Od transfera do bete

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Ja sad pronasla test koji sam narucila na ebayu davno pa cu isprobat ujutro da vidimo šta on pokazuje 😄

    Meni danas 8 dan. Ne radim testove od straha da je prerano i da bude zato pokazalo negativno. Vađenje krvi po doktorici u utorak ali sve mislim da bi išla u ponedjeljak


    Ja sam strasno nestrpljiva nemogu si pomoci 😁😏

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Bokic.
    Meni bila ovulacija 04.po lh trakicama i prema govoru moga tijela.
    15.02.trebam dobiti.
    Probada me jako u jajnicima, bole.me cice,.kicma me rastura iznad guze, toliko me na par sekundi presjeklo u jajniku da sam mislila da necu moci se pomaknuti.dal su to neki prvi znaci ili ipak samo PMS? 😟😑😑😑

    [lilypie.com]

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    johan

    Colt

    johan

    Ja sad pronasla test koji sam narucila na ebayu davno pa cu isprobat ujutro da vidimo šta on pokazuje 😄

    Meni danas 8 dan. Ne radim testove od straha da je prerano i da bude zato pokazalo negativno. Vađenje krvi po doktorici u utorak ali sve mislim da bi išla u ponedjeljak

    Ja sam strasno nestrpljiva nemogu si pomoci 😁😏


    Cure moje ja danas napravila gravidnost ultra mini test i negativan a ona dva su nazirala drugu crtu dal imao tko kakva iskustva s tim testom?i sta je sad to

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Mislim da sam ja malo uranila s tim testovima ipak mi danas 8 dan a embrij vracen nakon 2 dana,al mi strasni pritisak koda cu dobit mengu 😏🤔

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Mislim da sam ja malo uranila s tim testovima ipak mi danas 8 dan a embrij vracen nakon 2 dana,al mi strasni pritisak koda cu dobit mengu 😏🤔


    Polako draga. Izludit ćeš. Radi nešto što te veseli i opušta. Čuvaj živce. ♥️♥️♥️♥️♥️

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    tinika

    Bokic.
    Meni bila ovulacija 04.po lh trakicama i prema govoru moga tijela.
    15.02.trebam dobiti.
    Probada me jako u jajnicima, bole.me cice,.kicma me rastura iznad guze, toliko me na par sekundi presjeklo u jajniku da sam mislila da necu moci se pomaknuti.dal su to neki prvi znaci ili ipak samo PMS? 😟😑😑😑


    Draga ja ju moram dobit 12.2 ista stvar kao kod tebe,pritisak u jajnicima,danas me pocele grudi boljet i probada me u ledjima,bas onaj osjecaj koda cu dobiti… 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Mislim da sam ja malo uranila s tim testovima ipak mi danas 8 dan a embrij vracen nakon 2 dana,al mi strasni pritisak koda cu dobit mengu 😏🤔

    Polako draga. Izludit ćeš. Radi nešto što te veseli i opušta. Čuvaj živce. ♥️♥️♥️♥️♥️


    DraGa pokusavam se opustit al nejde bas😏 pogotovo kad me tak zašarafi koda cu dobit 😏🤔

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Kako se uopce broje dani,transfer je nulti dan ili??

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Kako se uopce broje dani,transfer je nulti dan ili??


    Da. Dan transfera se vodi kao nulti dan. Rano je to sve još. I mene je boljelo ko da budem dobila pa još nisam. Ali i dalje imam iscjedak  Drži se i nemoj misliti na torticu  ♥️💪

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Kako se uopce broje dani,transfer je nulti dan ili??

    Da. Dan transfera se vodi kao nulti dan. Rano je to sve još. I mene je boljelo ko da budem dobila pa još nisam. Ali i dalje imam iscjedak Drži se i nemoj misliti na torticu ♥️💪


    Danas mi onda 10 dan ,a tebi?mene tak vec boli par dana ,ma i ja imam iscjedak al mislim da to od utragestana 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.