Nasljedne bolesti -Genetika

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Sva iskustva roditelja koji su nositelji neke genetske bolesti .

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Iznim mi je vazno saznat neke informacije  jer smo odlucili na drugo dijete pa mene zanima ima li sanse da drugo dijete bude zdravo

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Imaš negdje nalaz svog i muževog kariograma? Nasljedni cat eye je toliko rijedak da nema istraživanja o tome. Ja bi poslala to na par mailova… po faklultetima većinom pa ćeš dobit točnu informaciju.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mogucnost je da imate zdravo, malo bolesno ili jako bolesno dijete. To je lutrija. Ako imate ikakvu mogucnost nađite dobrog ginekologa koji ce bit optimističan. Često su grozni su u stavovima i zločesti… Vi imate pravo da dobijete što zdravije dijete! 

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    mogu podlat nalaz

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu
  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu
  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu
  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    To su nalazi s KBC/Zg s genetike di je dokazano da je mala nasljedila to od mene molim za bilo kakvu informaciju

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Gotovo se nista ne vidi na slici, jako je mutna.
    Probaj uslikati ponovno nalaz !
    Da li ste bili kod geneticara? Pretpostavljam da jeste naravno, sto vam je rekao? Koje su sanse u postocima za tdravo dijete??
    Uvijek mozete, ako imate mogucnosti otici na PGD -genetsku dijagnostiku embrija…rade uPragu u trosak HZZO financira samo 1000 e, dok bi vi trebali izdvojiti cca 5000 - 6000 e, i Belgija koja je drzavna bolnica, pa je trosak nesto manji….HZZO financira puno veci dio !
    S obzirom da si ti nosioc greske na kromosomu, sad ne vidim na kojem kad je nalaz mutan, ali ja ne bi osobno riskirala sa prirodnim pokusavanjima - takodjer uvijek postoji i sansa spontanih……nego bi skupila novce i otisla na PGD !

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.