Nasljedne bolesti -Genetika

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Zao mi je odustat

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Marijetaa

    Zao mi je odustat


    Zasto ne mozete na mpo??
    Pa ne morate odustati, pokusavajte, ali sigurna sam da to sve ostavlja trag…pogotovo psihicki !
    Evo primjer, ja sam imala 3 spontana, ovo mi je 4.T….psihicki sam radi svega istraumatizirana i znam da bi pokusavala dok ne uspije, ali psihicki nisam kao prije…s tim da su meni gubitci bili u ranim tjednima srecom….
    Ne znam kako bi mogla opet prolaziti takvo nesto…
    Nasi kariogrami sue uredni, i svakako nam je opcija bila ako ne uspije da odemo na PGD / PGS

    [lilypie.com]

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Hvala puno

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Sretno ali hvala bogi bar niste nositelj genetske greske

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Raspitajte se. Razmislite. Ne znam da li se kod nas to radi ali kao krajnja opcija bi bila donorska jajna stanica. Što bi značilo da nije vaš genetički materijal ali mužev je i rodili bi vašu bebu. Ali treba sagledat sve opcije.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    ikyri

    Raspitajte se. Razmislite. Ne znam da li se kod nas to radi ali kao krajnja opcija bi bila donorska jajna stanica. Što bi značilo da nije vaš genetički materijal ali mužev je i rodili bi vašu bebu. Ali treba sagledat sve opcije.

    Ne radi se ni donacija j.s.ni PGD kod nas u Hr.
    Iskljucivo vani.

    [lilypie.com]

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Znam al eto poslala sam email onom geneticaru da vidim ima li ikakva opcija a  vec smo poceli radit na tome sad moram vidit sta dalje

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Sretno!

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Kaze geneticark50/50%

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Znate li ista o bijopsiji korionskih resica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.