MPO bez transfera,

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Evo drage moje posto nisam nasla temu o oplodnji u kojoj ne dode do transfera jer se stanica ne djeli da nas probam ovdje preselit,molim da se jave cure s tim iskustvom nakon ovog svakom je potrebna utjeha

  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ja cu prva napisat svoj slucaj od danas prije 2 dana sam imala punkciju i punktirane su 9 jajnih stanica,jucer su me nazvali i rekli da je dvije oplođena,i danas sat vremena prije transfera su me nazvali i rekli da nema nijedne vise,,,molim vas ako neko ima iskustvo da se javi

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    dorica2019

    Ja cu prva napisat svoj slucaj od danas prije 2 dana sam imala punkciju i punktirane su 9 jajnih stanica,jucer su me nazvali i rekli da je dvije oplođena,i danas sat vremena prije transfera su me nazvali i rekli da nema nijedne vise,,,molim vas ako neko ima iskustvo da se javi


    Oplođene jajne stanice se nisu dalje razvijale,to se je dogodilo.gle,nitko nam ne garantira da Ce sve uspjet.nekad se jajna stanica bolje razvija u nama nego u labu.
    Konzultiraj se sa doktorom koji te vodi na mpo-u da li opet ides na stimulativni ili prirodni ivf.
    Ne brini se,uspjet Ce,samo se opusti🙂

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    ruška

    dorica2019

    Ja cu prva napisat svoj slucaj od danas prije 2 dana sam imala punkciju i punktirane su 9 jajnih stanica,jucer su me nazvali i rekli da je dvije oplođena,i danas sat vremena prije transfera su me nazvali i rekli da nema nijedne vise,,,molim vas ako neko ima iskustvo da se javi

    Oplođene jajne stanice se nisu dalje razvijale,to se je dogodilo.gle,nitko nam ne garantira da Ce sve uspjet.nekad se jajna stanica bolje razvija u nama nego u labu.
    Konzultiraj se sa doktorom koji te vodi na mpo-u da li opet ides na stimulativni ili prirodni ivf.
    Ne brini se,uspjet Ce,samo se opusti🙂


    Hvala ti svaka rijec je utjeha jer nisam bila spremna na ovakav ishod

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Dorica u kojoj si bolnici i koju si terapiju imala? Jesu vam radili ICSI? 
    Puno ti ovisi o terapiji , ne paše svakom sve.. 

  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ema1987

    Dorica u kojoj si bolnici i koju si terapiju imala? Jesu vam radili ICSI?
    Puno ti ovisi o terapiji , ne paše svakom sve..


    I prvi i drugi puta gonal prvi puta 225ml,a sad 300 

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    A kako si prvi put reagirala na njega? Jeli onda bilo oplođenih?  Koja bolnica? 

  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ema1987

    A kako si prvi put reagirala na njega? Jeli onda bilo oplođenih? Koja bolnica?


    Prvi puta je bilo 4 I dvije oplodene Ali nisu ostale,beta 0,u Njemackoj sam u Kinderwunsch Ludwigsburg 

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Ja bi na tvom mjestu tražila da mijenjaju terapiju jer stvarno ovisi jako puno o njoj. Uzimaš li nešto za kvalitetu jajnih stanica? Vitamine? 

  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ema1987

    Ja bi na tvom mjestu tražila da mijenjaju terapiju jer stvarno ovisi jako puno o njoj. Uzimaš li nešto za kvalitetu jajnih stanica? Vitamine?


    Nisam do sad jer mi niko nije nista spomenio da bi to mogo bit problem nakon prvog pokusaja samo su nazvali i rekli da je beta 0,sad opet poziv i rekli da nema transfera ljuta sam

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.