na ultrazvuku se ne vidi

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • rukomet5

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    cure molim vas pomoc… 5 dana prije ocekivane m. radila sam test koji je pikazao pozitivno… test sam ponovila i nakon dva dana i isto je pokazao pozitivno… posto sam imala bolove na podrucju maternice otisla sam kod ginekologa koji je napravio vaginalni ultrazvuk… rekao je kako se ne vidi nista i napisao kako je trudnoca 3 t i 5 dana, endometruji 1.1 cm, ne reagira na gs, adneksa bb…. poslao me je da vadim nalaze krvi, urina i da za tjedan dana opet dodem…. a ukoliko budem imala jace bolove ili krene krvarenje da odmah odem na bolnicu
    moze vase misljenje

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ma gle, još se ne vidi na uzv što je normalno, meni gin sa 3+6 nije vidjela i kad sam došla nakon 4 dana, onda je potvrdila, uz nalaze, i trudnoći preko uzv, znači sa 4+3….a ako krene krvarenje odmah na hitnu pošto ti je gin već reko da je trudnoća u pitanju

    [lilypie.com]

  • rukomet5

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    hvala ti puno.. iskreno bas sam se uplasila i od tada samo da mi plakati… takoder mi je rekao i strogo mirovati jer kao ovo je sad vazan tjedan 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    rukomet5

    cure molim vas pomoc… 5 dana prije ocekivane m. radila sam test koji je pikazao pozitivno… test sam ponovila i nakon dva dana i isto je pokazao pozitivno… posto sam imala bolove na podrucju maternice otisla sam kod ginekologa koji je napravio vaginalni ultrazvuk… rekao je kako se ne vidi nista i napisao kako je trudnoca 3 t i 5 dana, endometruji 1.1 cm, ne reagira na gs, adneksa bb…. poslao me je da vadim nalaze krvi, urina i da za tjedan dana opet dodem…. a ukoliko budem imala jace bolove ili krene krvarenje da odmah odem na bolnicu
    moze vase misljenje


    Prerano je da bi se na uzv vidjelo ,bar ja tako mislim. Znam da je teško, ali pokušaj ostati smirena tih tjedan dana,znači trudnoća ti je potvrđena,a ovi nalazi što moraš napraviti su normalni na početku trudnoće,kao i napomena dr da u slučaju jakih bolova i krvarenja dođeš ranije…i bolovi su normalni jer se sve rasteže i mijenja,beba si radi stan za idućih 9 mjeseci 😉. Ja sam zvala doktoricu kad sam bila trudna nekih 5 tjedana i naručila me tek za 3 tjedna jer je prije kao prerano da se vidi kucanje srčeka i ostalo što treba. Samo polako i mirno,bit će sve ok,sretno😘

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    rukomet5

    hvala ti puno.. iskreno bas sam se uplasila i od tada samo da mi plakati… takoder mi je rekao i strogo mirovati jer kao ovo je sad vazan tjedan


    Tako je, važno je jer se sad oplođeno jajašce gnijezdi isto kao što su i prva tri mj “kritična”, ali kroz cijelu trudnoću treba pratiti naputke gin jer ipak nam oni žele najbolje da sve prođe u redu. Bez napora ako ne smiješ i eto, sretno
    Ja sam imala sreće pa sam čak i vježbala primjereno i imala odnose sve od početka trudnoće, ali nismo sve iste…

    [lilypie.com]

  • rukomet5

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    hvala cure 😀 sretno i vama 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    rukomet5

    hvala cure 😀 sretno i vama

    To je sve iza mene,moj pišonja već ima godinu dana😍..evo fotkice 
    Moja maza❤️
    Moja maza❤️
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ionako se tek sa 6 tjedana cca nesto vidi

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.