Omiljeni lik iz crtića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jaankica

    jaankica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Omiljeni nam je Marty iz Madagaskara, te auto Rory

  • Avatar jaankica

    jaankica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cinestar Osijek Portanova

  • Doda5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Omiljeni lik iz crtića Poštar Pat nam je Aldo i sin pokupio od njega ono kad kaže ti vrapca :)
    Cinestar Osijek Portanova !

  • Doda5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Doda


    Omiljeni lik iz crtića Poštar Pat nam je Aldo i sin pokupio od njega ono kad kaže ti vrapca :) Pjesmicu je zapamtio i obožava gledati taj crtić i pjesvušiti te već zna neke epizode napamet tko šta kaže.
    Cinestar Osijek Portanova ! Moj sin od 2 godine bi bio presretan kino ulaznicom.
  • Raketica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kako djeca rastu mijenjaju se i omiljeni likovi, no neki ostaju zauvijek dragi. Mojima su to Pepa Pig, Tom i Jery, Fifi, Poštar Pat i dr.

    Neki dan kad smo vidjeli reklamu za ovaj crtani film, rekla sam svojoj 7-godišnjoj curki kak ćemo nas dvije ići u kino, a 11-godišnji sin me pitao: A zakaj ja ne bi išao? Ja njemu odgovorim: Pa mislila sam da tebe taj crtić ne zanima,  da si već “veliki”, a on meni uvrijeđeno “pa meni je Poštar Pat jako drag i htio bi ga ići gledati”. Tako da nikad nisu veliki (a ni mi) za pogledat crtić sa omiljenim junakom.

  • Avatar ninanesto

    ninanesto

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ti vrabca ! Aldo im je najdraži
    Klinci bi bili oduševljeni da ga vide na velikom platnu
    branimir centar zagreb

  • Avatar 57

    57

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Jutros mi necakinja dode u posjet i vice TETA, POSTAR PAT TI JE U KINU! Logiram se na klokanicu i puf,prvo sto vidim dijele ulaznice za Pata.. Mislim da ne moram pisati tko je najdrazi lik iz crtica,Pat i naravno princeze. Bez njih se ne moze..  ;) Najljepse iznenadenje i uzivanje s necakinjama provesti dan.
    Zato Osijek Portanova ili Vukovar Golubica. 
    Obozavam crtice i osjecaj da sam u dusi jos uvijek dijete.. :) <3

  • mmke

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mi nikada nismo čuli za crtić poštar pat 
    Avenue mall zg

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Moj Matej obožava Poštara Pata,imamo čak i par dvd-ova s crtićem o poštaru najdraži lik mu je uz Pata i njegov mačak ĐES,
    voljeli bi osvojiti ulaznice za naš cinestar u Portanovoj Osijek!

  • ivana2111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Omiljeni lik joj je Postar Pat i macak Jess… :)
    Ako osvojimo karte to ce joj bit prvi posjet kinu :) 
    Cinestar Split

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.