Od transfera do bete

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Colt

    johan

    Colt kako si danas?

    Koma. Imam osjećaj da budem mengu dobila. Čak sam i plakala malo prije a nisam svo ovo vrijeme niti pomislila na išta drugo osim pozitivno. Baš me nekako boli a i termin menge je sutra. #luda#

    Pa kad si bila na transferu?? Meni sutra 6 dan nakon a u utorak mi termin za dobit mengu ,ma to se mozda gnjezdi nemoj bit negativna odmah,meni je cjelo vrijeme osjecaj da cu dobiti pritisak…


    Na transferu bila u četvrtak. Znači danas 7 dan. I danas je dan D za dobiti. Ne mogu pratiti na svim temama pa više manje pišem na obje 😂. Pozitivno ja razmišljam cijelo vrijeme ali ovi grčevi i iscjedak nekak se bojim ali nadam se da je samo implatacijsko 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Colt

    johan

    Colt

    johan

    Colt kako si danas?

    Koma. Imam osjećaj da budem mengu dobila. Čak sam i plakala malo prije a nisam svo ovo vrijeme niti pomislila na išta drugo osim pozitivno. Baš me nekako boli a i termin menge je sutra. #luda#

    Pa kad si bila na transferu?? Meni sutra 6 dan nakon a u utorak mi termin za dobit mengu ,ma to se mozda gnjezdi nemoj bit negativna odmah,meni je cjelo vrijeme osjecaj da cu dobiti pritisak…

    Na transferu bila u četvrtak. Znači danas 7 dan. I danas je dan D za dobiti. Ne mogu pratiti na svim temama pa više manje pišem na obje 😂. Pozitivno ja razmišljam cijelo vrijeme ali ovi grčevi i iscjedak nekak se bojim ali nadam se da je samo implatacijsko


    Ma i ja ti stalno imala pritisak a danas nista bas nista!!! Sta je to sad.  Nekuzim

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu
    Test
    Test

    nisam mogla izdrzat ,6 dan kon transfera,sta vi mislite,ja vidim blijedu crtu al neznam dal sam to umislila

  • ivanab0610

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Ja vidim neku crticu 😻 

  • ivanab0610

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Al čisto fa znaš to je turbo rano. Strpi se malo, i onda će bit debela crta ❤️

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    ivanab0610

    Al čisto fa znaš to je turbo rano. Strpi se malo, i onda će bit debela crta ❤️


    Da da svjesna sam al nisam mogla izdrzaji

  • ivanab0610

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Da i ja sam jučer, 9 dan napravila. Pa mi je digitalni prvi put otkad to radim pokazao minus, i oštru crtu plus al nije ispunjena do kraja. Al jučer sam cijeli dan imala užasne grčeve kao da ću dobit. Da bi kasnije na ulošku vidjela roskasto cm dva veličine mrlju. I stali grčevi. Krv vadim u sub kad mi je Dr rekao🤷🏻‍♀️

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ja sad pronasla test koji sam narucila na ebayu davno pa cu isprobat ujutro da vidimo šta on pokazuje 😄

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    johan

    Ja sad pronasla test koji sam narucila na ebayu davno pa cu isprobat ujutro da vidimo šta on pokazuje 😄


    Meni danas 8 dan. Ne radim testove od straha da je prerano i da bude zato pokazalo negativno. Vađenje krvi po doktorici u utorak ali sve mislim da bi išla u ponedjeljak 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Evo test sa e baya ,nazire se druga crtica ( nadam se da ju i vi vidite 😏) uz to da sam ga masu put radila nikad nije ni sjena bila druga crtica,sad prvi put u 5godina ,molim vas misljenje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.