Nepravilni ciklusi i trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MamaWannaBe

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.
    Zanimaju me iskustva cura sa nepravilnim i neredovitim ciklusima. Ja jedan mjesec dobijem…pa dva ne, pa opet dobijem..pa tri ne.. itd. 
    Zadnji dan mjesecnice mi je bio 15.6.  Poslije toga smo 19.6., 20.6. i 23.6. imali nezasticen odnos. 
    Ja ne znam kako da si uopce izracunam plodne dane.. kad ne dobijem svaki mjesec. Po kalkulatoru koji sam instalirala pise da je ovulacija bila 22.6. 
    Mene vec 3 dana boli glava, donji dio ledja.. danas sam imala mucninu, povracala..malaksalost.. onak osjecaj kao da cu se svakog trena srusiti. Cijeli dan lezim.. nisam na suncu.. 

    Jel moguce da je to povezano sa trudnocom ili je to neka zelucana viroza 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Kod nepravilnih ciklusa je problem sta se O ne desava uvijek na isti DC. Mozes si pomoc sa LH trakicama. Kalkulator ti nije bas mjerodavan kod nepravilnih ciklusa jer on racuna prosjek itd.  Ja bi ti preporucila da LH trakice piskis odmah nakon zadnjeg dana M posto ne znas kad je sljedeca pa ces vidjeti. A za simptome.stvarno ne znam sta bi rekla jer svaka je zena za sebe. 😁

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Mamma, slazem se s Martinom. Probaj s trakicama i koristi ih ranije nego se preporucuje jer ko zna ad ti je O uopce. 😉
    Mani se kalkulatora on radi po zadanom algoritmu a tijelo radi kako ono hoce. 😉 sretno! 🤞🏼

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • MamaWannaBe

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Hvala..bas cu pogledati gdje ima za kupiti tih trakica.
    Upravo sam primjetila na gacicama onako bijelo prozirnu sluz koja se razvalci.. i tri kapi krvi…to bi mogao biti znak ovulacije… sto znaci da bi sada trebali krenuti plodni dani.. 
    Jel dan ovulacije najplodniji dan ili tek oni koji slijede?

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Lako moguce. 😉 samo ti to iskoristi pa sta bude. 🤞🏼😉 
    A plodno je kao prije o, sama i o i jos mo poslije nje. Ali koliko vidim ne pouzda se nitko u to da je bas bas plodno nakon sto se o dogodila. 🤷🏼‍♂️ I ja sama jos imam toliko dilema oko plodnih dana da me sve sram. 😂😂😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • MamaWannaBe

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ma joj, nist ne kuzim 
    Al nek smo mi iskoristili i danasnji dan  Jedan mora upaliti, pa da vuk vuka 
    A koliko dugo nakon ovulacije se racuna kao plodni dani?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.