Normalna dječja temperatura

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Snjeska

    Snjeska

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Koja je normalna dječja temperatura? Imamo godinu i pol i dijete mi je (kako doktorica kaže) dobrog općeg stanja, ne kašlje, ne šmrće, jede sve, ima dobar apetit, igra se, trči i sve je ok, samo ima temperaturu oko 37,2 i to predvečer. Ujutro je u pravilu oko 36,9, 37,0. Ne želim stalno kod doktorice ići radi toga, jer u pravilu tamo pokupi neki virus, ali ja više ne znam zašto on stalno ima temperaturu oko 37.
    Hvala!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Snjeska


    Koja je normalna dječja temperatura? Imamo godinu i pol i dijete mi je (kako doktorica kaže) dobrog općeg stanja, ne kašlje, ne šmrće, jede sve, ima dobar apetit, igra se, trči i sve je ok, samo ima temperaturu oko 37,2 i to predvečer. Ujutro je u pravilu oko 36,9, 37,0. Ne želim stalno kod doktorice ići radi toga, jer u pravilu tamo pokupi neki virus, ali ja više ne znam zašto on stalno ima temperaturu oko 37.
    Hvala!

    Gdje mu mjeriš temperaturu?

  • Avatar Snjeska

    Snjeska

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Rektalno. I oduzmem 0,5.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Snjeska


    Rektalno. I oduzmem 0,5.

    U guzi ti je inače veća temperatura, mislim da ovo nije ništa zabrinjavajuće. Pazi dok mjeriš da je potpuno smiren odnosno nikakva igra ili skakanje prije, jer ti začas povisi za 0,5. Ima godinu i pol, ako je miran, izmjeri mu ispod pazuha da se još dodatno uvjeriš. To ne mora biti ništa jer kod djece je inače malo temperatura veća a ispod 38,5 se niti ne snižava, tako da on definitivno nema temperaturu.

  • Lana12

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Da to i mene zanima, koja je normalna dječja temperatura?Čula sam razne priče i informacije i nikako shvatit koja je istinita..

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Lana


    Da to i mene zanima, koja je normalna dječja temperatura?Čula sam razne priče i informacije i nikako shvatit koja je istinita..

    Ispod pazuha do 37 rektalno 37,5

  • zivkovicrea

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    A u uhu?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.