'Nakon gubitka trudnoće, najvažnije nam je da se beba rodi živa i zdrava'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Samo bez straha. Trudnoca je zaista nesto prekrasno i nece vas nikako razdvojit od muza. Cak ce te se jos bolje upoznat jer ce vas to malo bice koje ce te slusat preko stomaka i gledat slikice sa UZV raznjezit i zblizit. Nema ljepseg osjecaja od iscekivanja tog malog bice kojeg ste vi stvorili. I odbrojavat dane do njegovog rodenja. 
    Svu srecu vam zelim od srca!


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim. Nakon spontanog i prognoze da nikada djecu necu moci imati, teske trudnoce koju sam provela u krevetu,serklaze i losih prognoza 23.6 rodila sam zdravu curicu od 3570g. Svima zelim svu srecu da uspiju u svom cilju i da drze male struce u rukama. 

  • vjeverica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav marija, i ja sam sad u slicnoj situaciji . Mome andelu je 26.05 prestalo kucati srceko, trudnoca je bila visoka, 28 tjedan pa su mi inducirali porod. Nakon samo 2 ciklusa sam ostala trudna, sad imamo 16 tjedana, i kod mene vlada veliki strah, muz ti moze bit najveca podrska i ohrabrenje barem meni. Drzim fige da sve dobro prode

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.