'Nakon gubitka trudnoće, najvažnije nam je da se beba rodi živa i zdrava'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Preslatki steJoš malo pa ćete se upoznati sa svojom djevojčicom!Sretno!

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Bravo… 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Marija, prekrasna si!  Čestitam vam još jednom i želim sve najbolje!!  

    [lilypie.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Hvala vam drage moje 


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Gogach

    Gogach

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Prekrasna i tako dirljiva životna priča! U jednom trenutku držim suzu A već u sljedećem radost i osmjeh od uha do uha! Želim vam svu moguću sreću!

    … na kraju ipak bude dobro, ako još nije dobro znači da nije kraj.

    [daisypath.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Marija draga, prekrasna prica!! I jos jednom cestitke od mene i Lukasa! Poljubce vam saljemo 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Miss_Miu


    Marija draga, prekrasna prica!! I jos jednom cestitke od mene i Lukasa! Poljubce vam saljemo 

    Hvala :) Saljem poljubce nazad 


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Divno Marija! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Draga Marija.
    Želim svu sreću tebi i tvojem bebaču. Vjeruj mi znam kroz sto si prosla. Nasoj bebici je u 8 tjednu srceko prestalo kucati. Sada smo trudni 32+4 i u strahu od prvog dana, u ovoj trudnoci prosli smo svasta, krvarenje, upale, i otvaranje u 27 tjednu kada je moja curka rekla ja bi van. Nakon toga serklaza i da ne zaboravim strogo mirovanje od samog pocetka wc-krevet i tako vec 8 mjeseci. Ali ne predajemo se. Nadamo se izdrzati barem jos 4 tjedna. :-) . Nadam se da je tebi ova trudnoca bila laksa i da ce proci sve ok ;-).

  • Avatar Helly2

    Helly2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Draga Marija,

    Hvala Vam za ovaj članak!!! Bas ste me dirnuli i otvorili oci. Saznala sam da sam trudna i imam sve i muza odnosno vjencat cemo se u 9.mjesecu, posao stazista za koji mislim da cu ako sve bude u redu uspjet obavit do 11.mjeseca i takva me panika obuzima zbog toga da necu znati kako i sto, da cu se zbog svoje panike udaljiti od muza i slicno. Ali kad sam vidjela kako ste napisali da vas je zblizilo zajednicko gledanje trbuha kad se beba pomicala dali ste mi svjetlo. Isto tsko i kad ste napisali da drukcije razmisljate od frendica kao da ste mi dali snagu da zaista trebam biti sretna jer cu imati priliku biti mama! Hvala vam :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.