Niski progesteron

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    tonina, samo ne gubi nadu meni je počela ginekologica govoriti za umjetnu oplodnju (znači stanje je bilo alarmantno) pa sam zatrudnjela s klomifenom, tak da ništa nije nemoguče, kad budeš se najmanje nadala, doći će i bebica

    [lilypie.com]

  • Marijančica@pomarančica.com

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Čitam jer imam manjak progesterona sada u trudnoći, a imala sam manjak progesterona i prije 10ak godina kada su mi isto stvari kasnile tj. preskočile čak tri mjeseca - a tada nije bilo razloga ni pomisliti na sumnju o trudnoći jer sam bila samac.
    Sada pijem progesteron i vjerujem da će mi pomoći održati trudnoću, ali sjećam se i onih bljedunjavo rozih menstruacija punih 6 mjeseci kad sam prije 10 godina pila progesteron. Bile su to umjetne menstruacije. Kasnije je razina progesterona bila okej, a pila sam i čaj od vrkute koji je možda činio svoje, ali nisam to baš primjećivala. Kasnije sam slučajno, zbog prehlade, otkrila KRALJICU ČAJEVA - KADULJU i više mi se puta potvrdilo isto - ako pijete čaj od kadulje u sredini ciklusa - menstruacija stiže točno 28. dan (inače meni je znala dolaziti nakon 30 pa 43 pa 37 pa 35 pa 32 itd - poremećeno, i to godinama)! 
    Ako se mene pita, kada stvari postanu neredovite, najbolji lijek je ČAJ OD KADULJE! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.