MPO Rijeka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Leky jesi li imala kakve simptome Hashimota? Tko te je poslao vaditi protutijela?

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    MiniGirl

    Otisla sam privatno u Zagreb jer ne postoji privatna poliklinika u Rijeci i jer sam pocela s pregledima usred pandemije sto je sve strasno razvuklo i imala sam osjecaj da se nisam pomakla s mjesta. Nisam to vise mogla. I ne svida mi se sto te svaku folikulometriju gleda drugi doktor koji ima svoju viziju sto bi trebalo. Nemam loseg iskustva ni s jednim doktorom samo mi je sve bilo presporo. Također, u nekim privatnim poliklinikama u Zagrebu je moguce na ivf preko hzzo-a.


    Ma da kuzim, i meni se  razvuklo ali jer sam imala jos neku oparaciju u meduvremenu. Isto sam mislila privatno, ali mi je bas daleko vec i ova Rijeka, moram uzeti slobodan dan svaki put kad idem na pregled.. 

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    MiniGirl

    Leky jesi li imala kakve simptome Hashimota? Tko te je poslao vaditi protutijela?


    Apsolutno nikakve simptome. Pa ATG sam vadila kad i hormone 3-5 dana, on je ispao visok pa su mi rekli da trazim misljenje endokrinologa. Onda sam vadila hormone i antitijela i sve osim tog ATG-a je ok, rekla je da se Hashimoto najcesce slucajno otkrije pogotovo ako osoba nema simptome kao ja..

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.