Ostala trudna uz pilule

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Polako, mislit ces o alimentaciji kad za to dodje vrijeme. Drago mi je da zelis zadrzati bebicu i to je ispravna odluka ❤ samo bih se posavjetovala s ginekologom je li trudnoca rizicna s obzirom da si zatrudnila uz kontracepsijske pilule, a ako je sve okej, uzivaj i cekaj svoju bebicu. Tog decka ne trebas kraj sebe. Tko zna, mozda se jednog dana i opameti. Moj tata kad je moja mama ostala trudna s mojom sekom je slicno reagirao, a evo ih danas 40 godina u braku i to se jos uvijek vole. Na kraju je bio sretan sto je mama odlucila zadrzati bebu uz svo njegovo nagovaranje da pobaci i molio je za oprost. Muski su takvi, ne razume kako je nositi zivo bice u sebi. To je tvoje dijete kojem ces vrlo brzo vidjeti kako kuca srce i tad se jos dodatno vezati uz njega ❤🙏🏻
    I da, nema on tebe zasto optuzivati, neka se informira malo i shvati da u svakom odnosu bez obzira na kontracepciju postoji onaj 1% sanse za trudnocom. Znam da ti je sok, ali sigurna sam da nisi sama i da je tvoja obitelj uz tebe. A tog decka stvarno savjetujem da ostavis pa ako ikad dodje pameti mozes moozda promislit da mu oprostis, ali ovo ponasanje sad je dno dna.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Magdalena🌷

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala još jednom svima na odgovoru, jako mi znači vaša podrška i riječi utjehe. Ne mogu shvatiti samo da  misli da sam lagala, čovjek kojeg navodno poznam dobro. Prerazočarana sam i ne ide mi u glavu.
    Tvrdi da je najbolje da abortiram što nikako ne želim i znam da se on promijeniti neće i da ću ostati sama, ali mi žene smo jake🥰
    Još mi na to sve kaže tko će re jednog dana trebati samu s djetetom 

  • Magdalena🌷

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Svakako da ću se prvo posavjetovati s ginekologinjom. Naručena sam u idući utorak.😁😁😁
    A i on i njegovi na to svs kažu trebalo je sve redom, valjda prvo ide brak eto ne znam..očajna sam

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Magdalena🌷

    Svakako da ću se prvo posavjetovati s ginekologinjom. Naručena sam u idući utorak.😁😁😁
    A i on i njegovi na to svs kažu trebalo je sve redom, valjda prvo ide brak eto ne znam..očajna sam


    Draga moja, da je on ikad o tebi razmisljao kao buducoj zeni, ne bi ovako reagovao kad je cuo za dijete. Iskreno se nadam da neces pristati na takav prisilan brak cak i da te sada pita. I koliko je vama uopste godina? Vidim da decko mora sve sa roditeljima da provjeri, djeluje mi da je u pitanju neki balavac koji jos nije sisao sa mamine sise…🤔

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Magdalena🌷

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ma neće me pirati hehe i da pita ne bi pristala nakon svega. Njemu je 22, meni 21
    Jesmo mladi, nije planirano, uzimala sam pilule pa eto uvijek postoji neki rizik šta mogu sad. Još uvijek sam na faksu i znam da neće biti lako ali to je moje tijelo i ja odlučujem

  • honeyhoney

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Hej bok, prvo da izrazim suosjećanje sa situacijom u kojoj si se našla… Htjela sam ti samo reći da ovakvo njegove riječi ne govore ništa o tebi nego samo o njemu. Umjesto da preuzme odgovornost i sudjeluje u svemu s tobom on bježi glavom bez obzira.

    Žao mi je da si ne ovakav način morala upoznati kakav je doista, nadam se da u svojoj okolini imaš ljude koji će ti biti podrška i pomoć. Svakako ti je bolje bez njega ovakvog u životu. Doista se nije ponio kao čovjek

    Termin 6.4.2023.
    ZG
    Druga beba <3

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Magdalena🌷

    Ma neće me pirati hehe i da pita ne bi pristala nakon svega. Njemu je 22, meni 21
    Jesmo mladi, nije planirano, uzimala sam pilule pa eto uvijek postoji neki rizik šta mogu sad. Još uvijek sam na faksu i znam da neće biti lako ali to je moje tijelo i ja odlučujem


    Ma nisi ni prva ni zadnja tako mlada na faksu da si zatrudnila, niti si ti nesto kriva. Samo moras biti svjesna da koliko god je to tvoje tijelo , dijete je podjednako njegovo kao i tvoje, odnosno imate ista prava… 
    Ja bi ti savjetovala da se sada dok si trudna nicim ne zamaras osim sa sobom i bebicom, vjerujem da ce tvoji roditelji pomoci ( btw, sta ti oni kazu, jesi li im rekla) a ostali ako nisu tu s tobom, nisu vrijedni i ne trebaju ti. A kada se rodi onda dobro promisli zelis li njega samo zbog alimentacije provlaciti po papirima, jer onog momenta kad ga upises kao oca djeteta, otvaras mu mogucnosti da se inati oko skrbnistva, uglavnom da te zajebava i poprilicno je mucno i dugo traje…ali sve to ostavi nakon rodjenja djeteta, prvo treba proci cijelu trudnocu pa onda sve ostalo, otac se moze i naknadno upisati… 

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar anrim88

    anrim88

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Pilule ti ni malo ne utjecu na trudnocu, ja sam to sve prosla, mislim na trudnocu i pilule, no na zalost srce moje bebe nije nastavilo kucati. Tako da oko toga nemas brige, samo neka ti sve bude u redu. Sretno.

    👱‍♀️34
    🧑33, 4 biokemijske, missed ab 6+5(tablete i kiretaza), homozigot pai 1 4g/4g (dobila heparin), hipertenzija (preklopljena renalna arterija), hashimoto

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    On ima 22 i da, to je balavac. Ti iako imas 21 vidim da si zrelija, ali to tako vecinom i biva, zene su uvijek zrelije od muskaraca. Vjerujem da ce se opametit on jednog dana, ali ce mu tad biti kasno jer ces ti tad nac vec nekog tko te cijeni i voli ☺ sad se koncentriraj na bebicu u trudnocu, sve ostalo nije vazno. I iskreno, nije samo tvoje tijelo u pitanju, bebica vec itekako ima svoje tijelo tako da mi je jako drago da ne razmisljas o abortusu. Vidjet ces da ce na kraju sve biti kako treba, sve se dogadja s razlogom. I btw, zasto prvo mora ic brak pa beba? Moj decko i ja smo evo, krenili radit bebu i sad cekamo bebu koju smo zeljeli, a nismo se jos vjencali, tako da su to budalastine i price iz 15.stoljeca.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Magdalena🌷

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ne vjerujem da će se opametiti. Obitelj ga savjetuje protiv mene. Njegova sestra to smatra užasnim što nismo išli nekim “redom” hahahahhaha što je on i potvrdio da “FINO” treba sve svojim redom u da je ovo suludo te da je prerano, a ona mislim da je ljubomorna jer ima 30, a njen momak 34 i nemaju djece i sada se na meni iskaljuje. Prije toga nam je odnos bio super, ali preko ovoga neću preći niti imam volje i živaca.
    I ja sam bila začuđena plusićem na testu, bila sam u šoku ali ni u jednom trenutku nisam bila tužna. Kad su se slegle emocije odma sam bila presretna😁😁😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.