Od transfera do bete

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Mene danas probudila strasna bol da cu dobit mengu danas mi datum za dobit,nadam se da nece doci

    Tako ti je i meni bilo točno na dan kad je trebala doći ♥️ a nije došla 😂🤩. Jučer vadila betu 204.3 ♥️♥️♥️♥️♥️


    Čestitam!!!! 🙂🙂🙂🙂🙂

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Hvala svima ♥️ vjerujem da bude i kod vas sve super ♥️♥️♥️♥️ ja još sutra čekam betu da vidim da se dupla. Tako da sam još uvijek na iglama ♥️♥️

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt koji je tebi danas dan nakon transfera?kako se osjecas? Dal te boli šta?

  • medi89

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Drage moje čestitam od srca !!!!!!!

    Meni je danas 7 dan od transfera , 3 dan su mi vraćena 2 osmostanična embrija , ja nemam nikakve siptome , osim da vec tri dana imam grceve kao da cu dobiti, nisu jaki kao menstrualni ali su prisutni, također sam dosta umorna a iscjedak je od utrogestana jer ga stavljam 3*2  dnevno…imate li kakve riječi utjehe za mene jer ja ludim !!!!!!!!!!!!

    Želim male bebane <3 <3 <3

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    medi89

    Drage moje čestitam od srca !!!!!!!

    Meni je danas 7 dan od transfera , 3 dan su mi vraćena 2 osmostanična embrija , ja nemam nikakve siptome , osim da vec tri dana imam grceve kao da cu dobiti, nisu jaki kao menstrualni ali su prisutni, također sam dosta umorna a iscjedak je od utrogestana jer ga stavljam 3*2 dnevno…imate li kakve riječi utjehe za mene jer ja ludim !!!!!!!!!!!!


    Draga sve je to normalno. Ja sam na svako bockanje u trbuhu i oko njega skakala od straha   Boljelo me ko da budem procurila svaki čas. Jajnici su plesali kazačok a križa ko da imam 90 godina. I onda je svaki dan bilo sve manje i manje. Nije to bila noć za umrijeti nego čisto onako osjećam da imam jajnike i križa.. Radi ono što voliš. Ja sam 2 tjedna bila doma i dobila sam zlatnu medalju u čovječe ne ljuti se  na face 😂😂😂

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Colt koji je tebi danas dan nakon transfera?kako se osjecas? Dal te boli šta?


    Koka danas mi je 18 dan i nije mi ništa. Samo sam jako jako umorna  Kako si ti. Šaljem veliku pusu

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Colt koji je tebi danas dan nakon transfera?kako se osjecas? Dal te boli šta?

    Koka danas mi je 18 dan i nije mi ništa. Samo sam jako jako umorna Kako si ti. Šaljem veliku pusu


    Evo dobro sam ,cekam da dodje m da znam od prilike kad ce u 3mj pa krecemo ponovo…

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Colt

    johan

    Colt koji je tebi danas dan nakon transfera?kako se osjecas? Dal te boli šta?

    Koka danas mi je 18 dan i nije mi ništa. Samo sam jako jako umorna Kako si ti. Šaljem veliku pusu

    Evo dobro sam ,cekam da dodje m da znam od prilike kad ce u 3mj pa krecemo ponovo…


    Samo hrabro 🐾🐾🐾

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Colt

    johan

    Colt koji je tebi danas dan nakon transfera?kako se osjecas? Dal te boli šta?

    Koka danas mi je 18 dan i nije mi ništa. Samo sam jako jako umorna Kako si ti. Šaljem veliku pusu

    Evo dobro sam ,cekam da dodje m da znam od prilike kad ce u 3mj pa krecemo ponovo…

    Samo hrabro 🐾🐾🐾


    ❤❤❤

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure :)
    Evo da se i tu javim, pošto uskoro i ja budem bila u danima išćekivanja. Javila sam se već na forum potpomognuta oplodnja.

    Nova sam ovdje, ali već neko vrijeme sam u ovome. Pa da vam ukratko ispričam svoju priču. Pokušavamo tri godine i početkom prošle smo krenuli skupljati nalaze. Ugl. mužev spermiogram uredan, meni anovulacijski ciklusi.
    22.10.2018. - 1. AIH - ništa
    16.11.2018. - 2. AIH - ništa
    Pa smo krenuli na IVF u stimuliranom
    09.02.2019. sam išla na aspiraciju, izvađeno 18 oocita, od toga 8 zrelih js, a 4 ih se oplodilo i došlo u stadij blastociste i zamrznute su sve zbog opasnosti od hiper…
    15.03.2019. idem na prvi FET
    Eto ukratko, sretna što će uskoro doći taj dan, ali opet strah me neuspjeha. 

    Uvijek me oraspoloži kad pročitam pozitivne ishode 

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.