Omiljeni lik iz crtića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Koji je vašem djetetu omiljeni lik iz crtića? Tri odgovora na ovo pitanje koje nam ostavite od petka 4. srpnja do utorka 8. srpnja nagradit ćemo s po dvije ulaznice za animirani film "Poštar Pat" u kinima Cinestar. Uz odgovore obavezno napišite u koje kino želite ići.
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/darujemo-kinoulaznice-za-crtic-postar-pat-1695

  • dipo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Omiljeni lik je maca od poštara Pata :-)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Omiljeni lik, mislim da ne moram ni pogađati, s obzirom da se i naš ljubimac zove maca Jezz, Poštara Pata imamo u nekoliko nastavaka a i naš poštar u kvartu je nazvan Pat! Ukoliko se odlučite za nas nama najviše odgovara Cinestar u Branimir centru.

  • nana21

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Poštar Pet, cinestar arena imax

  • Avatar miki11

    miki11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    omiljeni lik moga starijeg sina je mačak Jazz, a pjesmica u najavnoj špici crrtanog filma pjeva se iz petnih žila...bilo da je hrvatska ili engleska verzija
    sad je i malđi sin počeo gledati uz brata crtani tako da će Poštra Pat još dugo ostati u našem domu
    ako se odlučite za nas nama odgovara kino u City Centru East
    hvala
    lp

    lela 13

  • nifa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mačak jazz.
    Cinestar Zadar

  • Avatar damdinamo

    damdinamo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Omiljeni lik moje djece  i mene samog je vjeverica  iz Ledenog doba

  • Avatar damdinamo

    damdinamo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    cinestar Varaždinomiljeni lik moje djece i mene samog je vjeverica iz Ledenog doba

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Omiljeni lik moje djevojčice je
    Winxica Bloom.
    Cinestar Varaždin

  • Avatar niki_m

    niki_m

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Peppa pig!Cinestar Arena ili Avenue Mall.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.