Omiljeni lik iz crtića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvekanka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Jedna divna djevojčica koja se zove princeza Sofia.

  • Raketica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kako su moji princ i princeza rasli tako su se mijenjali i omiljeni likovi, no neki ostaju vječno dragi poput Peppe pig,  Tomya i Jerya, Hlapića i naravno Poštara Pata kojeg obožavaju.

    Neki dan vidimo reklamu za crtani film Poštar Pat i kažem ja svojoj 7-godišnjoj princezi da ćemo ona i ja ići u kino gledati, a pita 11-godišnji princ a ja, zašto ja ne bi išao s vama. Ja mu kažem pa mislila sam da si već veliki i da te Poštar Pat ne zanima, a on meni odgovori: Pa kako me ne bi zanimao to mi je jedan od najdražih crtića. To je samo dokaz da nikad nisu preveliki (pa ni mi) za pogledati dobar crtić.

  • Raketica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cinestar Arena Zagreb

  • Spyro77

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Princeza (6 god) obožava princezu Sofiu, a princ (3 god) pčelicu Maju (nova)

  • Spyro77

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Spyro77


    Princeza (6 god) obožava princezu Sofiu, a princ (3 god) pčelicu Maju (nova)

    zaboravih dodati, Cinestar Arena ZAgreb

  • andrea.basictalijancic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja Klarica (7) obožava MIa i ja…tj. Miu…..Cinestar Split

  • Odesa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sinu Garfield, kćeri Petar Pan

  • simunL

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštar Pat i mačak Jazz. Cinestar Slavonski Brod

  • pletenica

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pepa Pig je zakon…njena mama prase, brat George i tata prase :) 
    Cinestar Arena

  • Avatar patriktoni

    patriktoni

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    I starijem, a sada i mlađem sinu najdraži likovi iz crtića su legendarni Pat i Mat iz crtanog filma A je to.
    Supruga i ja uživamo kad se oni slatko smiju dok ih gledaju.
    Karte za Cinestar Portanova Osijek. Hvala.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.