Ostala trudna uz pilule

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Magdalena🌷

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ćao svima, javljam vam se zbog zbilja ozbiljne i specifične situacije. Naime, s dečkom sam 3 godine i  pijem kontracepcijske pilule. Dobivala sam točno u dan. 15.10.sam trebala dobiti m i mislila sam okej kasni dan, dva, pomislila sam možda  sam se prehladila i 20.10. Napravim test kao da se smirim, u glavi sigurna da nije moguće kad ono šok i nevjerica-TRUDNA SAM. Radila sam mulerov test koji je odma pokazao 2 crtice te sam ponovila s digitalnim i pozitivan. Napravim betu-pozitivna. Naravno da samm sretna i da želim zadržati dijete. Ali ovdje nastaju problemi. Dečko me krivi da sam namjerno prestala uzimati pilule iako to nije istina, uredno sam pila te sam samo 1 dan zakasnila par sati. On tvrdi da to nije moguće, da lažem, da neće odgajati to dijete i da zakonski nemam pravo ni na alimentaciju jer sam lagala da sam na pilulama što nikako nije istina. Nisam planirala to dijete i stvarno sam mislila da se to ne može dogoditi dok pijem pilule ali eto, dogodilo se baš meni. Osjećam se užasno jer mene krivi i optužuje da ga hvatam na dijete, čovjek kojeg beskrajno volim i 3 godine veze.
    Očajna sam i ne znam što da radim, znam samo da želim zadržati to svoje malo čudo samo me strah okoline i osuda, ne želim da se priča da sam lagala da pijem tablete i da sam ga tako pokušala zadržati.
    Izvinite na dužem poštu i molim Vas savjete i malo utjehe, iskustva i IMA LI KOJA MAJKA DA JE TAKO OSTALA TRUDNA?

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Magdalena🌷

    Ćao svima, javljam vam se zbog zbilja ozbiljne i specifične situacije. Naime, s dečkom sam 3 godine i pijem kontracepcijske pilule. Dobivala sam točno u dan. 15.10.sam trebala dobiti m i mislila sam okej kasni dan, dva, pomislila sam možda sam se prehladila i 20.10. Napravim test kao da se smirim, u glavi sigurna da nije moguće kad ono šok i nevjerica-TRUDNA SAM. Radila sam mulerov test koji je odma pokazao 2 crtice te sam ponovila s digitalnim i pozitivan. Napravim betu-pozitivna. Naravno da samm sretna i da želim zadržati dijete. Ali ovdje nastaju problemi. Dečko me krivi da sam namjerno prestala uzimati pilule iako to nije istina, uredno sam pila te sam samo 1 dan zakasnila par sati. On tvrdi da to nije moguće, da lažem, da neće odgajati to dijete i da zakonski nemam pravo ni na alimentaciju jer sam lagala da sam na pilulama što nikako nije istina. Nisam planirala to dijete i stvarno sam mislila da se to ne može dogoditi dok pijem pilule ali eto, dogodilo se baš meni. Osjećam se užasno jer mene krivi i optužuje da ga hvatam na dijete, čovjek kojeg beskrajno volim i 3 godine veze.
    Očajna sam i ne znam što da radim, znam samo da želim zadržati to svoje malo čudo samo me strah okoline i osuda, ne želim da se priča da sam lagala da pijem tablete i da sam ga tako pokušala zadržati.
    Izvinite na dužem poštu i molim Vas savjete i malo utjehe, iskustva i IMA LI KOJA MAJKA DA JE TAKO OSTALA TRUDNA?


    Ima takvih slucajeva, pricala mi je sestra da je njena frendica ostala trudna na pilulama. A ovo za decka da tako reagira mi je zao, zbilja ne zasluzujes nekog tko ti ne vjeruje i optuzuje te da si nesto napravila namjerno sto kako kazes nije istina, moj savjet je da ga ostavis, zasluzujes boljeg, a bebicu samo cuvaj i nemoj se stresirati. ❤️

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar anrim88

    anrim88

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Magdalena🌷

    Ćao svima, javljam vam se zbog zbilja ozbiljne i specifične situacije. Naime, s dečkom sam 3 godine i pijem kontracepcijske pilule. Dobivala sam točno u dan. 15.10.sam trebala dobiti m i mislila sam okej kasni dan, dva, pomislila sam možda sam se prehladila i 20.10. Napravim test kao da se smirim, u glavi sigurna da nije moguće kad ono šok i nevjerica-TRUDNA SAM. Radila sam mulerov test koji je odma pokazao 2 crtice te sam ponovila s digitalnim i pozitivan. Napravim betu-pozitivna. Naravno da samm sretna i da želim zadržati dijete. Ali ovdje nastaju problemi. Dečko me krivi da sam namjerno prestala uzimati pilule iako to nije istina, uredno sam pila te sam samo 1 dan zakasnila par sati. On tvrdi da to nije moguće, da lažem, da neće odgajati to dijete i da zakonski nemam pravo ni na alimentaciju jer sam lagala da sam na pilulama što nikako nije istina. Nisam planirala to dijete i stvarno sam mislila da se to ne može dogoditi dok pijem pilule ali eto, dogodilo se baš meni. Osjećam se užasno jer mene krivi i optužuje da ga hvatam na dijete, čovjek kojeg beskrajno volim i 3 godine veze.
    Očajna sam i ne znam što da radim, znam samo da želim zadržati to svoje malo čudo samo me strah okoline i osuda, ne želim da se priča da sam lagala da pijem tablete i da sam ga tako pokušala zadržati.
    Izvinite na dužem poštu i molim Vas savjete i malo utjehe, iskustva i IMA LI KOJA MAJKA DA JE TAKO OSTALA TRUDNA?


    Pozdrav, ja sam ostala trudna na pilulama u 8 mjesecu ove godine, pila sam ih kao pripremu za mpo postupak, zbog neredovitih cikulsa, no na zalost sam zavrsila sa missed ab. Budi sretna i uzivaj u trudnoci, ja bih sve dala da budem trudna i da cujem srce, a kasnije da drzim bebu u rukama. Znaci, sve je moguce u zivotu, pa tako i trudnoca na pilulama. A decku lijepi reci dovidjenja, jer takva osoba ne zasluzuje ni tebe, ni dijete. Trebao bi biti sretan, neki od nas prolaze pravi pakao da bi dosli do tog plusa, a kada se to i dogodi doceka nas hladni tus, mene vec 4 puta i stvarno se nije lako nositi s time. Zelim ti svu srecu u zivotu, urednu trudnocu, prekrasnu bebu i pravu osobu uz tebe, punu podrske i ljubavi. Sorry na subjektivnosti i emocijama, bas me ovaj tvoj post rastuzio. Sretno, drzi se.💪🤞🙂

    👱‍♀️34
    🧑33, 4 biokemijske, missed ab 6+5(tablete i kiretaza), homozigot pai 1 4g/4g (dobila heparin), hipertenzija (preklopljena renalna arterija), hashimoto

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Magdalena🌷

    Ćao svima, javljam vam se zbog zbilja ozbiljne i specifične situacije. Naime, s dečkom sam 3 godine i pijem kontracepcijske pilule. Dobivala sam točno u dan. 15.10.sam trebala dobiti m i mislila sam okej kasni dan, dva, pomislila sam možda sam se prehladila i 20.10. Napravim test kao da se smirim, u glavi sigurna da nije moguće kad ono šok i nevjerica-TRUDNA SAM. Radila sam mulerov test koji je odma pokazao 2 crtice te sam ponovila s digitalnim i pozitivan. Napravim betu-pozitivna. Naravno da samm sretna i da želim zadržati dijete. Ali ovdje nastaju problemi. Dečko me krivi da sam namjerno prestala uzimati pilule iako to nije istina, uredno sam pila te sam samo 1 dan zakasnila par sati. On tvrdi da to nije moguće, da lažem, da neće odgajati to dijete i da zakonski nemam pravo ni na alimentaciju jer sam lagala da sam na pilulama što nikako nije istina. Nisam planirala to dijete i stvarno sam mislila da se to ne može dogoditi dok pijem pilule ali eto, dogodilo se baš meni. Osjećam se užasno jer mene krivi i optužuje da ga hvatam na dijete, čovjek kojeg beskrajno volim i 3 godine veze.
    Očajna sam i ne znam što da radim, znam samo da želim zadržati to svoje malo čudo samo me strah okoline i osuda, ne želim da se priča da sam lagala da pijem tablete i da sam ga tako pokušala zadržati.
    Izvinite na dužem poštu i molim Vas savjete i malo utjehe, iskustva i IMA LI KOJA MAJKA DA JE TAKO OSTALA TRUDNA?


    Šaljem ti podršku, nadam se da ćeš se odlučiti zadržati bebicu. 🤗💞 Što se tiče dečka, sad je pokazao svoje pravo lice i ne treba ti. Naravno da će morati plaćati alimentaciju ako ti to budeš željela. I naravno da je moguće ostati trudna uz pilule, npr. mojoj sestrični se dogodilo uz kondom (nije pukao, stavili pravilno kaže), ali eto desi se. Pokušaj naći par ljudi (bilo roditelji ili prijatelji) koji te razumiju i pokušaj sama, biti će teško, možda nekad i preteško, ali verujem čvrsto da se sve isplati kada te gledaju i vole dva mala oka. Šaljem zagrljaj 🤗💪❤️

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Hej, prvo ti želim reći da je naravno moguće ostati trudna uz pilule.. ja ih samo u bližoj obitelji imam par koje su tako zatrudnile..  uvijek postoji onaj 1% gdje je moguće, taj si slučaj ovaj puta ti..
    Neka te ne brine što nisi pila točno u sat, jer ja sam ih koristila 3 godine također i pila sam ih zaista svakako i nikad nije došlo do trudnoće.🤷‍♀️
    Jednostavno, igra slučaja.
    A drugo, od srca ti zelim da prihvatis situaciju i da zadrzis dijete jer ovdje nas ima stvarno puno koje jedva čekamo to malo čudo.. a jednostavno nam ne ide i možda nikad to nećemo doživjeti.
    Zato, glavu gore, ispričaj najbližima sve i vidjet ćeš, podršku ćeš sigurno dobiti. 🤗
    Za tvoju vezu neću ništa savjetovati, nadam se da si sama shvatila s kakvim si čovjekom bila i što je najbolje za tebe… 🤷‍♀️ nisam tu da sudim.
    Želim ti od srca da uživaš u svojoj trudnoći i da to dijete bude najvoljenije ikad!❤🥰

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Magdalena🌷

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno cure, puno mi znači da nisam sama pa makar i ovako, preko dopisivanja samo❤️
    Definitivno ću zadržati bebicu, ni u jednom trenutku nisam pomislila ni na što drugo osim  da ću ako Bog da, imati svoju bebu.
    Što se tiče dečka ne vjerujem da će  biti drugačije hladne glave jer nema šta mi nije rekao počevši od toga da sam lagala da pijem pilule do toga da sam to namjerno da ga zadržim i tako dalje. Njegovi su također burno reagirali i nisu bili baš sretni. U jednom trenutku mi je i prijetio da će me tužiti da sam lagala ako ne pobacim. Može li on to stvarno napraviti? Stvarno sam očajna i nikad se to nisam nadala od njega
    Jako mi je teško, ali eto…valjda bude bolje 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Magdalena🌷

    Hvala vam puno cure, puno mi znači da nisam sama pa makar i ovako, preko dopisivanja samo❤️
    Definitivno ću zadržati bebicu, ni u jednom trenutku nisam pomislila ni na što drugo osim da ću ako Bog da, imati svoju bebu.
    Što se tiče dečka ne vjerujem da će biti drugačije hladne glave jer nema šta mi nije rekao počevši od toga da sam lagala da pijem pilule do toga da sam to namjerno da ga zadržim i tako dalje. Njegovi su također burno reagirali i nisu bili baš sretni. U jednom trenutku mi je i prijetio da će me tužiti da sam lagala ako ne pobacim. Može li on to stvarno napraviti? Stvarno sam očajna i nikad se to nisam nadala od njega
    Jako mi je teško, ali eto…valjda bude bolje


    Za sta da te tuzi? Hahahahaa….ne moze ti nista….da bi dobivala alimentaciju jedino  moras proci kroz postupak dokazivanja ocinstva to moze biti glavobolja ali za ostalo sto bi kod nas rekli: Moze mahati usima 😜
    Iskreno da sam ja na tvom mjestu ja ne bi ni tu alimentaciju uzimala od tog hemeroida od covjeka…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Magdalena🌷

    Hvala vam puno cure, puno mi znači da nisam sama pa makar i ovako, preko dopisivanja samo❤️
    Definitivno ću zadržati bebicu, ni u jednom trenutku nisam pomislila ni na što drugo osim da ću ako Bog da, imati svoju bebu.
    Što se tiče dečka ne vjerujem da će biti drugačije hladne glave jer nema šta mi nije rekao počevši od toga da sam lagala da pijem pilule do toga da sam to namjerno da ga zadržim i tako dalje. Njegovi su također burno reagirali i nisu bili baš sretni. U jednom trenutku mi je i prijetio da će me tužiti da sam lagala ako ne pobacim. Može li on to stvarno napraviti? Stvarno sam očajna i nikad se to nisam nadala od njega
    Jako mi je teško, ali eto…valjda bude bolje

    Za sta da te tuzi? Hahahahaa….ne moze ti nista….da bi dobivala alimentaciju jedino moras proci kroz postupak dokazivanja ocinstva to moze biti glavobolja ali za ostalo sto bi kod nas rekli: Moze mahati usima 😜
    Iskreno da sam ja na tvom mjestu ja ne bi ni tu alimentaciju uzimala od tog hemeroida od covjeka…


    Ne bi ni ja od tog bolesnika nista uzela Nije mi jasno da nakon toliko godina veze takva reakcija

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar anrim88

    anrim88

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Dijete zasluzuje alimentaciju, to je za njega i njegovu budnucnost i to zasluzuje od svog oca, pogotivo ivakvog oca. Ovo s tuzbama je cista glupost, to ti mogu reci kao pravnik. Pazi na sebe i bebu i okruzi se pozitivnim ljudima. ❤️

    👱‍♀️34
    🧑33, 4 biokemijske, missed ab 6+5(tablete i kiretaza), homozigot pai 1 4g/4g (dobila heparin), hipertenzija (preklopljena renalna arterija), hashimoto

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Makni se od njega što prije, strašno je to što ti prijeti da moraš pobaciti, bolje da ne komentiram dalje… 😤Što se tiče tužbi s njegove strane, ništa od toga. Ukoliko ga tužiš za očinstvo morat će plaćati alimentaciju, ali to je naravno na tebi. I da nemoj se kriviti što si mislila da je drugačiji, ima takvih situacija, nekad jednostavno se zaljubimo i ne vidimo ništa drugo..

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.