Moze pomoc

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Maja1911

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav imam pitanjce.. 
    Imala sam s deckom odnos bez zastite zadnji dan plodnih dana, gdje je on u mene, po prvi put.svjesno smo isli s tim.Zanima me kolila mi je sansa zatrudnocom? 😁

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Kako kod koga 😁😁 nama uspjelo nakaon 8 mj nezasticenih cestih odnosa 😉 a sad smo se najmanje nadali iakreno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Nama iz prve haha :) cim smo bez zastite odma se dogodilo. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Blago Vama! :)

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    I nama iz prve  s tim da sam presla 30tu haha

    [lilypie.com]

  • jovanaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moze li pomoć..
    Kasni mi već tri dana..osećam bol u vaginalnom delu i kada opipavam grudi i stomak mi se non stop čuje…ne razumem se dosta, pa ako moze neka pomoć…nisam uradila test niti pila bilo šta…

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    jovanaa

    Moze li pomoć..
    Kasni mi već tri dana..osećam bol u vaginalnom delu i kada opipavam grudi i stomak mi se non stop čuje…ne razumem se dosta, pa ako moze neka pomoć…nisam uradila test niti pila bilo šta…


    Pa kupi test i saznat ces odgovor. Bar sad ima svuda testova, po ljekarnama, u dm-u… i to vec za 50ak kuna

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Joj da znate kakve sam ja probleme imala. Izvadili su mi jajnik i jajovod 26.2. Nakon teske operacije pred stanjem sepse. Mrtvo tkivo skroz mjesecima u meni.. Strasni bolovi. I 2.4. Saznam da sam trudna iz samo jednog spavanja… Iza suza veselje. Još uvijek ne vjerujem.. Bozija volja eto! 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Maja1911

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Joj bas mi je drago, nakon tolike muke oko toga svega. Bas tako Bozija volja❤️

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Maja1911

    Joj bas mi je drago, nakon tolike muke oko toga svega. Bas tako Bozija volja❤️


    Ma ja vjerijem da mi na to ne utjecemo. Mozemo pokusavati koliko hoćemo kad Bog stavlja tocku na kraj rečenice… Vjerujem da je sve to bio test jer se dirlo u ono sto je meni kao i svakoj zeni svetinja da moze imati djecu. Nisam glumila uvrijedenu i ljutu osobu zbog situacije nego rekla Bogu hvala što sam ostala ziva a onda sto imam jedan jos i vjerovala sam da ce mi bit dost taj jedan. Naravno bila sam tuzna i u soku jer se sve dogodilo u periodu od jutra pol 7 do veceri 10 kad sam vec lezala operirana… Najveci sok u zivotu… 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.