Nejasnoće

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nena-98

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    ja sam ovdje nova, pa me zanimaju neke stvari.
    Jučer sam kupila test za trudnoću (jedan skupliji koji je digitalni i jedan neki jeftini), na ovom digitalnom piše da je najbolje u ranim fazama trudnoće, a ovaj drugi jeftini da kao kad kasni menstruacija. Ja sam isprobala i jednog i drugog. Ovaj skupliji pokazao mi je da sam trudna, a ovaj jeftini da nisam. Što uraditi??

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    nensikovacic

    Pozdrav svima,
    ja sam ovdje nova, pa me zanimaju neke stvari.
    Jučer sam kupila test za trudnoću (jedan skupliji koji je digitalni i jedan neki jeftini), na ovom digitalnom piše da je najbolje u ranim fazama trudnoće, a ovaj drugi jeftini da kao kad kasni menstruacija. Ja sam isprobala i jednog i drugog. Ovaj skupliji pokazao mi je da sam trudna, a ovaj jeftini da nisam. Što uraditi??


    Pozdrav. Ako su oba testa očitana pravilno i u navedenom roku onda je trudnoća u pitanju, nema veze jel test skup ili jeftin, al vjerojatno ovaj skuplji može očitati manju količinu beta hcg u urinu i zato se može koristiti i prije kašnjenja mjesečnice.

  • Nena-98

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Nadam se da jesam trudna. Imala sam prije spontani na samom početku, nisam trebala na kiretažu samo je izašlo, pa me malo strah da natrag ne krene krv ili nešto slično.:(

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    NENSI KOVAČIĆ

    Nadam se da jesam trudna. Imala sam prije spontani na samom početku, nisam trebala na kiretažu samo je izašlo, pa me malo strah da natrag ne krene krv ili nešto slično.:(


    Pričekajte barem kašnjenje od par dana pa ponovite test pa se javite svom ginekologu radi pregleda. Sretno🤞🤞, neka bude bebica i sve u redu😊

  • Nena-98

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hvala Vam.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.