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Moja je djevojčica poznaje zmaja iz slikovnice ,,Zmaja,, .To je simpatična priča o maloj zmajici koja je ljetovala na moru sa svojim roditeljima i na plaži  upoznala jednog malog znajića koji su se zajedno natjecali u izradi najljepšeg zmajskog dvorca kojeg su ukraslili ukusnim bonbonima i tako  oduževili žiri.
    Također poznajemo zmaja iz neobične priče,,Princeza i zmaj,,- slikovnici koja govori o princezi koju je u visokoj kuli zarobio zmaj, no taj zmaj je dobar jer jako voli svirati violinu,a ne voli rigati vatru.Obje su priče -slikovnice jako maštovite, a zmajići iz priča vrlo su pozitivni i dragi i radi toga nam se zmajići sviđaju.  Zmajeve smo ,,upoznali,, i  kroz drušvenu igru ,,Zmajevi i vulkan,,  u kojoj je jako bitna taktika i zbog toga su nam zmajevi  i sama igra vrlo zanimljivi.

  • mancica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imama 3 sina i osim kompjuterskih igrica iz crtanog “Kako istrenirati zmaja”,višesatnog gledanja samog crtanog  vlasnici smo i  “ozbiljne” knjige Svijet zmajeva koju uredno čitamo prije spavanja,a opisuje uz predivne slike zmajeva gdje žive,koje sve vrste postoje,koje legende postoje u cijelom svijetu o njima i kako izgledaju bebice zmajevi…Najmanji Gabriel kaže da bi ovu knjigu trebalo čitati 100 puta i naravno kad mašta krene mi smo uvijek najveći crveni zmaj koji živi u vulkanu!

  • Keiko

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moji dječaci (4 i 2 godine) poznaju  zmaja iz slikovnica Zmaj škakljaj i serije o Zmajiću Kokosu. Nedostaje nam samo posljednja  knjiga Zmajić Kokos u svemiru, a preostale tri iz serije čitamo stalno.
    Najčešće  se igraju tako da jedan od njih glumi zmaja koji živi u pećini, a drugi ga traži, pa kad ga  nađe,  krene jurnjava po stanu, love se, smiju, prvi kao plaši drugoga…al sve uz puno smijeha i zabave,,
    i naravno  da su  to dobri zmajići

  • mamita0605

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    moj sin najbolje poznaje zmajeve iz slikovnica i raznih priča,a najbolje ga je doživio u kinu kad smo gledali kako izdresirati zmaja.najdraži zmajić mu je zmaj draco kojeg uredno gleda svakim danom na babytv :) .često se s tatom igra zmajeva.nedavno smo dobili prinovu,sekicu,pa stoga već duže vrijeme nismo bili u kinu,ali bi nas jako razveselilo kad bi sad napokon imali priliku otići i gledati pustolovine zmajića kokosa i njegovih prijatelja :) :) :)

  • Otto

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam stariju kćer i mlađeg sina. Kćer jako voli brata i u igri uvijek mu podilazi, jer uvijek ih učimo da će uživotu imati jedno drugo i da je to ljubav koju nitko neće moći razoriti……Izdresirati Zmaja 2 bio je crtić koji su brat i sestra zajeno pogledali u kinu 4D:-)

    Otto

  • Avatar Eleonora2

    Eleonora2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Elizabeta ima 4 godine. Obožava crtić “Kako istrenirati zmaja”. Najveće veselje je bilo kad je u McDonald'su ugledala Toothlessa (Noćnu Sjenu) u Happy Mealu. Otada joj je to najdraža igrača. Naravno, morali smo ići i po sve ostale zmajeve prijatelje u kolekciji. I sada kod kuće imamo pravi zmajev grad i svi se moramo zajedno igrati, svatko s jednim.  :-)

  • Avatar zrinci

    zrinci

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    bok,
    imam dva mala zmajića doma. maleni od godinu i 4 mjeseca je doslovno lud za njima. vidio ih je na televiziji u crtiću Kako izdresirati zmaja. Uživao je ugledanju sa velikim bratom i smijanju s njim. Doživio je zmajeve kao galebove koji nam inače lete iznad kuće i “parkiraju” se na krovi on ih gleda u letu. Tako da je nakon crtića brzo požurio do prozora i gledao di su zmajevi :) .A filip (veliki brta od 4 ipo godine) mu se samo smije i viče nema ti zmajeva kod nas - to su galebovi vani! Uživaju u liku zmaja - njegovoj moći kako može letiti, šetati, rigati vatru. Sve ih to impersionira. Kako u crtićima tako i u slikovnicama. Ali tu se naravno nadoveže i mama pa im priča o zmajevima. Pa im priča kako su negdje zmajevi simboli sreće , snage, moći, hrabrost. a filipa to posebno interesira jer je sad u toj fazi da mu sve mora biti snažno, jako, …. Pa su počeli i oni biti zmajevi jedno popodne na ulici. Svi su dečki obukli zelene majce i rigali vatru, grabili kandžama kamenčiće. Uživcali . Tipično muško. I obožava ići u kino. Njegovoj sreći ne bi bilo kraja da osvoji ulaznice. Hvala. Pozdrav od zmajeva

  • G2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Negdje oko studenog prošle godine nalazio sam se zajedno sa obitelji u kuhinji svojega doma i vodio telefonski razgovor sa prijateljem. Između ostalog, na dnevni red došla je i aktualna utakmica između Dinama i Hajduka koju prijatelj nije uspio pogledati. Na njegovo pitanje kako se sve odigralo, odgovorio sam: „Stari moj, napeglali smo ih k'o zmajeve!“  Mali sin koji se dotada igrao na podu prostorije upitao je: „Što je to ‘zmajeve’ ?“
    Nisam želio klinca od malih nogu učiti na osobno računalo, pa umjesto na internetu, odgovor smo potražili u obližnjoj knjižnici. Došli smo za pult i tražili sve slikovnice o zmajevima koje se mogu pronaći. Tko bi rekao da postoji toliko literature o ovim bićima. Nešto su postali popularni. Posljednji zmaj, Princeza i zmaj, Tri strašna zmaja… Naravno da je nakon pomnog proučavanja uslijedlilo brdo pitanja, ali zato sam sada osoba od autoriteta za ”zmajologiju", a sinovu maštu golica još jedno novo nadnaravno biće.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.