Od transfera do bete

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Čestitke!!!!!😃😃😃😃😃😃

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar malimaj

    malimaj

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Zilla

    Bok svima,
    prvi UZV uspjesno obavljen - s 5+3 od ZM, odnosno tocno 3 tjedna od transfera vide se dvije pravilne gestacijske i zumanjčane vrečice ❤️❤️
    Sad moram preživit dva tjedna do sljedećeg pregleda 😊😊

    Cestitam!!! Cuvaj mrve😊

  • Zilla

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Hvala cure :)

    Zilla

    https://lbdf.lilypie.com/rm8Lp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ej drage moje evo meni danas 4 dan nakon transfera,u petak 1.2 bio pa taj dan racunam kao nulti a vi?? Evo ja imala 1 j.s 4 stanicnu i vracena nakon 2 dana prirodni ivf,ja odd transfera osjecaj jajnike i ledja cjelo vrijeme a jucer i danas me ulovio neki grc od 5min trajanja al strasni bolovi u jajnicima

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Meni danas 4 dan nakon transfera i danas 2 puta imala strasne grčeve od 3 do 5min,dal netko zna šta bi to moglo biti??

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Meni danas 4 dan nakon transfera i danas 2 puta imala strasne grčeve od 3 do 5min,dal netko zna šta bi to moglo biti??


    Implatacija možda? Mene tu i tamo provode lagano. Umorna sam i stalno pišam. Imam podočnjake ko pijanac i cice me užasno bole. S tim da mi je lijeva veća 😁. Neznam više jell si umišljam da mi je nešto ili mi zbilja je. Dana 6 dan. Brojim ko da na godišnji idem 😁😁. Sretno svima

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Meni danas 4 dan nakon transfera i danas 2 puta imala strasne grčeve od 3 do 5min,dal netko zna šta bi to moglo biti??

    Implatacija možda? Mene tu i tamo provode lagano. Umorna sam i stalno pišam. Imam podočnjake ko pijanac i cice me užasno bole. S tim da mi je lijeva veća 😁. Neznam više jell si umišljam da mi je nešto ili mi zbilja je. Dana 6 dan. Brojim ko da na godišnji idem 😁😁. Sretno svima


    Pa neznam šta je al cjelo vrijeme osjecam jajnike al jucer me bas ulovio grč,mene cice nebole nego danas me probudila bol koda cu mengu dobit

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt kako si danas?

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Colt kako si danas?


    Koma. Imam osjećaj da budem mengu dobila. Čak sam i plakala malo prije a nisam svo ovo vrijeme niti pomislila na išta drugo osim pozitivno. Baš me nekako boli a i termin menge je sutra. #luda#

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Colt kako si danas?

    Koma. Imam osjećaj da budem mengu dobila. Čak sam i plakala malo prije a nisam svo ovo vrijeme niti pomislila na išta drugo osim pozitivno. Baš me nekako boli a i termin menge je sutra. #luda#


    Pa kad si bila na transferu?? Meni sutra 6 dan nakon a u utorak mi termin za dobit mengu ,ma to se mozda gnjezdi nemoj bit negativna odmah,meni je cjelo vrijeme osjecaj da cu dobiti pritisak…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.